IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 13th May 2014, 07:43
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobi_3456 Виж мнението
Здравейте, аз в момента съм в САЩ и мисля да си направя ринопластика. Обмислях и проучвах къде да го направя, но не мога много да се ориянтирам, освен че хирурга трябва да е сертифициран от америаканкия борд на пластични хирурзи. Иначе всеки се рекламира и има много снимки преди и след, но не мисля че това е много показателно, все пак няма да сложи окалпазените снимки. И тук попаднах на много истории за обезобрзени хора, даже почнах да мися дали не е по-добре да ходя в бг, едно време си бях правил и консултация в Токуда, но след като видях няколко мнения за колко са по добри в чужбина, май по-добре да е тук. Носа ми не е никак тежък случай, даже доста време се колебаех дали има смисъл да си правя каквото и да било, отпред съм си есктра, в профил ми е големичък, крив и ноздрите са ми мн големи, Т.Е. имам нужда и от 3те основни компонента на ринопластиката, но нито едното не е в много голямо количество. Носа ми има и вродена крива носна прегртада, но не ми пречи, и ми е чупен, но и това не ми е пречело. В крайна сметка съм решен да го направя де. Живея мн близо до Ню Йорк, ако знаете за някое светило, което няма да ми одере кожата де, до 5000-6000 $ го смятам за приемливо и по каквото виждам по тукашните сайтове това е горния таван на цените.
Здравей ,мое мнение е щом не ти е много зле носа не си го пипайтези цени които си ги дал в долари от това което съм чела в разни чуждестранни форуми са доста нискиОсвен това мисля,че в Америка не правят много сполучливи ринопластики,по скоро виж в Бразилия или Венецуела.Виж форума и за турските хирурзи аз съм оперирана там и съм на мнение ,че правят едни от най от най добрите корекции
Отговори с цитат
  #122  
Стар 13th May 2014, 17:05
bobi_3456 bobi_3456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Интересно, аз мислех да го направя набързо и да си идвам, или даси го направя сега лятото щом се върна. Не мисля че чак до Бразилия има смисъл да ходя, много ми е далече. Други колеги на съяото мнение ли са, не са ли дибри Амреиканските хирурзи и как са спрямо Турция и Западна Европа? Предимството ми е че докъто съм тук няма да плащам за път и за престой.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 13th May 2014, 19:21
Martin_N Martin_N не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 23
По подразбиране

Разгледай този сайт:

http://www.realself.com/Rhinoplasty/Nose-job/reviews
Отговори с цитат
  #124  
Стар 13th May 2014, 20:49
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Много добър сайт разглеждала съм го толкова много пъти и затова мога да твърдя че в Щатите не правят кой знае колко добри носове.Колкото до Турците те генетично имат доста големи и грозновати носове,и може би затова ринопластиката там е на отлично ниво
Отговори с цитат
  #125  
Стар 14th May 2014, 02:02
bobi_3456 bobi_3456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Разгледах сайта, и вчера бях попаднал на него, и ми изглеждат прилични операциите. Ето за този видях много позитивни отзиви, и един два негативни, и ми се вижда да е добър, и ми е близо: http://www.drphilipmiller.com/Proced...hinoplasty.asp
Сега ще разгледам някйоя тема за тези просливути турци, но ако турските специялисти са по добри, вероятно ще са и мналко по-евтини, то може би по-добре да отида до турция, доста близо е. А американците как мислите, на по-високо ниво ли са от БГ?
Отговори с цитат
  #126  
Стар 14th May 2014, 05:21
bobi_3456 bobi_3456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Попрочетох доста по форума, особено за Турците, явно че в България за нищо не стават, и по отзивите ми се струва, че добрите хирурзи в турция са по-добри от, поне, средното ниво в америка. Авшар ми се струва оптималния вариант за мен, и като пари идва приблизително колкото в Америка. Как мислите, правилно ли съм се ориентирал?
Отговори с цитат
  #127  
Стар 14th May 2014, 08:58
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobi_3456 Виж мнението
Попрочетох доста по форума, особено за Турците, явно че в България за нищо не стават, и по отзивите ми се струва, че добрите хирурзи в турция са по-добри от, поне, средното ниво в америка. Авшар ми се струва оптималния вариант за мен, и като пари идва приблизително колкото в Америка. Как мислите, правилно ли съм се ориентирал?
За мен в България отиваш за едно а те развалят друго,затова се сдобих 2 ринопластикиА за турците който и да избереш дали Авшар,Илхан или Дилбер съм сигурна ,че няма да сбъркашСамо да отбележа ,че в момента цените са се дигнали и за по сигурно пиши на доктора на който си се спрял
Отговори с цитат
  #128  
Стар 15th May 2014, 03:04
bobi_3456 bobi_3456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Мерси за помоща, добре че намерих този форум за да се поореанирам.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 15th May 2014, 09:24
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobi_3456 Виж мнението
Мерси за помоща, добре че намерих този форум за да се поореанирам.
за нищознам колко е важно да намериш правилния избор, който и аз намерих тукуспех
Отговори с цитат
  #130  
Стар 16th May 2014, 06:02
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Въобще не се лъжи за България или Европа . Ето ти един жокер , за тези които мислят че американците не правят добри носове , нека разгледат този сайт и стига сте писали глупости. Хората от западна Европа не остават в Европа а пътуват до САЩ за ринопластики. Явно има причина за това ...
http://www.vgplasticsurgery.com/Nose...%20Gallery.htm
http://www.realself.com/find/Califor...ir-Grigoryants



Цитирай:
Първоначално написано от bobi_3456 Виж мнението
Здравейте, аз в момента съм в САЩ и мисля да си направя ринопластика. Обмислях и проучвах къде да го направя, но не мога много да се ориянтирам, освен че хирурга трябва да е сертифициран от америаканкия борд на пластични хирурзи. Иначе всеки се рекламира и има много снимки преди и след, но не мисля че това е много показателно, все пак няма да сложи окалпазените снимки. И тук попаднах на много истории за обезобрзени хора, даже почнах да мися дали не е по-добре да ходя в бг, едно време си бях правил и консултация в Токуда, но след като видях няколко мнения за колко са по добри в чужбина, май по-добре да е тук. Носа ми не е никак тежък случай, даже доста време се колебаех дали има смисъл да си правя каквото и да било, отпред съм си есктра, в профил ми е големичък, крив и ноздрите са ми мн големи, Т.Е. имам нужда и от 3те основни компонента на ринопластиката, но нито едното не е в много голямо количество. Носа ми има и вродена крива носна прегртада, но не ми пречи, и ми е чупен, но и това не ми е пречело. В крайна сметка съм решен да го направя де. Живея мн близо до Ню Йорк, ако знаете за някое светило, което няма да ми одере кожата де, до 5000-6000 $ го смятам за приемливо и по каквото виждам по тукашните сайтове това е горния таван на цените.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:15.