IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th June 2008, 17:11
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Той няма да ти го каже...трябва сама да се сетиш...
Яворе, съгласна съм, че може нещо да се случи с мъж, срещнат в Интернет, но не и ако ми поставя подобни условия.
Най-малкото, показва неуважение, тогава за какво ми е? Мога да ти гарантирам, че 95% от мъжете са гола вода в леглото, така че най-вероятно ще си загубя времето.
Няма ли някакъв стимул в повече не си струва труда. Не мога да пожелая мъж, който се държи просташки с мен.
Ами ...представих си го ако същото ми каже една жена...Аз също бих се почуствал адски смотано и може би бих и казал да си намери вибратор или да си свари яйце,както казва Мел Гибсън
Ама не вярвам някой да се изтъпанчи точно като са си свалили гащите и да кже"Аз съм женен и искам само те е*Ъ!" Сега вече моментът е друг..когато се случва секс между хора ,които имат връзки или са женени ,тогава вариантите са два...Или никой не е мислил какво ще стане след като си дигнат гащите или и двамата са наясно ,че става дума само за секс!
А за тоа с 95те% няма да го коментирам,незнам как реши ,че само 5% от света ще те направят хепи в кревата,ама ми се вижда малко пресилено
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12th June 2008, 17:14
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Докато тя го казва всичко е ОК, ако пробваш ти да й го кажеш, много се съмнявам, че ще се "сдобиеш" с нея.
Жените сме големи хитруши
Отговори с цитат
  #43  
Стар 12th June 2008, 17:24
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Ама не вярвам някой да се изтъпанчи точно като са си свалили гащите и да кже"Аз съм женен и искам само те е*Ъ!"
Темата е точно такава, Милена пита дали, ако някой тип от Интернет каже, че иска само да чу*а, защото е женен и обича жена си ще си намери някоя за веднъж.
Така че сме на едно мнение, и аз определено не бих се съгласила.
Виж, ако не ми го каже така, а аз само знам, че е женен и от друга страна ме привлича, със сигурност бих излязла на кафе, пък после каквото сабя покаже. Може да се окаже неустоим
Отговори с цитат
  #44  
Стар 12th June 2008, 17:26
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

От ония 5% викаш,а??
Отговори с цитат
  #45  
Стар 12th June 2008, 17:29
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

[quote="strangenick2"]
Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Виж, ако не ми го каже така, а аз само знам, че е женен и от друга страна ме привлича, със сигурност бих излязла на кафе, пък после каквото сабя покаже. Може да се окаже неустоим
Ами то така излиза, че е по-добре да излъже за да си намери нещо странично, а не да е откровен
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th June 2008, 17:30
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Трудно ще ме излъже, но може да се пробва, предпочитам
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th June 2008, 18:58
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Така както е зададен, въпросът съдържа много аспекти - от Интернет, женен, обича жана си и иска само секс . Ако разсъждавам за всеки аспект по отделно, с едно ще съм съгласна с друго не, ако отговорът трабва да е точно и конкретно на този въпрос - НЕ! Иначе не ми пречи, че съм се запознала с някой в Интернет. За да стане нещо повече определено ще се видим и на живо, ще разберем привличаме ли се или не... и от там нататък всичко си продължава както при всяко друго запознанство. Дори да е само за сигурно бих се навила, ако много ми е харесал и двамата сме наясно, че е само за това - пояснявам, че съм нямала никога подобни приключения за една нощ, но то не се знае... затова и никога не казвам никога.
С женени не бих се забъркала - ревнива съм, не бих изневерила на човека, когото обичам и съответно не обичам на мен да ми изневеряват и изобщо мисълта да попадна в разни триъгълници не ми допада.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12th June 2008, 19:41
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Е как ли пък някоя ще си признае тук пред всички сега, някак си не върви. И аз не бих правила .
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th June 2008, 19:44
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Не знам кой ще си признае тук!

Пък и защо трябва да е женен и то точно от интернет
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th June 2008, 20:14
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Пък и защо трябва да е женен и то точно от интернет
Щото такъв ми беше спора днес бе Бабри

И какво излиза сега - мъжете казват, че верно няма проблем да си намериш колкото искаш девойки от нета дори и при тези условия.

Пък ние жените си мислим, че няма как да стане
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бихтелиправилисексжененмъжотинтернет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:06.