IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 13th June 2013, 15:58
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Искам всеки който потърси информация за този човек каквато аз не намерих...но го пренебрегнах като факт да знае че това е много изпечен лъжец и измамник...бездарник!!!!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 13th June 2013, 20:47
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Сънбън, при кой ще е втората ти операция? Какво казва другия хирург за времето между ринопластиките, не е ли малко 7 месеца? Питам защото и мен ме чака втора и се чудя дали 9 месеца ще с ами достатъчни...както се разбрахме с доктора...
Отговори с цитат
  #83  
Стар 13th June 2013, 21:23
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Сънбън, при кой ще е втората ти операция? Какво казва другия хирург за времето между ринопластиките, не е ли малко 7 месеца? Питам защото и мен ме чака втора и се чудя дали 9 месеца ще с ами достатъчни...както се разбрахме с доктора...
...7 месеца...ами не знам...просто не мога да ходя така повече,защото ми се отразява зле психически,моля се всичко да е ок,защото след този ми е трудно да се доверя...той ми говореше всякакви глупости,че на мястото на дупката ще се образува по твърд хрущял....че завършил операцията защото от кръв нищо не виждал,после на 2ри месец щял да го допилва...после по телефона се правеше че не ме помни,после ми даваше дата на която ще ми звънне...Разбира се не звънеше,после щеше да реже септума,пак разиграване...докато накрая се вразумих че този шарлатанин не трябва да ме пипа повече...и да се надявам че ще оправи нещо което не може..И така надявам се всичко да бъде поправено,защото много плаках за това време...и повече не мога да понеса...
Отговори с цитат
  #84  
Стар 13th June 2013, 23:14
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Сунбун идиота Енчев ми ги говореше същите глупости че се получил кръвоизлив и той затова приключил операцията и предпочел да ме остави с голяма дупка в коста отколкото да стане по голям проблем
Отговори с цитат
  #85  
Стар 13th June 2013, 23:22
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

На мен на мястото на огромната вдлъбнатина на гърба на носа ми сложи после хилуронова и твърдеше че щяла да се образува съединителна тъкан и носа ми просто щял да стане чуден Аз така си ходих една година и като си прокарвах пръст по коста там беше меко като надут мехур Така ме подреди този изрод че пак имам проблем там дано да има все пак вариант да се оправи това нещо и в Турция не можа да се получи ако трябва още един път ще легна само да ме избавят от това
Отговори с цитат
  #86  
Стар 1st December 2014, 11:38
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Добър ден. Похвалиха ми много др.Охеда две познати. За мамопластика обаче. В тази тема останах объркана. Моля ако има нови оперирани при него последните година две д апишат и споделят впечатления. Защото миналата година пролетта така взех импулсивно решение з аоперация на носа в Турция и резултата не е какъвто очаквах . Надявам се да се оправи. И аз като Рими ще пробвам докато стане. Но всяко следващо рино е с намален % успеваемост..това ме тревожи..да не говорим че парите стават двойно и тройно . Предполагам за силикона е същото. Затова се надявам да се включат момичета и да ми дадат яснота. Ако не искат тук, моля на лични. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 2nd December 2014, 12:13
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katia13 Виж мнението
Добър ден. Похвалиха ми много др.Охеда две познати. За мамопластика обаче. В тази тема останах объркана. Моля ако има нови оперирани при него последните година две д апишат и споделят впечатления. Защото миналата година пролетта така взех импулсивно решение з аоперация на носа в Турция и резултата не е какъвто очаквах . Надявам се да се оправи. И аз като Рими ще пробвам докато стане. Но всяко следващо рино е с намален % успеваемост..това ме тревожи..да не говорим че парите стават двойно и тройно . Предполагам за силикона е същото. Затова се надявам да се включат момичета и да ми дадат яснота. Ако не искат тук, моля на лични. Благодаря предварително!
здравей Каtia 13,при кого ти беше риното в Турция.Мойто беше при Дилбер и аз съм недоволна и обмислям 3то при Емре Илхан
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаЖерарОхеда
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:09.