IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th May 2008, 12:53
Brooke_Davis Brooke_Davis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

да оправих го вече мерси много и на двете . аз също смятам да го правя за удоволствие и между другото
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th May 2008, 17:05
Shura Shura не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Аз доста се депресирах.Миналото лято бях 53 килограма, 160см висока, пак си бях пухкава,ама не беше нещо фатално.И сега 1 година след това ,в която нито веднъж не се бях качвала на кантара, се оказа ,че съм 63 килограма .Поне 10 трябва да сваля със сигурност и от днес сутринта боря Дюкана.На почти 16 съм и не знам дали е здравословно за мен, но за друго не се сетих, а и затлъстяването със сигурност е крайно нездравословно, така че
Опитвам се да отбелязвам физическа дейност...ходя на йога, което едвали има и грам ефект, иначе от няколко дни се старая да карам колело, но и за него не съм сигурна до колко ще ми помогне.Вкъщи никой не ме насърчава, и колелото няма с кой да си карам , и общо взето - много демотивиращо.
Чували ли сте за точковата диета?Търся съвет от хора с повече познания, искам да се ориентирам в правилна посока.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th May 2008, 17:07
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lkoeva
Engel, привет!!! И аз съм тук! Тази нова страница я приемам символично - с нови сили към нови постижения! Успех на всички!
Това е целта на новата тема Радвам се, че някой се престрашиха да пишат в нея и си имаме нови попълнения Успех на всички!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th May 2008, 17:12
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shura
Аз доста се депресирах.Миналото лято бях 53 килограма, 160см висока, пак си бях пухкава,ама не беше нещо фатално.И сега 1 година след това ,в която нито веднъж не се бях качвала на кантара, се оказа ,че съм 63 килограма .Поне 10 трябва да сваля със сигурност и от днес сутринта боря Дюкана.На почти 16 съм и не знам дали е здравословно за мен, но за друго не се сетих, а и затлъстяването със сигурност е крайно нездравословно, така че
Опитвам се да отбелязвам физическа дейност...ходя на йога, което едвали има и грам ефект, иначе от няколко дни се старая да карам колело, но и за него не съм сигурна до колко ще ми помогне.Вкъщи никой не ме насърчава, и колелото няма с кой да си карам , и общо взето - много демотивиращо.
Чували ли сте за точковата диета?Търся съвет от хора с повече познания, искам да се ориентирам в правилна посока.
Защо не пробваш като за начало да спреш тестените, сладкото, газираното и натуралните сокове. За 1 месец си мисля, че ще свалиш около 4-5кг като правиш и упражнения разбира се. Много си мъничка за тази диета Аз съм на 19 и не си позволявам да я спазвам какво остава за теб като дори нямаш 16. Замисли се. Изброй си храните, който харесваш(без тестено и т.н.) и си ги подреди в едноседмично меню и го спазвай, ако можеш. Аз понеже немога да спазвам строго определено меню си имам група "позволени" храни и ям само тях супер хаотично и пак отслабвам. Даже си и прияждам с тях някой дни. Пробвай! Не се хвърляй първо на диети, пробвай с прости ограничения
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th May 2008, 19:42
Shura Shura не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Стигнах точно до абсолютно същите заключения, и сега като влизам да проверя, се оказа ,че и ти си на това мнение.Няма да ми е трудно, надявам се - газирано и сокове не обичам.Истината е, че ядях много сладко тази година, но не съм пристрастена към него, нямам проблеми да го спра .Само с тестените ще се поборя, тях много ги обичам, но си струва жертвата (а и е наложителна все пак).Благодаря за съветите, смятам поне месец да се ограничавам и после да проверя резултата, ще ви пиша какво се случва.
Успех на останалите
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th May 2008, 20:02
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Здравейте на всички!
Аз ще се меря всеки понеделник сутрин.
Днес ядох повече от необходимото, но така е всяка неделя. Та:
1. Мляко с нес;
2. Филия Бонус с пуешка шунка и маслини;
3. 2 филии Бонус с пуешка шшунка и маслини;
4. Кис. мляко и кашу;
5. 100-150гр.(а може и повече да са... ) ядки(царевица);
6. 100гр. сладолед карамел.
Преди да си легна ще хапна кис.мляко и кашу.
Успех на всички в отслабването!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th May 2008, 21:16
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Здравейте и от мен.
Кратко инфо:
Жена, 169 см, 66 кг днес сутринта (3 от които, качени през последния месец, затова разчитам и че бързо ще се разкарат).
Целта ми е да сваля 9 кг в по-дългосрочен план. Иначе ми се иска да смъкна 4 кг. до средата на юни.
Открила съм, че НВД ми действа чудотворно на килограмите, но ме съсипва психически - спи ми се постоянно, нямам сили за нищо, ставам плачлива, не си е работа... Затова хапвам повече плодове, отколкото режима препоръчва + по малко пълнозърнест хляб или спагети чат-пат.
Голямото ми прегрешение е шоколадът, той ме докара и дотук (в комбинация със стрес в последния месец).
Затова основното правило, което спазвам, е всичко сладко - out от менюто. До края на май. И няма не искам, няма недей, няма награди... никакви такива.
Иначе се храня с: месо (не обичам мазно), рядко риба, зеленчуци (основно домати, краставици, маруля, рядко картофи и морков на пара), плодове (ябълки, ягоди, портокали, не подбирам, честно казано, но избягвам банани и круши), яйца, кисело мляко, малко пълнозърнест хляб, както казах, зехтин и масло.
Калории не броя в момента, защото наистина е много напечено около мен и стресът е огромен, за да седна и с това да хабя нерви - само че, ако продължавам така, до края на юли ще се търкалям, затова реших, че трябва да вкарам в ред поне храната.
Физическа активност - ходене пеш по 3-8 км на ден (в зависимост от деня), 30 мин. велоергометър вечер 5 пъти в седмицата. Малко е, но фитнесът категорично остава за юли-август.
Май това е, ще бягам, че стана дълго.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th May 2008, 06:10
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

