IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th October 2006, 12:05
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране Ринопластика, д-р Жерар Охеда

Здравейте форумци, вчера открих това полезно място за всички , които искат да се подложат на пластична операция. Аз искам да си коригирам носа. Имам грозна гърбица, която загрозява лицето ми и ми е голям комплекс. Събирам от интернет информация за пластичните хирурзи в БГ и някъде прочетох доста добри отзиви за д-р Жерар Охеда. Моля някой, който е запознат с неговата работа да сподели, ще съм много благодарна. Най-вече ме интересува разбира се дали е добър в ринопластиката. Той май не е толкова известен, но пък доколкото знам най-рекламираните лекари са и доста некадърни. Ще чакам някой да се включи
Поздрави и бъдете красиви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th October 2006, 12:33
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Във форумите на дир.бг съм ги чела. Работи в 5-та градска болница, доколкото знам. А и тук в този форум някой го беше споменал като добър пластичен хирург.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th October 2006, 15:07
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Аз съм чувала името на този доктор и знам ,че бил добър,дори ми казаха много добър Ще разпитам моя позната и пак ще пиша.Но пак казвам-САМО СЪМ ЧУВАЛА
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th October 2006, 17:08
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

И аз не съм го чувала
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th October 2006, 18:54
kocco kocco не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 35
По подразбиране

Жерар Аз първо бих си задал въпроса, какво прави чужденец в България, най-вероятно французин... Незнам нищо за него затова не казвам да или не, но защо след като има доказани хирурзи ходите там.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th October 2006, 19:31
happiness happiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

И аз съм нова,но поне си правя труда да чета какво пишат мацките във форумите.Съжалявам,че нищо не си намерила за този "пластичен хирург", които дори няма такава специалност.Мисля,е Асет беше писала по-обстойно за него някъде
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th October 2006, 20:10
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Кубинец е ,не французин .доколкото знам
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th October 2006, 08:30
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Между другото и аз четох в една статия,че няма диплом за пласт.хирург,признат в БГ,но да ви кажа не съм толкова сигурна,че това е толкова определящо...едни от най-известните пласт.хирурзи имат такъв съвсем отскоро и това на им пречи да правят едни от най-хубавите гърди,които съм виждала. Но аз лично държа на тази тапия...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th October 2006, 10:10
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

http://www.btv.bg/news/?magic=bulgar...y=41216&page=5
Доктор О Хеда предимно се занимава с "поправка" на изродщините на изроди като Сердев.Една приятелка ми каза ,че е извадил гадния гел от гърдите на тейна позната.Като разбера подробности ще ги напиша
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th October 2006, 15:13
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Здравейте на всички!
От известно време следя форума, тъй като темата ме вълнува, и то доста отдавна. Въпреки че нямах намерение да се регистрирам и да пиша, сега просто се чувствам длъжна да го направя, за да защитя името на д-р Охеда, тъй като, смятам, той го заслужава.
Преди всичко да уточня, че съм негова пациентка - коригирал ми е бюста, всъщност коригира работата на друг хирург - д-р Вачкова.
По въпроса, какво прави един чужденец - пластичен хирург в България, внасям уточнение, че той всъщност е наполовина българин (другата му половина, тази, заради която го харесвам, е кубинска).
И в предишна тема ми се беше мярнало мнение, че не бил пластичен хирург, което на мен не ми звучи достоверно , защото е член на Bulapras. Поне на мен така ми потвърди д-р Ефремов, в отговор на мой мейл до Bulapras.
Що се отнася до известността - лично аз предпочитам сполучлива корекция от някой по-неизвестен, отколкото да бъда обезобразена от медийна звезда.
И за да парирам в аванс евентуални упреци, че съм пристрастна, си признавам без бой: да, така е, фенка съм на доктора .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаЖерарОхеда
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:45.