IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st August 2008, 10:20
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране кокона майка

Имам тъмни петна по лицето от излагане на слънце. Използвам крем "Кокона майка", но от някъде ми попадна информация, че е забранен за продажба. Разбира се попитах в аптеките, отговорът беше, че не е вярно. Искам второ мнение! Ако някой разполага с такова....чакам!!!


Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st August 2008, 14:21
Аватара на sexy mama
sexy mama sexy mama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 74
По подразбиране

Наистина го няма в аптеките.
Не е забранен,а просто е спрян от производсто,защото е излязло какво ли не.
Аз също се мажех със серията ''Кокона и майка'',но ефектът не беше особено голям.
По-добре се насочи към някоя друга серия за бременни.
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th September 2008, 23:40
kokona_cosmetics kokona_cosmetics не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 3
По подразбиране

Мили момичета,
Прочетох Вашите отзиви и питания и реших,че имам право на отговор.
Серията Кокона и Майка е пусната на пазара от 2001 година и вече седем години се радва на успех.Продуктите от серията са защитени в Патентното ведомство ,преминали са клинични изпитания с над 50 пробанта с отлични резултати и редица престижни награди,оценили я по достойнство-Златен медал на Пловдивския международен панаир 2008 година за серията КОКОНА И МАЙКА,Сребърен лъв от Произведено в България 2006г.
Оставайки с уважение към всички присъстващи марки на пазара и с уважение към Вашият избор за марка, Ви моля да не умаловажавате труда ни и да не въвеждате в заблуждение останалите потребители.
За тези ,които искат бързо и лесно да се снабдят с продуктите ни сме създали интернет магазин.
Серията Кокона и майка се произвежда и до днес и никога не е била спирана и е единствената Българска козметика преди ,по време и след бременността.
С благодарност за дадената ми възможност за отговор
- управител-
инж.Таня Калакунова
__________________
БЪДИ КОКОНА-КРАСИВА И НЕУСТОИМА-ПЕРФЕКТНАТА ЖЕНА!
www.kokona.net
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th September 2008, 00:13
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

ми защо казват навсякаде 4е го няма,и не го зареждат тогава,така ли?не вярвамда сваршва толкова бързо,пак знам ли но не ми се вярва,моята приятелка и тя не беше доволна,аз лично не съм го ползвала но скоро някоя от дужките ми искаше да пробва и не го намери
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th September 2008, 05:50
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Управител се изяснява в форум .
Мнението на потребителите едва ли ще се промени , след като не са доволни от продукта .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th September 2008, 19:00
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране

Благодаря на инж.Таня Калакунова за разясненинията! Дали ще дадете отговор и на сл. 2 въпроса? Благодаря!
1. Защо фармацевт ми твърди, че въпреки сравнит. добрите резултати, продукта е спрян от производство?
2. Защо от 7-те аптеки, които проверих, го имаше наличен само в 1?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th September 2008, 12:35
kokona_cosmetics kokona_cosmetics не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря за въпросите.
1.В свободна държава и при свобода на словото явно всеки може да си говори каквото си поиска,още повече ако е заинтересован да представя друга марка.
2.От 8 години работим с четирите най-големи аптечни вериги-ЛИБРА АД,СТИНГ АД,СОФАРМА АД И ХИГИЯ АД ,които зареждат редовно и ни дистрибутират.Съжалявам за причиненото ви неудобство,но всяка аптека работи с веригите и продуктите могат да бъдат доставени.На разположение е и интернет магазина-www.kokona.eu.
От средата на ноември ще участваме в двата форума- ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ И КОЛЕДЕН БАЗАР В ДВОРЕЦА НА КУЛТУРАТА,С МНОГО ПРОМОЦИИ И НАГРАДИ-ЗАПОВЯДАЙТЕ.!
__________________
БЪДИ КОКОНА-КРАСИВА И НЕУСТОИМА-ПЕРФЕКТНАТА ЖЕНА!
www.kokona.net
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th February 2013, 08:23
kobsjlgon kobsjlgon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Огромное спасибо за пояснения, ценнейшая информация для меня.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th February 2013, 10:15
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Аз също мисля, че крема може да се намери в почти всяка аптека, а дори и да го няма в момента може да се поръча и на следващия ден да си го закупите. http://apteka.framar.bg/30062345/%D0...-%D0%BC%D0%BB-
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коконамайка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:34.