IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th June 2006, 18:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

да наистина,какви са тия лещи рових се толкова много в интернет и не видях нито едни като неговите
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th June 2006, 19:26
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Аз нямам идея какви са му лещите на тоя ********* ама като ви чета мненията, сигурно са някои кастъм-мейд, тъй че не се чудете - няма да ги откриете толкова лесно... Все пак в този грозен чалга-бизнес има достатъчно кинти за простотии, че защо да няма и за кастъм-мейд лещи... 8)
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th June 2006, 20:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4ere6ka
Аз нямам идея какви са му лещите на тоя ********* ама като ви чета мненията, сигурно са някои кастъм-мейд, тъй че не се чудете - няма да ги откриете толкова лесно... Все пак в този грозен чалга-бизнес има достатъчно кинти за простотии, че защо да няма и за кастъм-мейд лещи... 8)
май си права,нищо чудно да е така
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th June 2006, 13:17
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

На визитната картичка пише следното: "Очна оптика и корекция" АД 1202 София , ул. " Клокотница" 22, E-mail:eyeoptics@yahoo.com Тел: 02/8310156, 831 30 66, 831 31 76! Надявам се да съм била полезна, защото аз съм много доволна! Ако имате още въпроси, питайте!
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th June 2006, 00:59
Darina Darina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 2
По подразбиране Здравейте!

Искам да питам следното:
Какви са цените на FreshLook цветните лещи, за какъв период, колко струва консултацията при закупуването им и веднага ли можеш да си ги вземеш или се чака за доставка? Сега съм в чужбина и ми се иска да си взема цветни лещи, но тук заедно с консултацията са около 130лв. Та ако в България са по-евтинки, така и така ще си идвам през Юли, то е по-добре да си купя от там.Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th June 2006, 01:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: Здравейте!

Цитирай:
Първоначално написано от Darina
Искам да питам следното:
Какви са цените на FreshLook цветните лещи, за какъв период, колко струва консултацията при закупуването им и веднага ли можеш да си ги вземеш или се чака за доставка? Сега съм в чужбина и ми се иска да си взема цветни лещи, но тук заедно с консултацията са около 130лв. Та ако в България са по-евтинки, така и така ще си идвам през Юли, то е по-добре да си купя от там.Благодаря ви!
а какви са лещите-месечни,годишни?цената много зависи от това.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th June 2006, 04:11
exxe exxe не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 78
По подразбиране Re: Здравейте!

Цитирай:
Първоначално написано от Darina
Искам да питам следното:
Какви са цените на FreshLook цветните лещи, за какъв период, колко струва консултацията при закупуването им и веднага ли можеш да си ги вземеш или се чака за доставка? Сега съм в чужбина и ми се иска да си взема цветни лещи, но тук заедно с консултацията са около 130лв. Та ако в България са по-евтинки, така и така ще си идвам през Юли, то е по-добре да си купя от там.Благодаря ви!
На мен ми бяха подарък, но доколкото разбрах с разтвора излизаха там някъде.За едногодишни става въпрос.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th June 2006, 09:49
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране Re: Здравейте!

Цитирай:
Първоначално написано от exxe
На мен ми бяха подарък, но доколкото разбрах с разтвора излизаха там някъде.За едногодишни става въпрос.
И аз мисля, че излизат към 100-120 с разтвора...
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th June 2006, 14:01
Darina Darina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Относно въпроса ми за цени на лещи, пояснявам, че става дума за месечни цветни лещи без диоптър. Сега като гледам отговорите, които сте ми дали и за които благодаря , то май като се прибера в България тогава направо от там ще си купя, че може да се каже, че няма разлика в цената на качествените лещи в UK и в България. [/b]
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th January 2007, 13:20
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Доколкото знам, тези скъпите лещи са ръчно рисувани. Веднъж /беше отдавна/ гледах каталог в една оптика, но за съжаление нямаше мостри, защото по- рядко ги купували. Пък аз така без мостра не се навивам да купувам. Тогава ако един чифт обикновени цветни лещи е бил примерно 150 лв., при рисуваните едната леща струваше толкова, значи двойно. Сега не знам колко са.
Ползвала съм Бош и Ломб, не са лоши и ми стояха добре, но все пак зависи от осветлението. Под определен ъгъл си личи /ако основата ти е тъмна/. Фрешлуук са същата работа.
Иначе цените им в момента са добри, намират се и по 80 лв. чифта.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Freshlook
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:43.