IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th February 2010, 12:41
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TEDDY_BEAR
Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
О, определено опасност от умиране от глад няма Майка ми веднъж изкара някакъв много дълъг 50-дневен пост без млечни продукти дори.... това си беше направо постижение
И аз съм карам без млечни,то истинският пост е това.
"Истинският" пост е този, който се прави от сърце. Да кажеш че еди кой си пост не е истински, когато постещият влага цялото си сърце в него, е неуважение.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th February 2010, 01:59
aneliah aneliah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, аз постя втора година! просто съм си нарекла, мое си вътрешно усещане!!! за съжаление аз не ям ориз и картофи, варива също...просто не обичам, но за сметка на това обичам много плодове и маслинки! Тази година наистина постите са много рано и за съжаление зеленчуците са с лошо качество, съдя по това че ми се надува много корема , което е адски неприятно...аз много хапвам и сушени сини сливи, мммм много ги обичам... Хайде , споделяйте как се чуствате, какво ядете, как ви се отразява на организмаа, в какво забелязвате , че се очиства и тн. Много ми е интересно, защото за моя скромен опит аз наблюдавах -голееееми промени....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th March 2010, 13:13
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneliah
Здравейте, аз постя втора година! просто съм си нарекла, мое си вътрешно усещане!!! за съжаление аз не ям ориз и картофи, варива също...просто не обичам, но за сметка на това обичам много плодове и маслинки! Тази година наистина постите са много рано и за съжаление зеленчуците са с лошо качество, съдя по това че ми се надува много корема , което е адски неприятно...аз много хапвам и сушени сини сливи, мммм много ги обичам... Хайде , споделяйте как се чуствате, какво ядете, как ви се отразява на организмаа, в какво забелязвате , че се очиства и тн. Много ми е интересно, защото за моя скромен опит аз наблюдавах -голееееми промени....
Aneliah, мила чудя ти се как оцеляваш на плодчета и на маслинки само ?Ами аз постя от самото начало на постите тази година.Проблемът с разнообразието на храната си остава сериозен за мен,защото чак сега установих,че по заведенията почти няма постни ястия-всичко "постно" е с някакъв млечен сос,сирене или кашкавал. Общо взето се обяснявам по половин час преи да си поръчам,а накра един сервитьор ми каза-поръчайте си краставици и домати .Аз ям и ориз и картофи и наистина обичам,засега се чувствам чудесно,влияе ми изключително добре,даже ми се струва,че съм свалила някои килограм,Но не това е най-важното,по-важно е да се чувства и духовно пречистени .От сладките неща-има два вида Корни-зелено и червено-те са само с ядки,както и фъстъковките-това е която ям,когато ми се прияде сладичко
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Великденскипости
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.