IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd January 2010, 15:07
zlatica zlatica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 45
По подразбиране проблем

Здравейте!
Извинявам се, че пускам нова теме, но дълго се колебаех в коя да споделя теразнията си.
Напоследък имам огромен апетит и не мога да се огранича от какъвто и да е вид храни. Съответно това се отразява на фигурата ми и това страшно ме притеснява и депресира. Случвало се е и преди, но съм успявала да го овладея. Ката цяло не съм човек който е успявал да спази диета, не съм и имала голяма нужда, но винаги недостатъците ми в тялото са ме подтискали много. Сега усещайки, че напълнявам съм изпаднала в пълен ужас от което не спирам да ям! Искам да отслябна някак, но явно волята ми в това отношение не е достатъчна. Но задължително трябва да прекратя това непрекъсното хранене и да укротя лакомията си, но не знам как.
Моля ви, бъдете съпричастни и ми даите някакъв съвет
Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd January 2010, 23:41
FedEx FedEx не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Сливен
Мнения: 35
По подразбиране

Mega Hoodia, потърси за тази билка.Доколкото знам е точно за потискане на апетита.Другия вариант е да ограничиш тотално въглехидратите с висок гликемичен индекс, тоест тия които ти качват инуслина възможно най-бързо.

Инсулин = Глад
__________________
Starting Strenght !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th January 2010, 11:50
emona emona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 5
По подразбиране otgovor

Zlatica, аз преди време пих едни есенции на д-р Бах. Те ми помогнаха да се " върна в кожата си". Мисля, че и на теб ще ти бъдат много полезни за да спреш да се храниш неконтролируемо. Ако не можеш да намериш човек, който работи с тези есенции пиши ми, мога да ти дам тел. на моя.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th February 2010, 15:53
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Златица, имаш ли някакво подозрение от какво е този глад и апетит? Има нещо в живота ти, трябва да го откриеш. Първо:приемаш ли някакви лекарства, дори и невинни - хормонални, витамини (особено от В група, да не говорим за В 12); приемаш ли мастноразтворими витамини . А, Е, D. Имай предвид, че и без да ядеш, от тях се дебелее, дори да са на ефервесцентни таблетки; Може би някоя на пръв поглед невинна хранителна добавка; да си приемала някакъв кортизонов препарат?; Да си вземала някакви успокоителни - не е нужно да са чак за депресивни състояния; друг вариант е повишеното слюноотделяне, забелязала ли си нещо такова? не дъвчи дъвки. Ако отговориш с да на някой от въпросите, имаш медицински проблем, който не можеш да решиш сама. Иди на доктор. Не на последно място си провери щитовидната жлеза. Калцият, вкарван в организма, също води до напълняване и изостряне на апетита.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:31.