IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th April 2012, 13:16
magito81 magito81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Писах един мейл до клиниката да видя дали изобщо ще ми дадат час за консултация, 10 000Е после ще ги мисля.
Отворена съм и за други предложения, разбира се и приемам съвети всякакви.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th April 2012, 15:25
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magito81 Виж мнението
Писах един мейл до клиниката да видя дали изобщо ще ми дадат час за консултация, 10 000Е после ще ги мисля.
Отворена съм и за други предложения, разбира се и приемам съвети всякакви.
Аз писах едно време на майла на Манг , така и никой не ми отговори Но за руснака според мен си заслужава. Ако има желаещи за него може да организираме екскурзия до Москва
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th April 2012, 17:30
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Аз писах едно време на майла на Манг , така и никой не ми отговори
Странно, на мен не само ми отговориха, ами и веднага ми дадоха дата за операция + ми пратиха разбивка за всички разходи точка по точка.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th April 2012, 18:04
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Странно, на мен не само ми отговориха, ами и веднага ми дадоха дата за операция + ми пратиха разбивка за всички разходи точка по точка.
Ти кога си писала ? Аз получих само автоматичен отоговор, но в никакъв случай отговор на моето запитване.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th April 2012, 18:30
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magito81 Виж мнението
Здравейте,
и аз съм в търсене на място/лекар , където да си направя ринопластика, изчетох където каквото намерих и на конкретен хирург в БГ не успявам да се спра, затова започвам да се оглеждам за нещо "чужбинско".
През лятото ще бъда няколко дни около Бодензее и мисля да опитам да си запиша час за консултация в клиниката на др. Манг , пък да видим ...
Мила, да бъдеш оперирана от Манг е почти невъзможно, освен, ако нямаш връзки. Разгледай и форумите там- повечето хора разказват, че плащат, за да ги оперира Манг, а ги оперира някой от възпитаниците му. Но пък те също казват, че са добри, така че....Цените са около 6000 евро при тях, но в сайта си има запитвания, питай (моя случай е по-друг така че може да е различна цената при теб)
Отговори с цитат
  #36  
Стар 10th April 2012, 18:35
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Само да кажа, че когато направих запитване в клиниката получих отговор на следващия ден, а след няколко дни ми звъннаха по телефона (в сайта можеш да си оставиш телефона) . Така, че в това отношение по принцип са много точни.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 10th April 2012, 19:21
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Ти кога си писала ? Аз получих само автоматичен отоговор, но в никакъв случай отговор на моето запитване.
Е, моето беше още 2008 година, бях изпратила и снимки след първата си ринопластика тук. Отговориха ми, че професорът е разгледал снимките и е казал, че може да оправи носа ми. Дадоха ми дата. И - да, цената на самата ринопластика е по-ниска, но с останалите неща ставаше към 10000. Доколкото помня, разходите за анестезиолог, анестезия и какво ли не още не влизат в тези 6000 евро.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th April 2012, 20:04
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Е, моето беше още 2008 година, бях изпратила и снимки след първата си ринопластика тук. Отговориха ми, че професорът е разгледал снимките и е казал, че може да оправи носа ми. Дадоха ми дата. И - да, цената на самата ринопластика е по-ниска, но с останалите неща ставаше към 10000. Доколкото помня, разходите за анестезиолог, анестезия и какво ли не още не влизат в тези 6000 евро.
То и аз така някъде 2009 като ми беше бръмнала мухата но аз запитах само за цената, може би затова са решили да не ме удостоят с отговор . Както и да е , добре е че сега са направили форма за запитване. А вие чели ли сте мнения за него ?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 8th June 2012, 18:57
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Има ли някой впечатления за http://www.pietropalma.it . Разбирам че е ученик на един от най-добрите в ринопластиката в Европа : Dr Gelbert Aiach.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 31st August 2012, 19:45
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Здравейте след дълго проучване, аз се спрях на един турски доктор -dr. Yakup Avsar http://www.yakupavsar.com/
Цените не са ниски,в сравнение със другите, които съм виждала в Турция, но наистина харесвам крайните резултати и смятам, че си заслужава... Ако някой се е подлагал на рино при него или знае нещо повече, нека пише. Ще ми бъдат от ползва всякакви мнения
facebook : http://www.facebook.com/avsarestetik/photos
За визуална представа, носът ми е - топчест и дълъг(повече от необходимото)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:30.