IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th April 2010, 15:12
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране Коя е тази диета?

Колежка спомена два пъти набързо-набързо, но не беше място да я разпитвам за диети ( по-скоро ми беше неудобно, де). Става дума за това, че общо взето всеки ден се ядяло само определен вид храна, например един ден само месо, на другия само въглехидрати, после само млечни и т.н. и на 28 дена един ден не се ядяло нищо. Малко е да казвам, че самото момиче е жива реклама на режима си, за около месец (след бременност) стана съвсем нормална на вид (стопи се наполовина всъщност)...
Моля за повече инфо по-въпроса или дори само линк от форума тук, ако темата вече е обсъждана. :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th April 2010, 15:30
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Казва се "нездравословна диета"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th April 2010, 15:34
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Това е 90-дневната диета и не е нездравословна, а е добре балансирана. То няма диета, дето да ядеш всичко, пък да е достатъчно, без никакво лишение, пък и да слабееш. Е те такова животно нема. Има цяааааала тема за нея
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th April 2010, 15:36
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Това е 90-дневната диета и не е нездравословна, а е добре балансирана. То няма диета, дето да ядеш всичко, пък да е достатъчно, без никакво лишение, пък и да слабееш. Е те такова животно нема. Има цяааааала тема за нея
Благодаря за информацията, това исках
а на предния пост - много му здраве
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th April 2010, 15:41
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

То ти се интересуваш от отслабване и диети, така че на теб - много ти здраве.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th April 2010, 07:22
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

mindbender, ти пък като не се интересуваш от диети, що щеш в тоя форум по тия теми?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th April 2010, 09:04
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Кой ти каза, че не се интересувам от диети и не правя диети? Ти проблем с моето присъствие в този форум ли имаш?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th April 2010, 09:26
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
То ти се интересуваш от отслабване и диети, така че на теб - много ти здраве.
Ами виж си този пост и прецени как звучи - като на човек, който изпитва неприязън към хора, които се интересуват от диети
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th April 2010, 10:01
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Това на теб така ти звучи, защото явно те засягат подобни гледни точки. Като не ти харесва мнението ми, не е нужно да го коментираш - можеш да прескачаш постовете ми. Имам защо да твърдя, че тази диета е нездравословна. А според теб щом не е - никои не ти прави критика, нито пък "неприязън към" теб има... Мога да го описвам по какъвто си начин желая в свободния форум. Никъде и не говоря глупости на хората, най-малко пък на теб, че да ми правиш оценка какъв човек съм и т.н. Гледай себе си.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th April 2010, 10:17
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Това на теб така ти звучи, защото явно те засягат подобни гледни точки. Като не ти харесва мнението ми, не е нужно да го коментираш - можеш да прескачаш постовете ми. Имам защо да твърдя, че тази диета е нездравословна. А според теб щом не е - никои не ти прави критика, нито пък "неприязън към" теб има... Мога да го описвам по какъвто си начин желая в свободния форум. Никъде и не говоря глупости на хората, най-малко пък на теб, че да ми правиш оценка какъв човек съм и т.н. Гледай себе си.
Мисля, че имаш проблем с гнева, синко/дъще (не знам какво си). Това понякога е резултат от диети, понякога е клинично състояние, а може и да е просто неприятен характер.
Може пък проблемът ти да е на стилистично-смислово равнище - в предишния ми пост цитатът от теб засяга Цвети, не мен. Твърдя, че разбирам от текстове, та не разбрах къде точно те коментирам "какъв човек" си. Що се отнася до 90-дневната, аз също изразих мнение, а това няма нищо общо с теб.
Но си прав/а в едно: наистина мога да прескачам постовете ти, когато се отнасят лично до мен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коятазидиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:53.