IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th April 2013, 13:08
kostadinovf kostadinovf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 2
Unhappy Проблем с косата

Здравейте!

Момче съм на 17 години. Имам следния проблем. Кожата на главата ме сърби в окосмената част, забелязвам ,че скалпът ми се люпи на определени места, зад ушите също имам проблем. Имам и косопад, с който се боря от много време и все не мога да се справя, когато се реша,къпя и прекарвам пръсти през косата ми падат косъмчета, забелязвам , че на падналите косми има някакъв секрет по корените и понякога и люспи от скалпа. Косата ми оредя и това го забелязвам всеки ден. Ходих при различни кожни спец., но и така не можах да разбера какво ми е - алопеция, себорея , сезонен косопад. Пробвал съм много продукти за коса,но никакъв ефект. Косата продължава да пада и да ме сърби ужасно,а и това люпене е направо черешката на тортата. Да допълня ,на места забелязвам и леко зачевяване на скалпа и там най-много ме сърби. Много съм притеснен да не остана без коса, защото вече забелязвам одръпване на космената линия над слепоочията. Help me!

Благодаря Ви!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемкосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:41.