IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th February 2008, 19:57
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Искам и аз
Само дето не съм в България и дори и да искам неможе!!!!
Този доктор Симеонов дали има някакви online консултации...не че това ще е мн обективно де...
Има ли друг сайт където мога да гледам предаването на Миглена, че в нетерата ми искат пари!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th February 2008, 20:43
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th February 2008, 20:54
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

знаеш ли му скайпа?
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th February 2008, 23:08
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Привет на всички ! Аз съм също толкова въодушевена от д-р Симеонов и отношението му! В края на ноември го посетих и той ми изготви режим на хранене! Аз до тогава бях свикнала с гладуването, но се усетих, че колкото и да гладувам и да хрупам само ябълки-вече не отслабвам! Така отидох при него и започнах режима...за 4 дена свалих малко над 2 кг и бях много доволна! Но в следващите 10 дена не свалих нищо и така се обезкуражих....сега определено съжалявам за това! На някои хора им трябва малко време, за да проумеят че това няма да стане бързо , но за мое съжаление аз не бях от тях!!! Но сега пак съм се настроила и започвам режима от утре! И сега си поставям цел 1 кг за една седмица...иначе наистина не знам как да се стимулирам.Аз съм 65-66 кг при ръст 162.5 см и не съм чак толкова пълна, но искам да вледна в любимите си дънки и това не ми дава мира! Е, момичета, честно да си призная не съм несериозен човек, но защо не мога да се справя с този режим НЕ ЗНАМ!Изкарвам 3 дена и после се поддавам на изкушението! А аз по принцип не съм такава! Направо се чудя на себе си как съм оцеляла до тук, и не мога да си обясня защо не мога да спазвам този режим...Ако някой има идея на какво може да се дължи това, ох, нека драсне 2-3 думи! Определено ми трябва някакво стимулиране, а не мога да го намеря! Даже сега ми хрумна, дали да не се свържа с Оги по скайп , да ми даде той някакъв съвет, защото вече не се понасям...но пък ако всички започнем да го притесняваме за щяло и нещяло...

Между другото аз като за пръв пък съм ходила при него в края на ноември (тои каза да отида след месец и нали в първоначалната такса се включва още 2 посещения) мисълта ми е дали ако сега изкарам един месец, по точно КАТО изкарам 1 месец, ще мога да отида, или ще е нагло от моя страна???

Ами остава ми да пожелая на всички УСПЕХ в борбата...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th February 2008, 23:14
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Allegra, това е скайпа на доктора...много готин и разбран човек е ...

Скайп име: dietolog

Дори и само името му само да напишеш "ОГНЯН СИМЕОНОВ" -пак той ще излезе!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th February 2008, 11:40
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th February 2008, 15:09
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Има ли друг сайт където мога да гледам предаването на Миглена, че в нетерата ми искат пари!
имат и безплатна регистрация- и оттам можеш да гледаш безплатно. но не знам в какъв срок подържат архив.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th February 2008, 15:47
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

MariaVassileva
Нямам търпение да изляза във ваканция, за да погледам малко българска телевизия!!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th March 2008, 11:08
eovin eovin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране молба

Моля, някой модератор да промени заглавието на темата. Моите уважения към всички в този форум и към Огнян Симеонов, но той НЕ Е ДОКТОР. Нека всеки, който пише в този форум прилага достоверна информация, защото така тази тема подвежда много хора, които искат да отслабват под ЛЕКАРСКО НАБЛЮДЕНИЕ.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th March 2008, 12:16
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГОГНЯНСИМЕОНОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:05.