IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st December 2007, 14:30
silvetoBG silvetoBG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BG
Мнения: 21
По подразбиране ДИЕТОЛОГ ОГНЯН СИМЕОНОВ

Искам да ви пожелая много здраве,късмет и нека всички ваши мечти се сбъднат през новата 2008 година.
Отварям нова тема за да можем да споделим с какво ни е полезен диетолога Д-р Огнян Симеонов.
Първото нещо с което започнах да се променям, освен бързото сваляне на килограмите бяха ФИЛМИТЕ: http://img80.imageshack.us/img80/9223/98496129zi2.jpg Това са една малка част от тях. Никъде не прочетох да сте споделяли за тях. Аз ги смятам за много важни и ми се ще да споделим по нещо за тях. С какво е по различен от всички останали диетолози? Първото нещо е, че всеки може да го посети през скайпа независимо в коя част на земното кълбо е. Не е нужно да се идва до клиниката в София. Повярвайте ми обаче, че личният контакт с него за мен лично ми въздейства невероятно. Най вече, че променя мисленето ти и си зареден винаги с някаква енергия и душевен покой. Аз писах доста в голямата тема: Как да отслабнем 30кг. за 3 месеца. http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...er=asc&start=0
Наистина видях, че е огромна вече и за да прочетеш всички хубави работи писани за него си е нужно 2 часа поне. Искам да изкажа хилядите си благодарности на клиниката в която работят всички и се погрижиха да оправя дисковата ми херния която беше за операция. Вече доста време мина от процедурите и се чувствам невероятно добре и скенера показа същото. Вярвате ли ми, че мой близък хирург не можа да повярва на очите си като сравни двата резултата. Преди това ми беше предложил да ме оперира той. Вече разбрах,че единствено алтернативният начин може да лекува. Билки, класическа хомеопатия и така полезните и евтини билкови АЮРВЕДИЧНИ продукти които Д-р Симеонов горещо препоръчва на хора с проблеми и различни заболявания.
Ще помоля всеки който го е посетил да сподели някоя новост с която му е помогнал. Забелязах в голямата тема, че на едно момиче и е спрял инсулина и се надявам да сподели как се чувства. Също аз лично мога да споделя за едно момиче на което препоръчах да заведе баща и при Симеонов, защото има РАК и не дават никакъв шанс за живот. Разбрах при контролните прегледи, че се занимава и с раково болни. В една голяма тема видях, че Д-р Симеонов е описал много подробно за РАКОВИТЕ ЗАБОЛЯВАНИЯ: http://www.save-darina.org/component...2743/catid,23/ Разпространете тази важна за мен тема на нуждаещите да я прочетат. До колкото ми сподели след като е завела баща си и са се консултирали с него за заболяването му и е записал час при Ели Логинова -класически хомеопат на която е клиниката. www.eloginova.net Т.нар. “Жената Скенер”, защото прави скенер без апаратура и е била винаги точна в диагнозите си. Скоро се видяхме с приятелката ми и я попитах как се чувства баща и.. Сподели ми, че не и се говори защото още не може да повярва, че туморите са спрели процеса и за сега е бил добре. След време ще споделя за него, че ми е важно да знам защо след като има такива добри резултати толкова много хора се лекуват по така неефективният начин в който е споделил в темата си за РАКА д-р Симеонов. Мисля, че трябва да се дава гласност на тези работи. Трябва всеки според мен да си избере класически хомеопат и да се лекува за всичко при него. Не хомеопат, а КЛАСИЧЕСКИ ХОМЕОПАТ това ми го подчерта няколко пъти. . Толкова много хора се нуждаят от такива специалисти и остават полезни за много малко хора. На мен лично Д-р Симеонов ми помогна да сваля 24кг. за по малко от 4 месеца без да спортувам и да пия нищо. Една седмица преди прегледа 10.12.2007г. приключих с точното спазване на режима написан от Симеонов. В друг сайт видях, че са я кръстили Симеоновската диета за секси дупета Сега по празниците не мога да се насладя на хубавите гозби и се храних много. За три седмици не съм качила нищо. Дори го питаха може ли да си хапвам и различни неща. Каза ми се спира да ме мисли, защото съм стигнала доста напред в знанията си и съм една от малкото завършили с отличен, поради факта, че всеки го интересуват само диетите му и никой не обръща внимание колко е важно човек да чете и да има най ценното нещо”ИНФОРМАЦИЯТА”
