IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th February 2008, 17:24
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

645CI, аз лично не те намирам грозна и преди ринопластиката също! Но сега си красива, страшна промяна имаш на лицето- браво мацка, супер си!
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th February 2008, 18:30
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Всички много ти благодарим за снимките така много хора се обнадеждават ,че има начин да преборят комплексите си ..Миналото си е минало остави го назад сега е важно ..!
благодаря ти много,миналото е минало,опитвам се да гледам напред, но никога няма да забравя от къде тръгнах....всички трябва да го помним,особенно когато не сме се родили природно красиви
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th February 2008, 18:34
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Разликата е..ОГРОМНА (меко казно!)

Но за това е допринесло и промяната в цвета на косата, прическата, веждите...Не идва само от носа
когато виждаш положителна промяна в себе си имаш и желание да си оправиш косата,вежди и др. по дребни работи,иначе просто не намираш смисъл от всичко това,защото резултата някакси не се получава......и страдаш още повече....и си задаваш въпроса- защо именно на теб?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th February 2008, 18:44
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
645CI, нямам думи, просто коренно си преобразена, все едно е друг човек.Отлично на лекаря ти А ти си страхотна
Благодаря ти много,много си мила, на това му се вика пълна промяна искм да ви напиша нещо ВАЖНО...април ще ходя до италия, и ако иска някой може да отидеме заедно.Пуснах снимките с цел да докажа верноста на думите си относно доктора,много е добър дори в реконструктивната хирургия,когато вече не ти е останала никаква надежда.... го намерих.Задължена съм му много,той ми даде едно ново по-красиво начало
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th February 2008, 18:53
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

А би ли обяснила отново метода, че забравигх къде беше писала. аз се опитах да намеря на нещо на англииски за док., но само на италиански излизат резултати И ти как избра точно него, изобщо дай повече инфо
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th February 2008, 19:16
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Разликата е..ОГРОМНА (меко казно!)

Но за това е допринесло и промяната в цвета на косата, прическата, веждите...Не идва само от носа
когато виждаш положителна промяна в себе си имаш и желание да си оправиш косата,вежди и др. по дребни работи,иначе просто не намираш смисъл от всичко това,защото резултата някакси не се получава......и страдаш още повече....и си задаваш въпроса- защо именно на теб?
Така е. Аз просто констатирах защо промяната е толкова фрапираща. При теб се е получила "пълна промяна"
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th February 2008, 19:27
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
А би ли обяснила отново метода, че забравигх къде беше писала. аз се опитах да намеря на нещо на англииски за док., но само на италиански излизат резултати И ти как избра точно него, изобщо дай повече инфо
както се вижда от снинмката аз бях с нарушена функция,раздробена носна преграда и се наложи кажи речи изграждане отвътре,но не със имплант, а със собствените ми кости,което си е сложно.при мене след операцията ми сложи пластмасово клюнче и тампони,които ги свали на следващия ден,клюна ми го свали на 5-ия ден.след това ми направи моделиране,като сложи пластмасова мрежа,която я беше оформил по формата с която съм в момента.с нея останах още 10 дни-това боли,общо 15 дни и да добавя,аз бях най издута от всички,с хематом на челото колкото кокоше яйце,той ми даваше по 2 хапчета на ден"АНАНАСЕ"-хапчета за оттоци.спаднаха ми за една седмица,много бързо
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th February 2008, 19:32
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

А в италия поставя ли се силикон в устните?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th February 2008, 19:47
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

колкото и смешно да е Д-РА го намерих по интернет,по това време бях в италия по работа,беше неработен ден и нямаше какво да правя и влезнах в сайтовете на тяхните пластични хирурзи,без да се майтапя всичките д-ри ги проучих там,гледах работите им,пообиколих ги,влизах в техните форуми абе ровене голямо падна,но моя си доктор ми допадна наи-много за тази цел и му се обадих,направих кионсултация,само да отбележа че ми запиасаха час за преглед за след 6 месеца,но с нахалство към прогрес,запалих колата и цъфнах в клиниката,казах му че ако не ме оперира сега,ще си тръгна и никога няма да се върна,ще ме остави грозна за цял живот-разсмях го много...м/у другото бях с бронхит,той ме попита дали съм сигурна че го искам исписами някакво лекарство и ми каза че ме чака след 3 дни -представяте ли си?куптих ги,но ми се видяха много големи и му се обадих да го поитам дали да ги разчупя на две че няма да мога да ги глътна,а той се смееше и ми каза че сигурно съм полудяла,това са били свещички за д..е.на тртия ден отидох,направиха ми кардиограма и изследвания,приготвих се да си ходя,а той ми даде някъква зелена престилка и ми каза да я облека дадеми едно хапченце и после като се събудих станах още зашеметрена,махнах някакъв катетър от себе си и заявих че трябва да си ходя вече,а той се пулеше срещу мене,направо му изкарях акъла,от тогава ходя при него без да си записвам час-нещо като любимка съм му-каза че му напомням за предищната му жена която много обичал,тя била лудачка като мене
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th February 2008, 19:53
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
А в италия поставя ли се силикон в устните?
на някои места да,но при моя май само с имплант,той ми каза че за да ти стане долната устна като на Анджелина Джоли се чупи импланта по средата и става почти същото
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:25.