IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th April 2009, 22:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Моя приятелка то тъмно кафява се направи руса със течната боя на Органика..
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th April 2009, 23:55
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djeninka
Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от djeninka
http://www.fremachservis.cz/images/produkty/decobes-remover.png
ето го можеш да го намериш в кякои специализиран магазин Вносители са кристиан оф рома . И е безамонячен няма да ти навреди на косата аз го използвах два поредни дни от черна станах червена направих си почивка и смятам тези дни отново да го използвам
Щом не от 4ерна си станала 4ервена зна4и препарата не струва
В една друга тема бях написала как от кафяво минах от раз на русо без да ми изгарят косата и то при условие 4е от 20 години се боядисвам на всеки 4 седмици!!!
Продуктите на Deco Bes и специално този remover е един от най-добрите ! И имай предвид че аз го правих в домашни условия сама Може би ако бях отишна на фризьор резултата щеше да е друг ! Между кафяво и черно има разлика
Aми няма никва разлика тъй като под кафявото бях в цвят патладжанУспяха да ми смъкнат боята от раз макар да бе наслагвана от 20 години , но все пак се правих в фризьорски салон а не сама .Опитах се да разпитам фризьора ми за продуктите които използва но така и не ми каза.Предполагам 4е са от професионалната серия на Лореал тъй като ползва тях в салона си .
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th April 2009, 01:12
djeninka djeninka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от djeninka
Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от djeninka
http://www.fremachservis.cz/images/produkty/decobes-remover.png
ето го можеш да го намериш в кякои специализиран магазин Вносители са кристиан оф рома . И е безамонячен няма да ти навреди на косата аз го използвах два поредни дни от черна станах червена направих си почивка и смятам тези дни отново да го използвам
Щом не от 4ерна си станала 4ервена зна4и препарата не струва
В една друга тема бях написала как от кафяво минах от раз на русо без да ми изгарят косата и то при условие 4е от 20 години се боядисвам на всеки 4 седмици!!!
Продуктите на Deco Bes и специално този remover е един от най-добрите ! И имай предвид че аз го правих в домашни условия сама Може би ако бях отишна на фризьор резултата щеше да е друг ! Между кафяво и черно има разлика
Aми няма никва разлика тъй като под кафявото бях в цвят патладжанУспяха да ми смъкнат боята от раз макар да бе наслагвана от 20 години , но все пак се правих в фризьорски салон а не сама .Опитах се да разпитам фризьора ми за продуктите които използва но така и не ми каза.Предполагам 4е са от професионалната серия на Лореал тъй като ползва тях в салона си .
Значи фризьорката ти е добра ! Трябва да се гордееш с това има доста несръчни ръчички в този бранш ! Знам го от опит ;]
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th April 2009, 07:48
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djeninka
Значи фризьорката ти е добра ! Трябва да се гордееш с това има доста несръчни ръчички в този бранш ! Знам го от опит ;]
djeninka, want не живее в БГ. Абе фризьори всякакви навсякъде... много е важно да попаднеш на професионалист
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th April 2009, 10:31
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от djeninka
Значи фризьорката ти е добра ! Трябва да се гордееш с това има доста несръчни ръчички в този бранш ! Знам го от опит ;]
djeninka, want не живее в БГ. Абе фризьори всякакви навсякъде... много е важно да попаднеш на професионалист
Но все пак фризьора ми е българин жалко 4е не си издава тайната .Никога не смесва боите или препаратите пред клиентите така 4е няма как да видя .
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th April 2009, 11:38
djeninka djeninka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 14
По подразбиране

Няма значение важното е резултатът да е добър !!! Аз сега си търся добър фризьор и мисля че искам да е мъж определено са по -старателни от жените фризьори
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd April 2009, 20:57
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Искам да благодаря на всички, които ме разубедиха да се накъдря! (важна роля изигра и един мой приятел -фризьор )
Днес имах час при една фризьорка (честно казано нямам доверие на моята за по-сериозни манипулации...нищо, че ми харесва как си ме подстригва ) , та тя ми обезцвети косата и след това изравни цвета, защото имаше разлика -в корените бях с естествен цвят, след това с малко по-светъл нюанс боя от тази, която бях наслоявала- тъмнокестенява...и като цяло много се бях отчаяла- мислех пак да се правя тъмна... но тя ми я направи хубав естествен цвят - дори си мисля, че след още няколко боядисвания ще стане 1:1 с моя и ще мога да спра да се боядисвам вече. Освен това мога да кажа, че ми се размина почти без изгаряне на косата!
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd April 2009, 23:02
djeninka djeninka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Искам да благодаря на всички, които ме разубедиха да се накъдря! (важна роля изигра и един мой приятел -фризьор )
Днес имах час при една фризьорка (честно казано нямам доверие на моята за по-сериозни манипулации...нищо, че ми харесва как си ме подстригва ) , та тя ми обезцвети косата и след това изравни цвета, защото имаше разлика -в корените бях с естествен цвят, след това с малко по-светъл нюанс боя от тази, която бях наслоявала- тъмнокестенява...и като цяло много се бях отчаяла- мислех пак да се правя тъмна... но тя ми я направи хубав естествен цвят - дори си мисля, че след още няколко боядисвания ще стане 1:1 с моя и ще мога да спра да се боядисвам вече. Освен това мога да кажа, че ми се размина почти без изгаряне на косата!
С какво те обезцветиха ? И аз бих искала да си върна естествения цвят , но имам чувството че никога няма да се отърва от червеното
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd April 2009, 11:41
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Не знам какъв точно се води обезцветителят..., но беше щадящ, ако съдя по състоянието на косата ми- почти няма разлика от преди. А сега ми е доста естествено светлокестеняво. Аз също бях наслоявала и червеникава боя, освен тъмнокестенявата, но обезцветителят я бутна. Ти от къде си?
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd April 2009, 12:07
djeninka djeninka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Не знам какъв точно се води обезцветителят..., но беше щадящ, ако съдя по състоянието на косата ми- почти няма разлика от преди. А сега ми е доста естествено светлокестеняво. Аз също бях наслоявала и червеникава боя, освен тъмнокестенявата, но обезцветителят я бутна. Ти от къде си?
От Варна съм Аз не съм се боядисвала червено а черно след обезцветяването стана червена и няма и няма махане ;(
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдамахначервенабоя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.