IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 12th May 2008, 17:34
Believer Believer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Ямбол
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез AIM до Believer Изпратете съобщение чрез MSN до Believer
По подразбиране

Днес провалих всичко, но така да се каже с основание. Сестра ми влезе в болница да ражда по спешност 2 седмици и половина преди термина. Кълбо нерви съм и не спирам да се тъпча Веднъж да се оправи всичко

Леле плаче ми се

Съжалявам, трябваше да се оплача
__________________
I'll forget the love letters you never fuckin' wrote
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th May 2008, 17:53
lkoeva lkoeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Бургас
Мнения: 31
По подразбиране

Хей, Believer, успокой се! Майната му сега на режима, после ще го мислиш! Когато се влезе в деветия месец, вече всеки момент може да започне раждане, дори и още първия ден, и то си е съвсем в реда на нещата. Така че, ако няма нещо извънредно, просто ще си имате малко човече съвсем скоро!!!
А после ще имаш още да се черпиш и да нарушаваш режима!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th May 2008, 18:04
Believer Believer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Ямбол
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез AIM до Believer Изпратете съобщение чрез MSN до Believer
По подразбиране

lkoeva Благодаря. Дано си права, дано имам още и добри поводи за нарушаването му. А проблема е този, че сестра ми допреди 2 седмици я готвеха за операция, защото плацентата не била се вдигнала или нещо подобно и сега всички сме на нокти да не се получи някое усложнение.
__________________
I'll forget the love letters you never fuckin' wrote
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th May 2008, 18:12
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Всичко ще е наред, Believer! Обичайте я и я подкрепяйте! Не мисли сега за това дали си нарушила режима, или не. Има време за диети.

Храната ми от днес: прясно мляко с нес, 4 филии Бонус, зелена салата, 4 домата, маслини, пражка шунка, извара и накрая - кис. мляко с кашу.
Утре сутринта смятам да бягам в парка. Дано да не вали.
Опс, за малко да пропусна... Значи кантара си е 48кг. А сантиметъра показа по -0.5см от бедрата, талията и ханша. Коремът не е мръднал
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th May 2008, 21:24
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Beliver надявам се да няма усложнения.Стискам палци.Аз вечерях (мислех изобщо да не го правя) паниран кашкавал (малко) ,салата от домати,малко луканка и сирене.Абе като цяло аз не съм точно на диета,по-скоро се опитвам да ям по-здравословно и да спортувам повече.Тичах на стадиона и изкачвах стълбите пеша (живея на 7 етаж).Дано има ефект.Стискам палци на всички други диетуващи.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th May 2008, 22:55
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добър вечер момичета!
Супер се чувствам, че така се зарадвахте на темата и пишете в нея
на всички, който сега забелязват темата и им пожелавам много приятни мигове с нас и постигане на крайната цел разбира се, каквато и да е тя Последните дни не ми оставя време да седна на лаптопа и да си напиша менютата, но сега ще си напиша за днес:
1. 100гр. кашу
2. Банан
3. малка марулена салата + банан
4. Овчарска салата
5. малко черешки
6. Салата "Париж" - марули, домати, краставици, маслини, варено яйце
Това е от мен, мисля, че още малко съм свалила, но ще се тегля в Понеделник! Целта ми е 3кг. до 25 Май Успех на всички!
П.П. Проблемите не се решават с ядене!
П.П. 2 ioni Мисля, че менюто ти е доста малко като съдържание и особенно с това тичане на стаидиона ще припаднеш някъде. Замисли се малко и хапвай повече. С ядене се отслабва! С неядене само ще си забавиш метаболизма
П.П. 3 Луканката, галетата и натуралния сок не са здравословни храни и напитки!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th May 2008, 23:39
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Такааа... и аз да си кажа за днес.
Сутринта, малко след закуска, ми беше паднало кръвното, едва се завлякох на лекции, но се преборих някак и ми мина от самосебе си.
Храната:
Закуска: Кренвирш, запечен с кашкавал; домат.
Прегрешение между двете (непланирано): 3 мини банички от "Форнети" със сирене и спанак.
Обяд: Наденичка (от истинско месо е, за разлика от кренвирша), домат и краставица, малко гъби с масло.
Вечеря: Омлет от 2 яйца с гъби, краставица.
Вода: 2 литра
Движение: 8 км, 30 мин. вело.
---
Изводи: тия банички няма да се повторят скоро, кренвиршите - също. Трябва да вкарам и следобедна закуска, защото до вечерта бях прегладняла. Храната не е оптимална, утре вкарвам риба. Във "водно" отношение ми липсва още 1 литър. Доволна съм от движението.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th May 2008, 08:00
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Добро утро на всички
Аз отдавна не съм писала, но с тия празници, пътувания и последни дни в училище изобщо не оставаше време. Опитвам се да се придържам към никакво умерено НВД, но тъй като съм вегитарианка ми е малко трудно, защото не мога да се откажа от овесените ядки и пълнозърнестия хляб.
И така менюто за днес планирам да е:
1. Овесени ядки с ниско маслено прясно мляко, кафе
2. 1 ябълка
3. Зелена салата с яйце
4. .... ще видим
Хайде успешен ден на всички на диета, а аз ще пиша довечера с останалото от менюто
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th May 2008, 08:17
Shura Shura не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Май съм най-зле от 16 годишните
Вчера отчета ми беше:
-малък сандвич с кашкавал и краставица за училище
-обяд:печена риба и зелена салата
-следобед: ядох солети, съжалявам болеше ме главата и пих хапче, и като пия лекарства винаги ям нещо,уж така по-добре действали
-вечеря:пилешко филе и краставици, на края за десерт половин чашка мляко с овесени ядки , с който десерт и днес закусвах
Иначе вчера карах колело половин-1 час ,ама главата ме заболя и в крайна сметка ядох солети
Някой да ми сподели, тези овесени ядки много ли са зле за режима?
Ох,забравих, по обяд вчера ядох и ягоди.
Така написано имам чувството, че съм яла ужасно много, дано само така изглежда
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th May 2008, 08:30
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Първо искам да кажа, че много се радвам на съществуването на този сайт и на всички, които споделят тук. Това е моята библия на отслабването!

Поствам си мнението в дневника само защото от вчера съм на диета. За съжаление моето меню не е особено богато. Все пак ще споделя режима си.

Вече ми е втори ден. Вчера се премерих- 65 кила без малко (кантара ми е механичен и не мога да кажа точно колко). Измерих се и със сантиметър. Навсякъде.

Сутрин: кафе с мляко
след около 2 часа взимам едни витамини (комплекс 27 витамина от А до Я)

през останалото време съм само на вода и плодове. Водата е като заместител на чая, който никак не харесвам, затова я пия хладка или топла.

Вечер след работа обувам неупреновия клин и тичам докато не ми се изпоти цялото тяло. След това няколко серии на въже.

Не искам да ме критикувате, защото не го правя за 1ви път и от този режим много се сваля. На мен лично изобщо не ми се отразява зле. Даже напротив. Чувствам се ужасно свежа и лека.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.