Мислих, че най ценната информация може да се намери в интернет и в книгите. Оказа се, че най ценната информация е в пространството около нас. Това са торсионните полета на физическия вакуум. Може за луда да ме мислите, но това което ми сподели Симеонов го разбрах вече, че Световното поле на съзнанието, а именно абсолютния физически вакуум и свързаното с него пространство време. А вторичните торсионни полета представляват връзката между Световното поле на съзнанието и физическия вакуум където се съдържат 5-те елемента или всички състояния на материалния свят - полета, елементарни частици(плазма), газове, течности, твърди тела. Торсионното поле не пренася сила и енергия, то има свойството да пренася информация. Всякаква – от структурата на вселената до биологичните видове. Така големите лечители стигали до тези полета. Горещо препоръчвам филма за Лечителят Петър Димков. На скоро Симеонов ми каза за него и е много впечатлен, че може българи да направят толкова хубав филм. Моля ви се да ми кажете от къде мога да си го сваля. Дори си купих едни 4 бр. дискове с лекцията на Академик Акимов и ги има само в клиниката. Правени са от техен оператор. http://www.bgfactor.org/news.php?cm=13&nid=26660 тук пише малко за лекцията. Съвместният проект по разработването на апарат от ново поколение за ранна диагностика на рака и автоимунните заболявания. Проектът е иницииран от Център за алтернативна медицина – Ели Логинова където работи нашият диетолог Огнян Симеонов. Най голямата изненада за мен е, че този академик Акимов, малко след това е починал. Как преди да излезе първият в света апарат за ранна диагностика за РАКА стана това и се спира всичко. Оставям Ви да разсъждавате Вие.
Тук искам да отворим голямо информационно споделяне на мнения и интересна литература препоръчана от него и за споделяне на така важната за мен тема: ЗА СЕДЕМТЕ ДУХОВНИ ЗАКОНА НА УСПЕХА -Закон за намерението и желанието, прочетете този линк : http://www.secretsbg.com/ocult/ocult.php?num=n8
Аз си го пожелах и го постигнах. В много препоръчвания от него филм “Тайната” и книгата: Силата на твоето подсъзнание или Подсъзнанието може всичко на Джон Кехоу. Прочетох и много други книги препоръчани от него. Скоро прочетох една книга пак препоръчана ми от него на Акад. Божидар Палюшев който живее и работи в София и Англия. Познавали се с нашият диетолог. Той е написал много книги и една от тях е http://knigibg.com/book_inside.php?book_id=4072
Аз прочетох толкова много книги и имах разговори с него, че сега може да ме сметнете за луда, но няколко пъти се опитвам с неговите насоки да стимулирам едно от сетивата си за подсъзнателно мислене. Сега успявам на няколко пъти да виждам АУРАТА на цветята. Не съм луда. Това е нещо което не може да се обясни. Има някакъв живот в тях и излъчват светлина. Много добре е показано във филма най горе в първият линк, трети филм “The celestine prophecy” Има много хубав филм за една Българка която използва силата на мисълта за научни цели. Тази жена от над 40 години вече може да вижда по добре от най сложният и модерен микроскоп създаден до момента. Филма се казва Загадките на човешката психика - Слава Севрюкова. Изтеглете и вижте от http://kolibka.com/2.html и след това името на филма. Зарадва ме, че ако продължавам така близките няколко месеца ще може да виждам и тази аура при човека. Сега можело да се заснема с Кирлянова фотогравия само. http://www.auraphoto.com/examples/videos.shtml тух всичко е много интересно. http://www.youtube.com/watch?v=B6D6I-t5-FU от дясната срана са дадени много видео.
Днес човек има пет сетива, но те не са се развили изведнъж. Низшите животни имат едно сетиво, по-горните – две сетива и т. н. Скоро ще бъде развито шестото сетиво в човека. Постепенно увеличаване случаите на телепатия, предчувствия, интуиция и пр. са вече признаци, че наближава да се развие шестото сетиво. Когато то се развие, човек ще види аурата на цветята, сиянието около всяко цвете, дърво, трева, ще се чува музиката, която излиза от цветята, дърветата, звездите и която прониква цялата природа. Това предстой да го види всеки до 3-4 години. Така ми каза диетолога. Защото 2012г. щяла да е най важната година за всеки, който е готов да се подготви за това. Каза ми, че в човека има заложби за 12 сетива. Това показва какво велико бъдеще го чака човека. “Пророчеството Орион “, книга в която има много доказателства по научен начин обяснени за 2012 г. Ако имате желание си я купете.
В началото най важното за мен беше да отслабна, сега вече съм БЛАГОДАРНА за това и преследвам други цели в живота си. Може би тези модулатори ме накараха да се променя. Някой друг, който си е купувал от тях да сподели какво му се е случило. Надявам се да си споделяме само интересни неща.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st January 2008, 08:07
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

