IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14th June 2006, 11:01
Fadde Fadde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Who CaRes?
Мнения: 10
По подразбиране Какво ще кажете за Лаксит на д-р Тошков ?

здравейте! дали някои е доволен от тези хапове,използвали ли сте ги?и наи важното отслабнахте ли мерси предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th June 2006, 13:17
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: какво ще кажете за Лаксит,на д-р Тошков

Цитирай:
Първоначално написано от Fadde
здравейте! дали някои е доволен от тези хапове,използвали ли сте ги?и наи важното отслабнахте ли мерси предварително
Aз съм пила и нито отслабнах нито нищо.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th June 2006, 13:20
ELI ELI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 57
По подразбиране

Доктор Тошков според мен слага едно и също в тези шишенца ))))) Опитай с баланс в храненето и спорт. Тези чудотворни хапове - едва ли ще имат ефект!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th June 2006, 13:31
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ELI
Доктор Тошков според мен слага едно и също в тези шишенца )))))....
хаха има нещо вярно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2006, 13:33
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

продуктите на доктор тошков са си голеееееми боклуци
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th June 2006, 15:09
pipi6 pipi6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Виж аз ги пия тези хапчета в съчетание с гастринорм, пак на Тошков от 1месец! Наистина не се отслабва от тях, но когато си на диета може би знаеш( или пък ти се е случвало), че има вероятност от запек Изключително неприятно!!! Та аз съм на диета вече горе-долу 20 дни(свалени 2,5 кг., малко, но от сърце ), и да ти кажа не съм се сблъсквала с тази гадост запека!!! Просто хапчетата на Тошков са на билкова основа и само биха ти помогнали малко при отслабването, но не и да отслабнеш от тях Но пък помисли от друга гледна точка: напълно безвредни са!!! Абе с две думи аз съм много доволна от тях!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th June 2006, 13:28
kali_ kali_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pipi6
Виж аз ги пия тези хапчета в съчетание с гастринорм, пак на Тошков от 1месец! Наистина не се отслабва от тях, но когато си на диета може би знаеш( или пък ти се е случвало), че има вероятност от запек Изключително неприятно!!! Та аз съм на диета вече горе-долу 20 дни(свалени 2,5 кг., малко, но от сърце ), и да ти кажа не съм се сблъсквала с тази гадост запека!!! Просто хапчетата на Тошков са на билкова основа и само биха ти помогнали малко при отслабването, но не и да отслабнеш от тях Но пък помисли от друга гледна точка: напълно безвредни са!!! Абе с две думи аз съм много доволна от тях!!!
Аз също съм много доволна и от Лаксит, и от Гастринорм. По принцип имам проблеми с изхождането, но тия хапчета ми регулират перисталтиката. Може би действително спомагат за свалянето на кг. Но да се отслабва от тях...не.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th June 2006, 13:45
elora elora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 2
По подразбиране

много време ги пих и бях доволна.имам гастрит и какво ли още не на червата,та не веднъж са ме спасявали от болки и подувания.обаче след време започнах да повръщам от тях и ги спрях.не знам какъв ефект търсиш ,но ако е просто за меко слабително-чай на Биопрограма "сена и майчин лист" за 70 ст върши много добра работа.вече залагам на него и е супер.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th June 2006, 17:39
daya daya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 15
По подразбиране

Аз ги пия вече три години и съм доволна защото регулират храносмилането и проблемите с ходенето до тоалет. От тях не се отслабва, но в съчетание с диета и спорт ще ти помогнат да изхвърляш шлаките. Гадни са на вкус обаче. Според мен със сигурност поне няма да ти навредят
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd November 2006, 22:47
ГЕ ГЕ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 31
По подразбиране

ЛАКСИТА ДЕЙСТВА ЕДВА СЛЕД 3-4 МЕСЕЦ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквощекажетезаЛакситнаТошков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:15.