IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 7th December 2012, 09:10
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

С помоща на гугъл преводач може да ги напишеш...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 7th December 2012, 19:52
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Емре Илхан ми каза, че за реоперация ще ми вземе 2500 долара. Има доста положителни коментари, но пък когато си писахме имейли нещо не ни съвпаднаха вижданията. Абе много ме дразни тоя турски форум. Как да напиша 25 мнения като бъкел не знам турски. Ще взема да нафраскам по една усмивка във всяка тема и готово
Това , което аз правя е ползвам Google Chrome като browser . Той автоматично ми предлага да ми преведе страницата на англииски и така си четеш на английски , разбира се превода не е мн добър. Аз иначе напрасках едно питане на английски в 25 теми , някои даже ми отговориха. И така в рамките на 5мин имаш достъп до снимките . Има уникални резултати.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 7th December 2012, 19:55
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цената е мн добра за ревизия. На мен ми пратиха снимки на негови пациенти . Беше ми мн интересно че след операцията им слагат явно студена маска на мястото на отоците .... Изглежда мн интересно . Тук в БГ не знам да има чак такава грижа за пациента
Отговори с цитат
  #64  
Стар 7th December 2012, 20:53
rabuf rabuf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 6
По подразбиране

А някои разбра ли каква е цената за първа операция?
Отговори с цитат
  #65  
Стар 7th December 2012, 21:27
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rabuf Виж мнението
А някои разбра ли каква е цената за първа операция?
Ами като чета форума там цените са се повишили и за 1-ва е около 2500Евро , а ревизия над 4000Евро:
Това е коментар от форума там за него преведно с google translate :

The first surgery, 6000, revision 7500 to the most recent written so I thought I was doing.

Това са цени в турски лири .
Отговори с цитат
  #66  
Стар 4th January 2013, 16:20
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте, решила съм да се оперирам при др. Yakup Avsar, прочетох за него в този форум, но не разбрах има ли оперирани при този доктор. Благодаря предварително и ще се радвам, ако негова пациентка сподели впечатленията си.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 5th January 2013, 09:54
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Yakup Avsar е добър, но цените при него са много високи, на мен за 2-ра ми пойска 8500 евро. В Турция има много добри хирурзи на носове , найстина прочети форума може да намериш на по-ниска цена отлични хирурзи.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 5th January 2013, 14:08
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря за отговорите,
аз вече се свързах с клиниката и даже ми направиха фото проект на евентуалния бъдещ нос. Цената, която ми казаха за 1-ва рино е 6000 евро. Исках да се свържа с негова/и/ пациентки от БГ, за да ми обяснят как протича престоят там, има ли разлика относно възстановителния период спрямо други доктори. Нали казват, че неговата техника е много щадяща. Като цяло степентта на удовлетвореност...
Отговори с цитат
  #69  
Стар 24th January 2013, 19:26
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paffalot Виж мнението
Здравейте колеги и колежки,

Аз съм на 22 години и също се нуждая от подобна на вашата интервенция. Само че аз уча в Холандия , така 4е много бих се надявал да мога да си направя тази операция някъде тука. Не възразявам да отида и в съседните държави стига да си заслужава. В момента проучвам въпроса, но не мога да открия за сега нищо което да ми вдъхва доверие, + че този път смятам да се съглася на операция само ако преди това изчета доволно количество положителни коментари за доктора...

Надявам се да продължите мнение в тази тема, тъй като мисля че ще е полезно за доста хора
Това че си в Холандия е много добре . Там има един проф. Gilbert Nolst Trenite, за който се чуват добри отзиви. Можеш ли да го проучиш по холандските форуми , ако знаеш такива форуми може да споделиш тук също.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 24th January 2013, 23:58
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Това че си в Холандия е много добре . Там има един проф. Gilbert Nolst Trenite, за който се чуват добри отзиви. Можеш ли да го проучиш по холандските форуми , ако знаеш такива форуми може да споделиш тук също.
Добре Кеери, определено ще го проуча и него. В момента съм си направил час при един професор в Мюнхен.(Prof. Holtmann) В един немски форум, четох доста добри отзиви за него и реших да отида при него тъй като той е Специалист по уши- нос-гърло и Plastic surgeon at the same time.. Цените му не са ниски изобщо, но четох по форума че прави отстъпки на студенти и затова ...
И все пак аз съм в процес на търсене все още, така че определено ще му пиша един мийл на Трените, да видя как стават нещата с него...
А относно добри доктори в холандия , чел съм почти само позитивни отзиви за Noorman Van Duusen. Аз даже имах час при него, но го отмених впоследствие... Пича е на около 60 години ама е мн добър, от това което съм чел. Оперира в Белгия в една частна клиника. Цената му е 4500 евро All In.
Това е което имам като информация до момента
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:55.