IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th April 2010, 09:21
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Piny, ти защо си мислиш че знанията са ми само по йога и само с това се занимавам?

Към Айсчето не съм отправял такъв майтап... Това че си предположила и някой други, че е било насочено към нея - това си е ваш проблем. Като ви е толкова акъла да си правите изводи без да сте разбрали нито на кого съм го казал, нито защо - спасявайте се. Права си че ви трябва не някои, които ви пише от здравословна гледна точка, а психолог - че май проблема с килограмите, повече идва от психиката и акъла. Като в лудница сте! Хаха...

daniski , не съм dzak... с тия реплики в цирка.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th April 2010, 10:32
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Очевидно избиваш комплекси - на улицата така ли сочиш с пръст и се подиграваш на дебели хора или дори на такива, които имат други проблеми. Не е само индустрията, която причинява булимии и анорексии, а и такива като теб, които сочачт с пръст, обиждат и се подиграват. Не всеки се е юрнал да става манекен, но подигравка, повърната от такъв като тебе насред публично място е достатъчна да смаже някого. И какво, ако някой има психически проблем (бил за лудницата), да не е по-малко човек от тебе, бе нещастник.....

И друго мога да ти кажа, цялото ти здраве и йога на света накрая все на същото място ще отиде, където отиват всички дебели и луди и т.н.

Отдавна не бях влизала и се чудя - няма ли кой да я заключи тази тема или това нещо е форумният ви идиот и ви харесва да го четете?!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th April 2010, 10:40
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Ама и ти разбираш криво нещата. Защо оставате с впечатлението, че ви се подигравам и т.н.?

Нещастник и идиот ще викаш на някой друг. Май и на теб психиката ти е зле, щом го обръщаш на агресия.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th April 2010, 11:30
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

mindbender, ако си експерт в храненето, намери форум, в който да се представяш като такъв и тогава хората ще те слушат. И като казваш, че си против нещо, обоснови се, иначе излиза агресивно. Аз знам, че хубави работи пишеше в здравословното хранене. Просто недей с лошо, така на става
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th April 2010, 11:33
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Ама и ти разбираш криво нещата. Защо оставате с впечатлението, че ви се подигравам и т.н.?

Нещастник и идиот ще викаш на някой друг. Май и на теб психиката ти е зле, щом го обръщаш на агресия.
Ох,ще разочаровам мацките,но мисля,че до голяма степен е много прав! Доста грубо започнахте да обиждате,а истината е,че повечето жени,които пазят диета наистина се обиждат за щяло и нещяло свързано с храна или външен вид..водещо към мания,нервност и абе въобще разбирате ме надявам се.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th April 2010, 11:34
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

Всички останали, и вие недейте да обиждате. Не виждате ли, че и вие някой като е на друго мнение, веднага му скачате. Малко по спокойно, всеки има право на мнение.

Ето, според мен тая 90 дневна също е гадна. Плодов ден - ужас за стомаха и инсулина; бобов ден - много газове - ужас за дебелото черво, което е много вредно и може да предизвика дори и рак; въглехидратен ден - колко ли инсулин се произвежда... не ми се мисли; протеинов ден - а енергия от къде.... и т.н. А да не говорим, че нямаа ден в който тялото да може да си набавя всички нужни витамини и микроелементи. А те са важни всеки ден, не веднъж в седмицата.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th April 2010, 11:36
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

П.С. А,случая за задника даже го бях забравила,не съм от злопаметните,а и то за глупости. Трябва да не си наистина добре психически за да имаш ханш 84,5 санта и някой да ти каже,че ти е голям задника и ти да се засегнеш!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th April 2010, 11:37
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neilichka

Ето, според мен тая 90 дневна също е гадна. Плодов ден - ужас за стомаха и инсулина; бобов ден - много газове - ужас за дебелото черво, което е много вредно и може да предизвика дори и рак; въглехидратен ден - колко ли инсулин се произвежда... не ми се мисли; протеинов ден - а енергия от къде.... и т.н. А да не говорим, че нямаа ден в който тялото да може да си набавя всички нужни витамини и микроелементи. А те са важни всеки ден, не веднъж в седмицата.
Абсолютно вярно! И на мен изобщо не ми допада тази диета точно по тези причини! Пропусна да споменеш и прословутия "воден ден" където караш на фотосинтеза!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th April 2010, 11:45
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neilichka
mindbender, ако си експерт в храненето, намери форум, в който да се представяш като такъв и тогава хората ще те слушат. И като казваш, че си против нещо, обоснови се, иначе излиза агресивно. Аз знам, че хубави работи пишеше в здравословното хранене. Просто недей с лошо, така на става
Лошо няма... Обосновавал съм се. Не върви да повтарям едно и също във всеки пост. Друг е въпроса, че някои от жените искат бързи резултати и се мъчат с глупави диети...

Да обиждат, то засяга техните нерви - не моите
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th April 2010, 11:53
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Ice към теб такава реплика не съм отправял... Иначе ми харесва как разсъждаваш за засягането и психиката

Това ми напомня на 1 случай с една жена, която след като ми се оплакваше, че я боляли много коленете и кръста и я посъветвах първо да свали излишните килограми, настояваше да ме уволнят и получи нервна криза - бил съм я изкарал дебела като хипопотам, подиграл съм се с нея...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коятазидиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.