IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th December 2012, 11:48
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
Question Третиране на стар белег с CO2 лазер!

Здравейте, преди 3 дни си третирах един стар белег на челото с този лазер, казаха ми, че не мога да се къпя, поне главата 4 дни, тоест трябва да стои сухо нараненото място при манипулацията. Ония ден обаче детето ми пръсна малко вода точно на третираният участък и взех да се притеснявам да не стане някаква беля. Не ме боли, зараства си като коричка, още е зачервено мястото, но предполагам е нормално за 3 ден, мажа го с предписан крем А-дерма-Епител от дерматолога, който ми направи процедурата.
Искам да попитам до колко време се махат коричка, зачервявания, защото си изглежда доста грозно това, а от сряда съм на на работа?!
Надявам се да се налага втора процедура, защото от този лазер стават едни точици, където са влизали импулсите в кожата, нали се махат до 2 седмици тези неравности?
Нещо се притесних сега с това зарастване
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th January 2013, 22:06
petariana petariana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Многообразие от картини с пейзажи на български художник от http://dachevski.com, предлагащ добри цени. Картини с акварел, както и с масло или графики, според предпочитанията. Различни видове творби, подредени в добре организиран каталог. Избор на поръчка онлайн или на място в галерията на художника в София.

Последно редактирано от petariana : 6th February 2019 на 15:12
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th January 2013, 13:01
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Благодаря за отговора, за съжаление обаче ефект при мен няма от лазера и белега си е същият след като оздравя наранената част от манипулацията
Дерматолога каза, че най-вероятно имам отнета тъкна и затова не се слува заличаването. При мен е като резка около 1 см, предложиха ми да го запълва, с хиаулорон на всеки 8 месеца или поне да пробвам веднъж да видя дали с него ще се заличи! Какро изглежда не мога да избягам от този детски белег, ако не беше на лицето нямаше изобщо да ме дразни, но с годините все повече взе да си личи
Пиша подробно за други, които имат такъв проблем, да знаят какви са вариантите...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th February 2013, 00:30
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Много съжелявам,че не ти е помогнало!

Аз също съм си правила процедура,имам белег по рождение,изглеждаше като малки грапави пъпчици в телесен цвят,след първата процедура супер много се заглади,спря да ме дразни,затова и не съм правила следваща,минаха две години,но съм си наумила да отида поне още веднъж...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Третираненастарбелеглазер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:11.