IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th September 2013, 23:32
itsall_boutta_game itsall_boutta_game не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране Търси се squirter?

Малко грозно заглавие,но какво пък! Знам, че е сериозен форума/ писал съм преди време, но приятелката ми ме хвана в уговорка с една от съфорумките, та си изтрих акаунта тогава/ и едва ли е за тука тая тема, щото е малко като обява. Та какво да ви кажа... кефи ме скуъртването и си търся момиче с такива заложби/по възможност не от София/, разбира се срещу заплащане. Правел съм секс с две такива жени досега и леко съм addicted към секс с такава жена. Проблемът е, че с едната вече не можем да се гледаме взаимно, а другата не може да ме гледа мен! По принцип минах през сериозни проблеми напоследък, и не мога да се занимавам със запознанства, излизания и др. На проститука съм бил веднъж в живота си- не ме кефи! Познавам няколко компаньонки, но не ми идва да питам " имаш ли колежка дето squirt-ва?". По принцип съм сериозен тип, но с много пороци и крив характер! Правя редовно секс, харесван съм от жените/ докато не ме опознаят/... както казах преживях сериозна катастрофа наскоро, разделих се с любимата/ заряза ме, де/ и не мога да се занимавам със запознанства и др тъпотии, търся жена с определени качества за платен секс. Не се притеснявайте, готин съм.
Чак на мен ми става смешно като погледна кви ги изписах, Та ако модераторите не изтрият темата, поне лаф да стане...ще е забавно.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th September 2013, 12:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

С разсмиването се справи.. и на мен ми беше смешно Ма мноо мързеливо го раздаваш с лупкането... дайте да дадем ма ако може тя да си го може
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th September 2013, 13:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Няма лошо човек да опита, то в тая криза си има и доста хора закъсали финансово и не е абсолютно невъзможно да намериш някоя, ама на дали

Аз обаче съм го измислил и ще ти кажа как да получиш това, което търсиш дори и да не го намериш. Трябва ти някоя мацка, която да може да стига до оргазми или да ги симулира много добре, преди секса взимаш едно шише от минерална вода от малките, затопляш водата, пълниш го и му правиш една малка дупка в горния край, завий го с няква дреха, да не изстива водата и го дръж под ръка. Като дойде момента и мацката почне да тресе в оргазъм, взимаш шишето, пръскаш се и се наслаждаваш на момента, удоволствието е гарантирано

Трябват ти малко уроци по маркетинг обаче, защото виждам много груби грешки в обявата ти !

Цитирай:
Проблемът е, че с едната вече не можем да се гледаме взаимно, а другата не може да ме гледа мен!
Цитирай:
По принцип съм сериозен тип >, но с много пороци и крив характер!
И накрая -

Цитирай:
Не се притеснявайте, готин съм.
Добре ме разсмя, евала за което

Има и друг вариант, но няма нужда да го коментирам, тъй като ти търсиш нещо готово, което си го може ! Стискам палци да откриеш това, което търсиш !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th September 2013, 20:49
itsall_boutta_game itsall_boutta_game не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Развитие никакво!?? wtf
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th September 2013, 21:04
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от itsall_boutta_game Виж мнението
Развитие никакво!?? wtf
Ами нема горещи предложения
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th September 2013, 20:11
itsall_boutta_game itsall_boutta_game не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

несериозна работа!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th September 2013, 20:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

гахахахахахаххахахаа,ахах ааййайайахахаххаа
Пълно с откачалки,ейййййййййййййй й
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd September 2013, 20:54
itsall_boutta_game itsall_boutta_game не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

is anybody oout there??
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th October 2013, 14:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Май си сбъркал форума. Или по-скоро сайта. Така или иначе докато чакаш можеш да поработиш върху характера си. Та ако случиш на жена да не те зарязва после. Така де, човек трябва да си уплътнява времето ... един живот живеем.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th October 2013, 20:17
itsall_boutta_game itsall_boutta_game не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Ама аз не ща да си променям характера! Това няма общо с онова, което търсся!! И едва ли ако характера ми стане по- добродушен и смирен, ще намеря мултиоргазмена, squirting жена баш сега, и в този момент!!
ps. а, че съм сбъркал сайта ми е ясно! :П
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Търсисеsquirter
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:56.