а админа дали ще прехвърли досегашните мнения за този диетолог тук? стр.3

стр.54 ; стр.55

и стр.1, 2 и 3 от темата "Вашите лудости в името на отслабването"... И още една тема
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st January 2008, 16:15
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd January 2008, 11:13
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

Здравейте момичета,

Много се радвам на темата. Аз съм голяма почитателка на д-р Симеонов и негов привърженик на идеите и методите му, които прилага за намаляване на телесното тегло. Самата аз имам резултати - в другата тема писах, че съм минус 15 килограма за почти 3 месеца и нямам търпение да сваля поне още 20, за да се почувствам човешки.
За него като човек какво да кажа - невероятен дух, енергия, харизма... Много съм щастлива, че открих този форум и чрез него открих диетолога ни.
По повод на филмите, изгледах някои от тях, чета за световната консипрация срещу здравето и мисля от тази година да посещавам само хомеопати ( пресен пример - детето ми (2.5г) от един месец личната ми лекарка го лекува с антибиотици и става все по-болно... т. е. принудена съм да търся някакви конвенционални методи на лечение, защото очевидно стандартните не ни помагат ).
Силно съм впечатлена от филма "Тайната", но много хора покрай мен реагираха, че е глупост, което е разбираемо и вярвам, че само ако си достатъчно узрял, можеш да го приемеш...и изобщо всички филми и книги препоръчани от Симеонов.
На всички - честита, успешна, ползотворна и здрава 2008 година!
Надявам се да описваме само добри резултати!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th January 2008, 11:37
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

в днешното предаване на Миглена Ангелова имаше лични гости и там беше и О. Симеонов. и д-р Енчев и други хора.
обсъждаха се стомашните пръстени и балони като цяло (за отслебване).
Диетолога защити тезата, че се отслабва с хранене и това ми хареса
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th January 2008, 12:34
Аватара на guineta
guineta guineta не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Бургас
Мнения: 579
По подразбиране

Някой от вас дали има запис на предаването,че съм на работа и не можах да го гледам а другата седмица ще се записвам при него и искам да го видя, защото така или иначе само по скайпа ще си комуникираме. благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th January 2008, 12:52
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

пробвай тук, може да се гледа, трябва да се регистрираш и да си избереш предаването.
има и други подобни страници
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th January 2008, 17:07
kristina99 kristina99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте момичета!
моля ви споделете резултати от режима на Огнян Симеонов. Аз също съм решила да го правя!
Много ви благодаря и успех!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th January 2008, 10:27
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Прочети тук:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3017&start=500
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th January 2008, 22:32
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

Здравей valeria zdrvkova,

хубаво е, че си на режима и с тези малко килограми, които имаш да сваляш няма да усетиш кога ще постигнеш желания разултат. Аз съм на 3 месеца от режима и съм минус 15 кг.
Колкото и да е мил и приятен все пак може би не е хубаво да му звъниш всяка вечер (поне аз така си мисля). Спазвай си режима и всичко ще си дойде на мястото.
Успех.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГОГНЯНСИМЕОНОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:36.