IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th June 2006, 21:25
Аватара на Aleks_Sweet
Aleks_Sweet Aleks_Sweet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 228
По подразбиране Някой правил ли си е ринопластика в Нефертити

Здравейте!Видях колко много сте писали по темата,но аз искам да питам има ли някой скоро опериран в Нефертити,за6тото май натам съм се насочила.Притеснява ме само,правени ли са ви изследвания преди операцията,за6тото е задължително според мен,а д-р Георгиев ми каза да не си правя?Правят ли ви на място?Мерси на всички,които ще отговорят!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th June 2006, 22:35
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Ами задължително е...как без изследвания...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th June 2006, 22:52
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th June 2006, 23:03
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Да на мен ми правиха изследвания в деня преди операцията. Отделно в деня на самата опарация си попълваш формулярчето какво си преполедувал какво не си и такива други глупости, някои даже не ги бях чувала та се налагаше сестрата да ми обяснява за какво става въпрос .
p.s. сачо че аз не съм била при Е. Георгиев
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th June 2006, 08:59
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

ти изследванията просто си ги ПОИСКАЙ , даже настоявай, щото може иначе и да нети ги направят.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th June 2006, 13:44
Аватара на Aleks_Sweet
Aleks_Sweet Aleks_Sweet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 228
По подразбиране

Да,обаче специално питах дали трябват изследвания и отговора беше "не".Това е единственото,което ме притеснява,защото съм решила голямото събитие да е в началото на юли,когато доц. Е.Георгиев се върне в Бг.И,момичета,благодаря на всички,които ми отговориха,защото е страшничко.Има ли някой,които си е правил ринопластика там,ако може снимка? :P
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th June 2006, 14:45
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

е защо и как така НЕ! ама някои хора значи не са си променили схемата от 10 години насам, а почти се бях убедила в противното.а миличка, ти прочете ли темата за Е.Георгиев тук малко по-надолу?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th June 2006, 19:04
Аватара на Aleks_Sweet
Aleks_Sweet Aleks_Sweet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 228
По подразбиране

Мила,опитах се да намеря какво си писала,май че си си правила операция преди няколко години с местна упойка и не си доволна от резултата?В интерес на истината,аз също имам някакви опасения,и то от лични наблюдения,тъй като не познавам никой,който си е правил пластична операция,и затова и пиша тук.Самият факт,4е не иска изследвания-нали е операция?Просто не знам дали ще успея да обикалям на още консултации,защото не съм от София.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th June 2006, 20:55
oneandonly oneandonly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 22
По подразбиране

Мисля, че това е несериозно! Това е операция! Как така без изследвания? При това си получила категоричен отговор "Не!", който според мен е абсурден. Не дай си Боже, да си алергична към упойката и да вземеш да се подуеш повреме на опрецията!

Някъде из форума четох мнения на хора, посетили "Нефертити", които казаха, че носът на някаква служителка на Георгиев бил правен от него самия и като видели резултата повече не се върнали там. Този факт плюс "не е нужно да се правят" изследвания" са достатъчни, за да ме откажат окончателно от въпросната клиника.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th June 2006, 10:22
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

я не ставайте смешни, всички лекари работят комбина с лабораториите. Аз като отида при моето джи-пи в поликлинакат той ми казва - отиди си направи еди-какви си изследвания и ми дава талон за лабораторията с която работи. Абе милички - ти получават комисионни за тези изследвания! Колкото повече фигурки ти задраскат - по-добре за него! и след това - о! всичко е наред (обаче аз вече съм дала 40 -50 лв. )- значи ще ти изпиша еди-какви си лекарства - отиди и си ги купи от аптеката на Поликлиниката! А защо - отгатни от първи път!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойправиллисиринопластикаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:40.