IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th May 2008, 08:47
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Къде сте бе, лейдис????
Очаквам да почета пак няколко страници хвалби и откровения..., а то......няма никой.... ...
Аз изядох едно яйце за закуска и сега пия зелен чай с жасмин... ... (нищо особено не е ). Пак си нося варено-печена риба...В микровълновата става супер лесно и бързо...Слагате филетата (хек, мерлуза), малко подправки и водичка и пускате на 600 W за 15 мин. примерно... Не мирише толкова, колкото при печене в тава или на тефлонов тигат и почистването на съда е супер лесно...

Слънчев и усмихнат ден ви желая !

П.П. ilski, изпревари ме ! Това с причерняването може ли да е от ниско кръвно..или кръвна захар? На мен ми се е случвало да припадам няколко пъти от това (и когато не съм спазвала диета...). Ти нали не гладуваш съвсем сега? В противен случай не виждам защо би ти причерняло чак от режима.... Както знаем, ограничено при нас е разнообразието, а не количеството на храната. Ако имаш ниско кръвно, не изключвай съвсем солта. Разбира се, замайването може да няма нищо общо с диетата. Дано е било нещо моментно ...

ЦелуФФФки пак !
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th May 2008, 08:57
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте ...хайде да се запиша и аз в новата тема ...
тези дни нямам възможност много да влизам защото съм затрупана с работа ( денонощно бачкам) ..или пътувам тази нощ спах защото вече не издържах и сега съм подута ...подпухнала ..с +1,5 кг .... сериозно ми закъснява МЦ ...и не е от "лудуване " (защото такова не е имало при мен този месец от много бачкане)
момичета забелязавам вие сте големи свежарки много се радвам за вас ... и ви поздравявам
Алегричке .... мила виж колко са ти ниски стойностите на "кофти " компонентите в тялото ...ти мила си "стегната " ...аз се досещам ако се премеря на подобен кантар какво ще ми покаже тлъстинки .....% дето ще ме събори направо
Изабо и Дебеланка ...май са се развихрили в готварското изкуство
Engel...абе душо ..видях ти снимките ...а ми кажи ти какво "сваляш "...лелееееееее ако имам твоето тяло .... въобще няма и да помислям за диети ...купониииииии до зори
люлю дай малко инфо (или аз съм го пропуснала) колко са ти килограмите за сваляне ...пишеш доколкото разбрах че много пътуваш ...не се притеснявай мила и аз съм така и се справям вече 2,5 месеца
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th May 2008, 09:16
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Изабо, аз също се надявам да е било нещо моментно. По принцип съм с ниско кръвно и от време на време ме замайва, но това снощи беше просто ужас....
Хич и не гладувам да ти кажа, хапвам си доста честичко, но не прекалявам с количествата де

Ти колко време си на режима? Имам спомени от постингите ти, че го спираш, почваш или греша...?

Аз като никога имам по-желязна воля от всякога да продължа напред. Благодарение на всички вас, които споделяте как преминават дните ви, как постигате желаните резултати и давате съвети...
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th May 2008, 09:35
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от npp
Engel...абе душо ..видях ти снимките ...а ми кажи ти какво "сваляш "...лелееееееее ако имам твоето тяло .... въобще няма и да помислям за диети ...купониииииии до зори
Благодаря ти! Виж каква съм си пухкава пък и аз от тогава свалих мъничко, вече се върта на 63кг., а на снимките съм към 68. Никой не е казал, че не си купонясвам постоянно, сега малко съм се поспряла, но се чувствам като затишие пред буря.. идва ми бала и след това заминаваме 4 дена на слънчев бряг и ще е баси купона
Теб кога ще те видим на снимка? Ще чакам с нетърпение!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th May 2008, 09:48
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Engel ти ме развесели .... щом ти предстои бал .... мила ти си с една година по малка от дъщеря ми .. ок съгласих се всяко момиче иска да е крсива на бала ...
а аз несъм много много за гледане ... виж ми килограмите като добавя че съм и на 44 год ... я по добре на сайта да се качват снимки на мацки като теб ...Изабо Алегра ...и другите девойки 18-20-25 годишни
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th May 2008, 09:53
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

npp, ние всички сме мацки Ако не искаш да качиш снимки (и аз съм срамежлива в това отношение, щото съм толумбичка) се снимай за преди и сега да ни разбиеш с резултата си
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th May 2008, 09:58
eli_sss eli_sss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Аз искам да ви споделя нещо. На 5тия ден от началото на диетата, т.е. ударният режим ми излезна алергия (алергични пъпки по цялото тяло), ходих на лекар и се оказа че сам се пренатоварила с белтачини и явно тази диета не е за всеки, а пък може би трябва по малко дни ударен режим.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th May 2008, 12:05
greengirl greengirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Sofia
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до greengirl
По подразбиране

Здравейте и от мен! Днес съм трети ден на ударния режим, чета книгата и довечера ще имам и трици. Бавно напредвам към групата на оборудваните! Не започнах упражнения, защото цикълът ми дойде с гръм и трясък.
Разгледах снимките ви, всички сте страхотни, даже бих казала невероятни.
Мен ме делят много килограми от този изглед. Но продължавам напред...
Пожелавам ви усмихнат ден!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th May 2008, 12:46
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

ilski , сама виждаш, че не мога да кажа от колко време съм на режима.... Есента бях далеч по-стриктна....Изкарах цели 3-4 седмици без прегрешения...резултатът май беше -8 кг...Задържах известно време и след това стремително напред и....нагоре... ...Аз се освинвам сериозно всяка зима, но тази просто надминах себе си... ...В един момент (както всяка пролет ) започнах да се опитвам да се върна към нормалния човешки изглед...., но нещо тоя път (да се разбира последните месеци) срещам сериозна съпротива и проява на малодушие...от моя страна, разбира се....Никой друг не ми пречи... Обикновено при отслабване не търпя чак такива грандиозни неуспехи....И така....тамън сваля някое килце и хайде пак....ям където каквото сваря...ужасно...Да видим докога...Надявам се, че сега като се постопли времето, ще се стресна малко повече...

Да се похваля, че вчера правих упражнения вкъщи с гирички и днес имам сериозна мускулна треска....Е, моят организУм е изключително нетрениран, така че това е нормално, но все пак...да се похваля ...

greengirl , ентусиазмът ти е особено зареждащ !

eli_sss, жалко, че при теб се е получило така... Пожелавам ти да намериж здравословна диета за теб и да постигнеш желаните резултати! 5 дена на белтъчини не е чак толкова много, очевидно твоят организъм не ги понася в такива количества.... И аз четох, че може да се получи алергия от белтъчините, така че и ние (тези, които нямат проблем с това засега) трябва да сме разумни....Той човекът е казал, че няма ограничения в количеството, но все пак разумно...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th May 2008, 12:57
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Изабо, а хубавото е, че не се отказваш, и въпреки прегрешенията и отпускането извън режима, се връщаш отново към него. За това си трябва воля. Аз си знам, например, че сега ако прегреша или се откажа, втори път да започна режима едва ли ще се случи...

Поздравления за тренировките, режим + тренировки = успех х2

Грийни, силна воля и суперски резултати ти пожелавам. А колко кг искаш да свалиш?
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:41.