IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16th February 2006, 23:09
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране Имплантиране на гърди подмускулно или не ?

Имплантиране на гърди подмускулно или не ? На какво мнение сте вие,аэ мисля да ги сложа под мускула за да не ми се очертават ръбчетата на импланта???
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th February 2006, 23:20
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Зависи от:
- наличието на собствени тъкани
- вида имплант
- дали лекаря владее техниката

Аз съм с под. Едно от усложненията е, че мускулът може да избута импланта при усилие. Както и друг път съм казвала - много са силни гръдните ми мускули и все ме е страх от това.

Предимство - много плавна гънка и естествен вид.

Друг недостатък - казват, че е по- болезнено и с по- дълъг възстновителен период от субгландуларното.

Та така - до някъде ти решаваш, но много важна е консултацията с лекаря, който ще избереш.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th February 2006, 23:34
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

На мен ми казахе че могат да ми ги сложат и по двата начина ,аз изтакнах че искам да изглеждат по-естествено и д-р Николай Георгиев каза `Искаш под мускула ще ти ги сложа под мускула,докато д-р Бояджиев каза `Няма да ти ги слагам под мускула?? Може би защото е повече работата или??? А аз не искам да ми се виждат ръбовете на импланта?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th February 2006, 23:46
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Аset ,ако сега трябва да си слагаш импланти кои са нещата които би направила? Аз се консултирах с 3 ма доктори,др Бояджиев,д-р Емил Георгиев-Нефертити,д-р Николай Георгиев Др Бояджиев ми хареса но при него е наи-скапо,д-р Емил Георгиев-Нефертити иска парво парите и после ще се разберем,д-р Николай Георгиев е добьр но малко ме притеснява че оставя всичко да решавам аз а аз не разбирам от пл хирургия ,искам той да каже кое е по-добре за мен!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th February 2006, 09:25
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Аз лично за първи път чувам за виждане на ръбове.Моите импланти са над мускула,но никакви ръбове не виждам.Напротив супер естествени са.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th February 2006, 11:49
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Здравейте,
да се включа и аз.Значи аз знам от моя хирург, че очертанията на имплантанта се виждат при физиологичния разтвор.
Също и ако ти е много тънка кожата и нямаш никакво месце))
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th February 2006, 12:55
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Да, виждат се или по- скоро се напипва импланта, края му, когато ти е много тънка кожата и нямаш тъкани. А на вид се очертава такова едно, кръгло, няма плавен преход от ключиците към зърното. Но това само, ако нямаш достатъчно тъкани, има и много естествено изглеждащи жени с такива операции.

Какво бих направила ако пак трябва да се оперирам? Ами това е пътя - обикаляне по хирурзите, докато не намериш кой ще ти пасне.
Лично мен това ме отказа от Нефертити - дай парите, после ще ти обяснявам. А аз имах конкретни въпроси и исках да зная преди да реша къде ще се оперирам. Иначе няма спор, че прави прекрасни гърди. Слага и под, и над мускула.
Д-р Бояджиев не беше в ценовата ми листа, та при него не съм ходила. Но не е изключено да не му се слегат под мускула, например Христов от МА изобщо не слага под. Когато го попитах ми каза: Ами рязане на мускула, излишна травма, по- трудоемко, т.н.
При Николай Георгиев също не съм ходила. Питай го в пряк текст - какво препоръчва за твоя случай - под или над мускула. Не се притеснявай изобщо, разпитвай за всичко, което се сетиш и те интересува.

Какви импланти ще си слагаш? Предполагам с гел?

А, има и друго! Води се, че при имплантите, поставени под жлезата само след време отново има едно увисване, което при субмускулното уж е по- малко.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th February 2006, 19:13
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Аз съм 170 см,58 кг и почти нямам гърди,ще ми сложат 350сс подмускулно,от най-кръглите (защото видях 3 вида кръгли),грапави-евросиликон,при всички доктори бяха едни и същи с тук таме нещо по-различно и по-скъпо,защото е по-нежно грапаво
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th February 2006, 21:05
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Ясно. Зная кои са, идеално за субмускулно.
Ще са перфектни, не се безпокой. Щом нямаш бюст предполагам, че така ще е най- добре, защото кубиците не са малко и иначе може и да стоят изкуствено.
А на кой лекар се спря и защо /чисто любопитство, но ще бъдеш полезна и на други жени, които ще четат форума /.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th February 2006, 02:36
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

На Николай Георгиев,ходих на консултация при 3 ма и се спрях на него ,на 2 март ще ми е операцията,само като си помисля ми се изпотяват ръцете,но малките ми гърди са ми комплекс от много време и мисля че вече му е време,веднъж се живее!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имплантираненагърдиподмускулноилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:03.