IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th June 2009, 10:08
adimops adimops не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 17
По подразбиране Връхчето на нослето

Ето, че и аз минах! На 11.06.09 беше моята операция! Доволна съм много от резултата, но0слето стана леко чипо. Въпросът ми е колко ще ми падне връхчето и дали много ще се промени. Нека преминалите през това да споделят. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th June 2009, 10:15
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране Re: Връхчето на нослето

Цитирай:
Първоначално написано от adimops
Ето, че и аз минах! На 11.06.09 беше моята операция! Доволна съм много от резултата, но0слето стана леко чипо. Въпросът ми е колко ще ми падне връхчето и дали много ще се промени. Нека преминалите през това да споделят. Благодаря предварително!
Здравей,

Как разбра, че си доволна от резултата като са минали само 13 дни щото нослето се променя много дълго. Дано всичко да е ок, радвам се, че си доволна. При кого беше операцията? Относно връхчето, не се притеснявай ще пада. При всеки е различно, но по-принцип ще падне при теб защото е още прясна операция
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th June 2009, 10:36
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Тя може би не иска да й се променя и си мисля, че всъщност не го ли харесаш веднага след свалянето на гипса, всичкие тея "ама той тепърва ще спада, ще се променя...и т.н" са пълни глупости.
Ясно е, че ще спада и ще се променя, но самата форма и дали тя пасва на лицето се вижда веднага.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th June 2009, 14:03
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

е това пък, че се вижда веднага изобщо не е вярно.Строго индивидуално е!Поне 2 седмици след операцията ми нослето ми беше доста оттекло и г/д можеше да се разбере що за нос ще излезе...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th June 2009, 14:46
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

А я си представи, че като ти свалят гипса и виждаш, че примерно върха ти е свален надолу и захлупен над устните, а ти изобщо не си искал това или изведнъж имаш гърбица, каквато преди операцията не си имал , или едната ноздра е с около половин сантиметър по-дълга от другата , е кажи ми тогава как би реагирал на думите, че тепърва щял да спада и да се променя
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th June 2009, 15:46
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

emiko , абсолютно си права.Още при свалянето на гипса виждаш що за нос се е получил,няма съществени промени през следващите месеци.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th June 2009, 18:23
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Виж ся...оттока си е отток, каквото и да си говорим.Съвсем друг е въпроса ако носа е обезобразен.Е, то тогава си е напъно ясно, че ще го видиш.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Връхчетонанослето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.