IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 3rd March 2013, 02:26
araik.mesropqn araik.mesropqn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Може ли някой които си е правил операция при Палаоро да ми даде скупе плс важно е много работи искам да го питам .. много ще съм благодарен
Отговори с цитат
  #522  
Стар 3rd March 2013, 19:41
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от araik.mesropqn Виж мнението
Може ли някой които си е правил операция при Палаоро да ми даде скупе плс важно е много работи искам да го питам .. много ще съм благодарен
skype: janna1881
Отговори с цитат
  #523  
Стар 6th April 2013, 13:11
caligirl caligirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте

И аз да се включа в темата.

Правила съм операция при Палаоро преди 3 години..
Преди това имах една много неуспешна, носа ми приличаше на картоф, много несиметричен, отиваше на една страна, никаква форма..

След операцията при Палаоро бях доволна първите месеци което е странно, но след това почна да се променя..към лошо..

От едната ми страна хрущяла е изрязан в повече... личи си.. Няколко човека са ме питали дали имам операция на носа, което значи че нещо не е както трябва... Една операция според мен НЕ трябва да си личи..

Но като ти е несиметричен носа няма как..

Не искам перфектен нос, а симитричен. И искам да предупредя всички преди да почнат с ринопалтиките добре да си помислят.. Защото често следват още няколко! А независимо дали ви е дълъг, широк, с гърбица носа, ще е по-хубав от един по-малък но НЕСИМЕТРИЧЕН.

Красотата е в симетрията, някой беше казал...

Последното което мисля да направя е да се подложа на друга операция..Четох някъде че Палаоро предлагал на някой със същия проблем да запълва с хил.киселина, по-скоро това бих направила, но надали ще реши проблема с изрязания хрущял..

Последно редактирано от caligirl : 7th April 2013 на 09:30
Отговори с цитат
  #524  
Стар 6th April 2013, 22:50
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аз не виждам нещо драстично, като асиметрия, има но според мен е в допустими граници и не е нещо фрапиращо. Не зная как така забелязват, че си си правила рино... асиметрични по рождение или в следствие на травми са около 65% от носовете при хората и не знам си пък колко поцента (но бяха повече) бяха с криви носни прегради.
Отговори с цитат
  #525  
Стар 31st May 2013, 13:44
ivvve ivvve не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI Виж мнението
Когато ви казах,че преди бях сестра на Квазимодо,вие не ми вярвахте,но обещах да го докажа,при мен разликата преди и след е доста голяма.Аз бях най-грозното и комплексирано момиче......за това съм ЗА промяната. ПРЕДИ И СЛЕД http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220027 парола 7272 ще ги оставя няколко дена и ще ги махна-много ми е гадно като ги гледам връщат ми спомена за душевните ми болки и ме е срам,до сега никога не съм ги показвала на когото и да е....
Господи, не мисля, че си била грозна в никакъв случай, била си си чаровна и симпатична, но сега си направо кукла Барби, изключително хубава. Нямам думи, невероятна промяна!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:03.