IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th June 2006, 13:19
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th June 2006, 13:31
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране е

споко само аз съм каръка!аз изтеглих джакпота
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th June 2006, 13:47
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
oh,neznam
противопоказно е ,и аз знам.
и сега последно да се пека или не,макар че аз със сигурност ще се пека,а и от скоро ходя на солариум
1 година ли ти е така върка!!
Аиде някой ако знае нещо по въпроса да каже...май не на всички се появява този проблем..
На мен чесно да си кажа от всичко най-подут и с най-много отоци ми беше върха , оформи се до това положение сега както е след 3тия месец, но още е твърд и мисля, че ще има още да спада, така че не се притеснявай един месец за върха е малко изчакай и ще се получи
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th June 2006, 14:06
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

ами естествено че ще е подут, минал е само месец!аз се оперирах септември и док ми каза че чак към нова година-значи 4 месеца носа ще си заеме правилната форма.имах подутини и отстрани,лицето ми изглеждаше някак плоско.не се притеснявай за това,тъканите няма как да се възстноват за 30 дни.
не се печи, повишаване на налягането и температурата там са последното нещо което ще ти помогнат!!!!!!!!!!!!!
просто имай търпение!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th June 2006, 14:22
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране с

кажете ми версия за photoshop която става да си правиш варианти за нослето.Изваждах едни тука , но не са което ми трябва.Незнам какво да ползвам точно.Нали се сещате - да си коригирам фасона на носа в профил , фас и какво ли не.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th June 2006, 16:11
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Всяка версия На различните компютри, на които работя, версиите са от 5-та до 11-та, и все става

Ти сигурно не си открила инструмента (tool) , за който писах? Търси smudge tool в сивия панел за инструменти с много квадратчета, който се появява в самото работно поле. Прилича на размазваща с пръст ръка.
Върху картинката инструментът е като кръгче, от горната лента можеш да регулираш диметра му. Та така, опираш кръгчето, например, на гърбицата на носа, движиш отвън навътре и тя се коригира В анфас обаче е много трудно да направиш промени.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th June 2006, 07:53
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране 7

и аз ми се иска този чип ефект да се коригира , но така и никoй доктор не ми каза че ще го промени.Всеки увърта че ше намалят оттук оттам, но аз съм влизала в сайтове за коригиране на такъв нос и това става само чрез намаляне на дължината на later. хрушияли ( а не ширината , което им е основен метод.) И може би подплатяване на целия нос нагоре, за да изглежда върха прав .Дажината като намалят се свива изцяло ноздрата.Ефекта е по прибран връх.Като пръстен които се срязва и се огъва в по малък размер.
Това задължително се прави при изцяло отворен нос.А не скрити разрези.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th June 2006, 11:43
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

ммейс,какво реши в крайна сметка
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th June 2006, 12:17
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране e

При мен се случи нешо странно.Първия най -гореш ден се разхождах прекалено дълго , чак шях удар да получа и носа ми се нагря.Три дни после хрушялите ме боляха без дори да ги пипам,Почна някакъв процес на омекване, които бе спрял цяла година.Има промени в носа ми и изгледа му.Нима да бързам оше , шом при мен има все оше развитие.Радвам се тайничко на положителните резултати, но ми се струва че има пак за доизкусуряване. Това е. Няма да бързам за операцията няколко седмици или месец - два
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th June 2006, 12:25
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

При теб има явно обратен ефект, аз като ходя на плаж и се пека, моя се надува , но като се прибера след няколко часа е ОК Явно при всеки е различно, дано да се оправи така
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойправиллисиринопластикаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:06.