IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 17th November 2010, 12:10
sweetyde sweetyde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 8
По подразбиране

И аз се присъединявам! Нито едно от двете. Вече има добра и не толкова скъпа козметика на други фирми, които не са толкова по-скъпи от тях, но поне има някакво качество. За козметика НИКОГА не бива да се пести!!!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 27th December 2010, 15:58
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Поръчвала съм спирали от AVON , но определено не мога да кажа,че ми харесва тая фирма AVON... За Oriflame мисля същото...
Ходя си в козметиките и си човъркам,докато си избера нещо качествено и добро... козметиката все пак е най-важна я...нема да се мацаме с измислици..
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 24th February 2011, 10:33
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

според мен и двете не са от най-качествените.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th October 2012, 16:14
dan4ita dan4ita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, аз също съм преставител на Avon и ще се радвам да помогна, ако някой от моя град иска да си поръча от продуктите ни или той самият да стане представител и да печели, докато се забавлява. Поздрави!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 13th November 2012, 17:37
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

И Avon и Oriflame бяха модерни едно време, сега пазара е по-широк. Да ползвала съм някога продуктите и от двете но не съм доволна никак даже, кремовете на Oriflame са мазни и тежки, а тези които са леки пък въобще не хидратират за Avon същото мнение. С колкото и нови продукти да излизат не могат да хванат вече моя интерес. А и продуктите като цени не са толкова евтини
Отговори с цитат
  #56  
Стар 15th November 2012, 11:41
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Ползвала съм продукти и на двете фирми, наистина бяха хит преди време. Сега изборът е толкова голям, има много нови сайтове за поръчка на козметика предлагащи продукти на много световноизвестни марки на цени почти като тези на Avon и Oriflame и с качество в пъти по-добро от тяхното.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: AVONORIFLAME
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:39.