IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th February 2008, 13:29
dorotea76 dorotea76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране Andrea SPA

Здравейте!Аз съм от скоро тук но от приятелка разбрах че е хубаво когато ти се случи нещо интересно да го споделиш във форум.Аз искам да ви препоръчам Andrea SPA защото там наистина всичко е супер.От известно време ходя на антицелулитна програма там и съм много доволна.Персоналът е невероятен.Взех си даже козметика и по-точно антицелулитен крем за в къщи същия като този с който работят.Наистина бях скептично настроена към масажите и т.н. защото бях ходила в друго студио и си тръгнах абсолютно синя след масажа но тук не е така.Наистина са професионалисти.Освен че ходя на масажи ходих преди няколко дена и на фотоепилация.Пробвах с ръце защото апарата им е абсолютно нов и е доста силен пък и не бях сигурна дали няма да ме изгорят.Нямам никакви оплаквания.Момичетата са страхотни.Имат консултация и с дерматолог даже!И най-хубавото беше че се ползвах с отстъпка защото през седмицата ползваш 30% отстъпка от първата процедура а втората ти я подаряват и сега ще хода след около 1 седмица на втора процедура.Мисля да продължа почти цялата с фотоепилация.Ако някой му е станало интересно може да ме пита разни неща.Но наистина си струва да опитате нещо там.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th February 2008, 18:12
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

А какви са цените там?
Кажи нещо по конкретно.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th February 2008, 17:00
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Къде се намира този салон? Дай повече инфо, че ми стана любопитно
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th February 2008, 12:13
DontStop DontStop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Един глас и от мен за Андреа Spa ! Препоръчвам горещо дерматоложката и фризьорката там...за съжаление фризьорката е до края на февруари и след това заминава А от дерматоложката съм адски доволна - била съм при доста и повечето първо че се държат ужасно ,ами и само гледат как да ти вземат парите и е под въпрос доколко помагат реално...а тук докторката наистина е страхотна...първо ,че е земна като човек и другото е че нистина си разбира от работата и е много точен диагностицик ! Рядко си позволявам да препоръчвам някого или нещо ,но за нея специално не се замислям Който иска повече инфо с удоволствие ще му дам на ЛС Успех мацки

Ааа забравих да спомена...салона се намира в Младост 2 зад Macdonalds А доколкото знам дерматоложката прави и процедури освен прегледи - пилинг , фотоепилация и т.н. , коетое хубаво ,защото се прави от дерматолог все пак А работи и в мед.център Доверие в овча купел доколкото разбрах
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th February 2008, 12:40
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DontStop

салона се намира в Младост 2 зад Macdonalds
Зад Макдоналдс са Шел,една автомивка и някакви нови блокове построиха.Къде по-точно се намира?
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th February 2008, 22:35
DontStop DontStop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Значи като станеш с лице към входа на макдоналдс , тръгваш по уличката,която се пада отляво...подминаваш автомивката , след нея има един нов блок и след този нов блок има още една автомивка - между този блок и тази автомивка свиваш надясно и го виждаш - то е на партера на един нов блок , няма начин да не го видиш Остъклено е цялото
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th February 2008, 11:33
dorotea76 dorotea76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране ...

Ето линк с картата къде точно се намира
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th February 2008, 11:34
dorotea76 dorotea76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране ...

http://www.anmtrading.com/bg/kontakti.html
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th February 2008, 12:16
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

dorotea76 и DontStop човек само като ви види броя на мненията и влезе в профила да ви ги прочете става ясно за какво си говорим Само едно ще ви кажа ТОВА НЕ Е КОМЕРСИАЛЕН ФОРУМ!!! И няма да ни е приятно на доста хора да се превърне в такъв.... Да не стане работата като в един друг форум... една мацка горещо препоръчваше салон за фотоепилация и твърдеше, че въобще нищо общо няма с тази сфера.... накрая откриха неин пост с описание на целия и опит в работата по разни салони за красота
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th February 2008, 12:28
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Ето да се посмеете малко

Цитирай:

Цитирай:
Не , не работя там , работя в съвсем друга сфера , но и аз като Тома Неверни доста се поразрових за инфо , докато се навия на тази стъпка
а защо в друга тема пишеш, колко много години се занимаваш с фотоепилация и си големия специалист? ама че патица!

http://forum.bg-mamma.com/index.php?...624#msg4899624
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=29284.100

Въпросната мацка е с ник dionsss... и в интернет фалша не остава скрит, така че всеки да внимава каква каша забърква.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Andrea
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.