IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 30th April 2010, 12:07
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Piny, ти защо си мислиш че знанията са ми само по йога и само с това се занимавам?
защото по друг начин не мога да си обясня възгледите ти върху храненето
не ядеш месо
не смесваш повече от 2 продукта
живееш с по 800кал на ден
мазнини почти не приемаш

тя анорексията не засяга само жени, нали знаеш...

Те може би се включвата в теориите на йогата, но аз не бих давала съвети на другите момичета да се хранят по този начин
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th April 2010, 13:22
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Като гледам какво си изброила - ти не си наясно с храненето ми. Единственото вярно е, че не консумирам месо. За другото не си анализирала правилно. Какво полезно в месото има?

А и не знам защо си останала с впечатление, че съм преди всичко йогист. И че всичко в храненето идва от йога. Нищо подобно - даже не си разбрала за какво съм писал точно. Разделно хранене! Което го има и в йога между другото... Момичетата искаха да правят някакви режими (като житния например) и съм давал съвети и съм обяснявал как се правят и как се захранва след това. Нали знаеш има една приказка: всеки може да гладува, но не всеки може да захранва. Тук се говори за гладуване, а това важи и за диети. Колкото е важен 1 такъв режим, толкова и захранването - те са свързани. След като съм правил десетки пъти житен, и се е случвало в началото да захранвам погрешно, нормално е да споделя и да внимават момичетата. Да не си навреждат с диетата, а да усетят ползата от нея. Аз не съм писал: ей хайде да направите 1 житен режим всички заедно... Съветите са ми да схванат правилното усвояване на храната. Ако колко храна е неохбодима зависи и от движението, и от съня, и здравословното състояние и т.н. И да не си обременяват организма постоянно с хранене и преработка на храна. Не е нужно да се товарят излишно храносмилателните органи. Тази енергия може да се използва за друго.

Когато някои пита нещо, отговори има много. Това дали на теб ще ти хареса нещо или не, си е до твое мислене и гледна точка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коятазидиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:19.