Здравейте и от мен успех на всички с борбата с килограмите и дано всички постигнат желатана цел аз се движа по режима на Оги Симеонов, опитвам се да го спазвам стриктно, с някои изключения, но иначе няма как. Целта ми е да сваля поне още 5-6 кг, не изглеждат много, но напоследък нещо съм в застой, или може би съм стигнала етапа с по-бавно свалящите се килограми, но не мисля да се отказвам. Поздрави и лек и успешен ден.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th May 2008, 08:40
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Добро утро на всичкии

Първо добре дошли на новите попълнения и поздравления на Engel, че поднови темата!

За мен накратко - 16г, 160см, 58кг (като последното в последните месеци варира с 2-3 кг нагоре-надолу)

Вече не знам и аз колко пъти отслабвам, зарязвам всичко и връщам килата, писна ми и този път на инат съм по-упорита от всякога.
На НВД съм, бих казала любимата ми диета, като изключим колко много обичам плодове, но ще намеря място и за тях веднъж седмично около натоварена тренировка
Спортът ми е гимнастика вкъщи, велоергометър (мразя го наистина, ама няма - как ще го боря ) и фитнес. Последното ми е най-любимо, но все няма кога да ходя , обаче поне 2 пъти седмично със сигурност
А също и разходки (по магазините ) и като отивам на училище няколко спирки ги взимам пеша
И забравих последно ...водата, не обичам да пия много вода, но сега съм я увеличила доста.

За сега това е от мен, менюта може би няма да поствам, записвам си ги старателно в една тетрадка, че ми е по-прегледно, но ще се отчитам като има резултати - най-вече на сантиметри, че кантара ми е един боклук..

Успешен и усмихнат ден на всички
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th May 2008, 13:44
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте.Виждам,че точно това е темата,която търся.Тук ще споделяме и ще си помагаме за борбата с килограмите и мечтаната перфектна фигура . Момиче,16 години,170,55кг.От днес съм на диета като целта ми е стягане на тялото и 2-3 кг по-надолу.След 5 минутки отивам на стадиона да потичам.Това ми е фитнеса.Поздравления за темата - много е готина и смятам да пиша редовно в нея.

Закуска - банан и натурален сок (колко е натурален не се знае,но все пак...)
Обяд - маруля и риба тон с лимонов сок
десерт - ябълка

Това е засега.Отивам да тичам.Успех на другите.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:48.