IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th May 2006, 20:46
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране Какви импланти в крайна сметка

Доста писма прочетох в този форум. На какво мнение сте, кои са най-добрите импланти за мамопластика според вас и защо. Питам защото искам да сменям моите, просто се налага.

Ще разкажа накратко какъв е моя проблем и какво налага подмяната
Преди 8 месеца се подложиш на операция ( за сега няма да споменавам името на доктора) – поставяне импланти. Бях родила и гърдите ми имаха доста неугледен вид след кърменето. Реших се на подобна стъпка тъй като 2 мой приятелки си бяха поставили импланти преди 6 години при същия доктор при който и аз поставих моите, и гърдите им бяха перфектни . Имплантите са физиологичен разтвор 375 м3 на фирмата Mentor поставени под мускулно. До третия месец след интервенцията нещата бяха много добре. Но след това започнаха да се появяват деформации и гледката е доста неприятна Искам да отбележа че в отпуснато състояние бюста ми изглежда прилично макар че не такива бяха очакванията ми, но при най-лекото физическо усилие деформацията е непоносима. Ако желаете мога да пратя снимки на e-mail за да разберете
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th May 2006, 10:48
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

не знам какви съображения имаш да не казваш името на хирурга(аз ги уважавам),но все пак ако решиш да споделиш с нас ше е хубаво поне ще предпазиш дуги момичета от евентуална грешка в избора на хирург,на всеки се случва да се подведе.Желая ти успех и ти пожелавам в скоро време нови и безпроблемни гърди
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th May 2006, 11:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

да кажи му името, защо се притесняваш...
аз пък се чудя защо си слагат още хората от тия имплантанти с физиологичния разтвор. не че съм много запозната, ама ми се струва че не могат да се сравняват въобще със силикона. а и една позната си сложи наскоро и каза, че като вървяла и се чувало някакво бълбукане отвътре
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st June 2006, 16:48
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Ще публикувам името на доктора, само искам да изчакам и да разбера дали той ще е склонен да ми върне парите, само едно мога да кажа за сега - не си имплантираите никога физиологичен серум, моля ви.
Дори и формата на гърдите да стане перфектна, когато се наведете ще има едни вълнички които неминуемо се образуват.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st June 2006, 17:59
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samodiva
Ще публикувам името на доктора, само искам да изчакам и да разбера дали той ще е склонен да ми върне парите, само едно мога да кажа за сега - не си имплантираите никога физиологичен серум, моля ви.
Дори и формата на гърдите да стане перфектна, когато се наведете ще има едни вълнички които неминуемо се образуват.
Ще ми е интересен момента с връщането на парите...дано да успееш. Ако знам ,че има друг такъв прецедент ще ходя и аз да си искам моите от оня...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd June 2006, 09:12
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Аз съм го споменавала доста из темите,всички момичета тук знаят какво ми се случи... Искаше ми се да го съдя, но нали се сещаш, че нямам кой знае какви документи зад гърба си...Една епикриза и едни паспорти на имплантите,нищо друго..Ти на база на какво разчиташ,че ще си получиш парите обратно?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквиимплантикрайнасметка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:20.