IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th May 2008, 10:29
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране Дневник на отслабващите 2

Здравейте на всички имащи желание да се преборят с излишните килограми и с постигането на по-добър и здравословен начин на живот. Борбата с килограмите и лекуването на болестните симптоми не е лесна за никому и пътят към това става много трудно, но не и невъзможно…Историята помни всякакви случаи… Няма жена, която поне веднъж в живота си не е спазвала или пази диети или се лекува от дадено нещо (дай боже всички да сме живи и здрави)… Нека всички желаещи се включат и тук да се сбираме хора от различни режими, да споделяме желания, цели, мъки и постижения – всички заедно… Предлагам тук да се отбелязват постиженията и да се обменят идеи кой какъв режим спазва, как му се отразява това и най-вече да се подкрепяме в момент на трудност и отчаяние… Да се събираме на сладка приказа с чайче и водичка в ръка и да споделяме, защото споделянето с други борещи се е най-важното нещо – така пътят към желаната цел е лесен и реално достижим...

Стига уговорки време е за същинската част! - Нека отслабнем! Има две правила... по скоро условия без които е немислимо да предприемете какъвто и да е процес на отслабване :

1. Преди да започнете да отслабвате трябва да знаете че това не става за ден или два. Да отслабнеш се изискват много усилия.

2. Трябва да вярвате че може да отслабнете! Без вяра, надежда и убеденост в това което правите е невъзможно да го постигнете, каквото и да е то.

Ако не сте наясно с тези условия ще се въртите в един порочен кръг, без резултат. Отговорете на тези два въпроса: " Какво искам? и Какво съм готов/а да дам? " Наистина отделете малко от свободното си време на тях. Сигурна съм, че след като обмислите нещата ще сте напълно мотивирани и ще сте готови да дадете всичко от себе си за да постигнете блестящата фигура за която мечтаете и отлично здраве на духа и тялото.

Наистина не става за няколко дни, но резултата започва да се чувства още на първия ден. На фона на това което получавате (здраве и прекрасно тяло), усилията които влагате са просто нищо. Осъзнаете ли как може да отслабнете веднъж вие никога няма да имате проблеми с теглото и здравето си.

Трябва да се потрудите много. Но един труд изпълнен със старание и желание е просто забавление. Отслабнете с усмивка! Не приемайте това като задължение, а като забавление.

Готови ли сте за голямата стъпка във вашия живот ?

Отслабването не е игра нито пък лотария където се разчита на късмет и на другите. Тук всичко е на вашия гръб и никой няма да свърши вашата работа вместо вас, няма и да се събудите с 10 килограма по-слаби, ако не се трудите постоянно и безотказно

Отслабването е процес изискващ цялото ви внимание и не може да отслабвате когато имате време или когато не ви мързи . Ако не сте сериозни няма да постигнете нищо освен обратния ефект, неприятен за всички ни, а за да се радвате на напредък ще трябва да вложите много… :2006

Ти, който четеш тези редове в момента – с нас ли си???

Схема на страничката:

1) Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи .


2) В края на всяка седмица да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.


3) Всеки да споделя какъв хранителен и двигателен режим прилага .


4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни да бъде обсъдена и споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага и моля без противникови мнения!!!


6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!

П.С. Дано има положителна промяна всяка седмица
Линк към първата тема: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8327
(наследници на дневника от бг-мама форум)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th May 2008, 10:53
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Engel ето най-после и така обсъжданата нова страничка за отслабващите
Отдавна не съм писала тук, но това по простата причина, че не ми остава много време.
В момента съм на мой режим, похапвам си но не прекалявам и да ти кажа има резултат, макар и малък, но по - добре от никакъв
Успех на всички
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th May 2008, 11:10
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Здравей marykerry! Тази темичка май само аз си я обсъждах, никой не ми обърна внимание и реших да я направя Колко кг. ти останаха до целта?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th May 2008, 11:27
lkoeva lkoeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Бургас
Мнения: 31
По подразбиране

Engel, привет!!! И аз съм тук! Тази нова страница я приемам символично - с нови сили към нови постижения! Успех на всички!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th May 2008, 11:27
Believer Believer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Ямбол
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез AIM до Believer Изпратете съобщение чрез MSN до Believer
По подразбиране

Здравейте. Нова съм тук и следях с интерес предишната темичка. Вашите резултати ме мотивират и ми помагат да не се отказвам.

Следвам свой си режим, като се уча от грешките си. Не смятам, че има общовалидни диети, затова и не спазвам никакви, колкото и да са "хвалени" и "доказани". Храня се според нещо като преработена ВМ-НВД. Казвам преработена, защото нагодих основните принципи на този режим към предпочитанията на собственото си тяло.

Според мен цялостния вид говори много повече от някакви килограми. Затова и рядко ползвам кантар - доверявам се на сантиметъра и огледалото. И все пак и аз се стремя към загуба на тегло, може би 6-7кг.

Физическата ми активност се състои главно от каланетика и aerobic striptease.

Не знам какво повече да добавя. На 18 години съм, 60кг, 164см.

Желая на всички безпроблемно спазване на режимите и трайно отслабване
__________________
I'll forget the love letters you never fuckin' wrote
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th May 2008, 11:45
Brooke_Davis Brooke_Davis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Believer можеш ли да кажеш нещо повече за тази aerobic striptease . Да не би да имаш предвид тази на Кармен Електра, защото съм я търсила но май я няма за бесплатно сваляне от нета
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th May 2008, 11:51
Shura Shura не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 8
По подразбиране

http://store4.data.bg/theadmin/Video...%20Striptease/
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th May 2008, 12:15
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Здравей marykerry! Тази темичка май само аз си я обсъждах, никой не ми обърна внимание и реших да я направя Колко кг. ти останаха до целта?
Ами доста ми остават, но сега заради бала гледам да не свалям много, че роклята ще ми стои ужасно. То не, че ми стои сега кой знае как, ама все пак.

Искам кантарчето да покаже поне 69 кг, но съм доста далеч. Ама мисля след бала да ходя при диетолог, искам да спре този омагьосан кръг
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th May 2008, 12:38
Brooke_Davis Brooke_Davis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

мерси Shura само че не ми отваря клиповете ... незнам защо става така
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th May 2008, 12:41
Believer Believer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Ямбол
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез AIM до Believer Изпратете съобщение чрез MSN до Believer
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brooke_Davis
Believer можеш ли да кажеш нещо повече за тази aerobic striptease . Да не би да имаш предвид тази на Кармен Електра, защото съм я търсила но май я няма за бесплатно сваляне от нета
Да, същата имам предвид Shura даде линкчето, от което и аз си я свалих.
Не е натоварваща, следователно не очаквай особено действие. Аз я ползвам като еквивалент на танци, просто да се раздвижвам малко в свободното време. Това стоене, в училище, на компютъра в къщи, трябва да се компенсира по някакъв начин

Edit: пробвай с right-click/save as
__________________
I'll forget the love letters you never fuckin' wrote
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.