IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 22nd April 2007, 13:28
PENKA PENKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до PENKA
По подразбиране

Направо незнам какво ще правя с тая моя коса,тва с кафявата боя и аз мислех да го приложа,но виждам че резултата ще бъде безуспешен.Имам едни координати на фризьор,който успя от едногодишна черна коса,от едно третирана да я докара руса,видях момичет она снимка.Та съм решила да отида да видим какво ще каже и той.Мисля и друг вариант-да я започна на кичури-да обезцветят няколко кичура,да ги боядисат в светло кафяво ако е възможно,след месец пак само че с нови кичури и така да видим дали ще стане по този начин.Иначе това с папаята нищо не ми коства да го пробвам,ако не помогне поне няма да навреди.Благодаря ви момичета,ако успея по някакъв начин ще пиша пак.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd April 2007, 13:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Авокадо, не папая - не че и папаята ще ти навреди, ама за нея нищо не съм чула
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd April 2007, 13:57
PENKA PENKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до PENKA
По подразбиране

Ох да де-авокадо ,мерси за поправката.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th May 2007, 11:12
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Аз също до скоро бях с черна коса. От около 5 години се боядисвах с черно, много ми беше наслоено. Не намерих фризьор да ме обезцвети и накарах сестра ми в домашни условия. Беше нещо на прах. Изсветли не наистина, но стана тука има тука няма (оранжево, червеникаво и тук таме чрно). Ето така http://www.snimka.bg/album.php?album_id=111150&photo=4 парола 6667
След 2-то обезцветяване стана много суха, офъкаха ме много. Мислех да я правя естествения цвят (доколкото се сещам), но се наложи да я направя червена.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th May 2007, 11:21
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Около месец два ходех почти само вързана, но после (с мнооооооооого маски, кристали, ампули и какво ли още не) се оправи. Сега мисля пак да се подложа на това, чух че червеното още по-трудно се махало. Черното се поддържа по-лесно, а с червеното трябва да се боядисваш през 2-3 седмици, за да ти е добре цвета, и вече взе да ми омръзва.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th May 2007, 11:33
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

С това синьо око мисля,че с тъмна коса ше ти е супер.Но съвет от мен...боядисвай се кафява.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th May 2007, 12:00
Аватара на maeva
maeva maeva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: ВАРНА
Мнения: 348
По подразбиране

От къде мога да си купя този remover?
Аз също 5-6 г. се боядисвах черна,сега от около 2месеца - кафява.Иска ми се да пробвам с тоя ремувър само на черното.
__________________
НЕ ГОВОРИ НАВСЯКЪДЕ ТОВА,КОЕТО ЗНАЕШ,НО ВИНАГИ ЗНАЙ КАКВО ГОВОРИШ!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th May 2007, 14:18
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Здравей и от мен! Много трудна работа с тая черна коса. И аз бях така преди няколко години, но се бях правила с индийска къна и нямаше махане. Изчаках я да израсте и сега съм червена, но най-отдолу още си е черно. Пробвала съм даже най-светлото русо върху един черен кичур с боята на една приятелка да видим какво ще стане-и нямаше дори 1 нюанс промяна!
Начина да я махнеш, понеже твоето все пак е боя, не къна като мен, е с обезцветител, но както видях, че са те посъветвали по-горе, много ще я изтощиш. Сестра ми беше правила такива опити и успя, но косата й да не ти казвам на какво приличаше после-точно като слама, без капка живот и стоеше ужасно зле. Най-накрая се подстрига и вече не мисли да се връща към черното, както и аз .
Така че ти избери какво да правиш-успех !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th May 2007, 20:21
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Penka, какво стана с папаята (авокадото)? И аз мисля да пробвам с него, но все забравям да си купя. Значи само го намачкваш и слагаш на косата? Утре дано да не забравя и да си взема.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th May 2007, 21:12
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Ох и аз вече 3 години се мъча да я разкарам !
А има ли опастност от remover-а да стане на петна ?!
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаразкарамчернатабоя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:10.