IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th October 2008, 22:06
pogo pogo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 161
По подразбиране

http://www.zemianazaem.com/?p=67

В google има доста информация и рецепти. Продават го в диетичните магазини както и амарант и елда
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th October 2008, 22:29
Sabrina Sabrina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 37
По подразбиране

пия само едно кафенце сутрин най-много двепиете ли някакви добавки подпомагащи отслабването с ефект(не плацебо)иначе проблеми с редовния стомах нямам немога да се оплача необходимо ли е да взимам някакви добавки?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th October 2008, 08:45
PUPA PUPA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Добро утро и от мен Хубаво е всяка седмица (по-добре началото да бъде кантарчето) ,обаче аз се меря в работата ,а не съм всеки ден ..... Бях нощна и жалко ,че не се премерих преди да си тръгна Сега ще мога да го направя чак в сряда А иначе за днес менюто ми е :
закуска-2 филийки Бонус с кашкавал
междинна закуска -половин зелена ябълка и малко грозде
обяд-печени картофки на фурна със малко свинско
към 15.30 ще хапна малко кисело мляко
вечеря-задушени зеленчуци
1,5л. вода за деня (все немога да го докарам до 2 литра )
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th October 2008, 12:28
Nevena_Mareva Nevena_Mareva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 20
По подразбиране


Здравейте,момичета!Аз реших преди да започна с диетката да се тегля само два пъти в месеца (на 15-то и 30-то число).Мога да споделям резултатите си с вас тогава.
Менюто ми за вчера беше:
закуска:2 филиийки с топ.сирене и кашкавал
обяд:грозде
междинно:1 суров пипер+1/2 конс.боб
вечеря:омлет(малко месо,2 яйца,царевица,сирене)
вода:2,5л
движение:50 мин бягане + коремни преси+ходене пеша
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th October 2008, 12:49
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Здравейте наистина менютата на всички са доста прилични само така Да отбележа за протокола, че няма да мога да се впиша наравно с вас в понеделник Много съжелявам.... Когато мога ще пиша...

Менюто ми е - закуска: грозде;
обед: не успях да хапна на време, защото бяхме на "ексурзиика" и ядох чак към 16,30 - картофки
вечеря: парченце кашкавал и парче пуешко към 20,00 това е

Мнооооого ходене по баирите
До скоро
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th October 2008, 14:44
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Момичета пийте си кафето с ниско-маслено мляко и не се вманиячавайте!
Sabrina: Менюто ти е много по-добре от друг път! Харесва ми! Не се притеснявай за зеления чай, пий си го пък гледай менюто да ти е все в такова добро състояние и резултатите ще дойдат сами :P

За другите, който немогат да се претеглят утре сутринта - ЗДРАВЕ ДА Е Ще чакаме вашите резултати
Пожелавам ви успешен и отслабващ ден мили дами
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th October 2008, 16:11
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Събудих се в 11, сега е 5, а вече имам 5 хранения за деня. Постоянно съм гладна. Добре поне, че не съм се поддала и ям само диетична храна. Успех на всички. Между другото и аз няма да се меря утре.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th October 2008, 17:17
PUPA PUPA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ioni
Събудих се в 11, сега е 5, а вече имам 5 хранения за деня. Постоянно съм гладна. Добре поне, че не съм се поддала и ям само диетична храна. Успех на всички. Между другото и аз няма да се меря утре.
Споко,мацка ,нали не си яла торти и толумбички хи хи И аз съм като теб ....все вървя из нас и си похапвам по нещо (или сурови тиквени семки,или ябълка,кисело мляко .....Аз преди малко хапнах една пилешка супичка и мисля с това да приключа за днес. замених задушените зеленчуци тази вечер с нещо топличко и течно ..
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th October 2008, 18:49
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

Здравейте момичета, и аз ще се включа от утре нали може? ще се претегля и започвам малко по-стриктен режим, защото днес прегреших с малко палачинки, но от понеделник мисля да се стегна, имам за сваляне 2-3 кг още от летните отпуски, а пък ако сваля и някои друг отгоре няма да ми навреди. поздрави и приятна вечер
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th October 2008, 19:51
Sabrina Sabrina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте,много е готино с вас вечер бързам да се прибера да ви пиша във форума,стимулирам се още повечеи през ум не ми минава да се поддам на изкушение.Менюто ми днес-закуска в 7 мюсли с пресно мляко обезмаслено,междинно 1 портокал,обяд-пил. филе на скара половинка с краставичка и домат,вечеря-имлет от 2 белтъка и 1 цяло яйце съ сирене "Хелиос" и 1 краставица.Това е от мен аз няма да се меря по принцип доста бавно свалям и по натам ще ви пиша неискам да се разочаровамчао за сега от мен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:35.