IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th January 2006, 17:34
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Здравейте,
Наистина си мисля, че в държавната болница се презастраховат с тези дренажи.Доколкото знам от моя лекар кървенето се спира още по време на операцията и след това ми сложиха една компресираща превръзка от ластичен залепващ се бинт, която ми махнаха сутринта.Сложих си спортния сутиен и си отидох по живо по здраво.През първия ден пих един аулин и това е.Шевовете ми не са кървили,нито съм имала кръвоизливи и хематоми.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th January 2006, 20:42
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

При доц.Тепавичарова дренажите са задължителни-тя ме предупреди,че ще има кървене от 24 до 48 часа,което ми се струва доста...Докато д-р Бояджиев не ми спомена подобно нещо,даже напротив-ако всичко мине по план,след операцията просто пренощувам в болницата и на следващия ден ме изписват.Chujdata,а ти къде си се оперирала?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th January 2006, 08:59
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Застрахова се Тепавичарова, но това не е лошо.
Във всяка рана има ексудация, дори в нашите, които не сме кървили и т.н. Просто чрез дрена тя извежда тези течности извън тялото, което пък води до по- малък оток, наблюдава се какво точно изтича и това са прадимства. Нашите организми пък са си всмукали обратно това, което са отделили вследствие на травмата.
Друго - и Тепавичарова, и Бояджиев ли са за субмускулно поставяне на импланта?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th January 2006, 10:23
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

моята операция беше в 16 часа, и надругия ден в 10 часа ме изписаха. само да те предупредя - купи си един спортен сутиен на Триумф, щото Бояджиев дава едни на Опал, които никак не са комфортни, впиват ти се в шевовете отдолу и два дни адски боли. освен това и си ги плащаш 20 лева. аз за 42 си купи Триумф-а, ама поне ще си го нося сумати време, пък оня седи в шкафа
иначе никакви дренажи - през нощта бях с един стегнат еластичен бинт, и тва е.
успех, и после да се похвалиш
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th January 2006, 10:42
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране До Миша

Оперирах се при д-р Динев във Вита.Трябва да ви кажа, че около половин година съм ги проучвала всички прехвалени български хирурзи и така никой не ме вдъхнови.Що писма си размених с всички, е няма - всички са абсолютни печалбари.Да не говорим, че само той с подробности ми обясни рисковете-даже с тях започна.Той е с френска школа, почти цялата му хирургична практика е във Франция и Канада и сега продължава да оперира там и да ходи на специализации.Освен това е симпатичен, ужасно чист, а и във "Вита" е върха.Той работи с френски имплантанти, които се прилагат в Европа от много години.Поръчват се след като се уточни вида им, превеждаш пари по сметка и в брой плащаш само операцията , и то на шефа на Вита.Да чукам на дърво, каквото ми гарантира си го получих.Целият персонал на Вита не спираха да го хвалят колко е скромен, а какви хубави гърди прави.Изобщо той отказва да си прави реклама, а работи само по препоръки на доволни клиентки.Доста медицински лица му се доверяват.На мен ми го препоръчаха две лекарки от Александровска.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th January 2006, 11:08
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
моята операция беше в 16 часа, и надругия ден в 10 часа ме изписаха. само да те предупредя - купи си един спортен сутиен на Триумф, щото Бояджиев дава едни на Опал, които никак не са комфортни, впиват ти се в шевовете отдолу и два дни адски боли. освен това и си ги плащаш 20 лева. аз за 42 си купи Триумф-а, ама поне ще си го нося сумати време, пък оня седи в шкафа
иначе никакви дренажи - през нощта бях с един стегнат еластичен бинт, и тва е.
успех, и после да се похвалиш
bimbi,този сутиен,който ти е дал доктора,не е ли някакъв специален,предназначен точно за следоперационния период?В смисъл дали е просто сутиен без шевове като Триумфа,или има нещо по-специално в него?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th January 2006, 11:16
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Застрахова се Тепавичарова, но това не е лошо.
Във всяка рана има ексудация, дори в нашите, които не сме кървили и т.н. Просто чрез дрена тя извежда тези течности извън тялото, което пък води до по- малък оток, наблюдава се какво точно изтича и това са прадимства. Нашите организми пък са си всмукали обратно това, което са отделили вследствие на травмата.
Друго - и Тепавичарова, и Бояджиев ли са за субмускулно поставяне на импланта?
Принципно да-и двамата поставят импланта под мускула,дори Бояджиев не ми спомена за друг вариант.Докато Тепавичарова каза,че има възможност импланта да се постави под кожата,като по този начин ще може да се побере по-голям размер.ОБАЧЕ тогава риска от КК е много по-голям и освен това с времето кожата ще се отпусне...Така че на мен ми се струва,че под мускула е по-доброто решение Вие на какво мнение сте?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th January 2006, 11:38
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Сутиенът на Триумф е перфектен, същия е като професионалните за такава операция, моделът е "TRI ACTION" с дебели презрамки.Моят лекар предоставя специални сутиени, но ми каза, че тези са чудесни и няма смисъл да си давам парите за другия.И сега си го нося при тренировки, страшно е удобен.За размер 250-300 гр. си вземете В чашка, за да е стегнат, така по-бързо минава отока.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th January 2006, 11:44
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Забравих да кажа, че по-добре да си вземеш черен, защото кремовете за белези цапат и стават петна.Моят е бял и постоянно го избелвам.
Що се отнася до това, къде да се поставят имплантантите зависи от структурата и кожата на жената, както и от вида на имплантанта.Моите гърди баха две доста разтеглени кожи и нямаше никакъв начин да се постави имплантанта под мускула, защото нямаше да се запълни излишната кожа.През бременността гърдите ми ставаха по-големи от сегашните.А и имплантантите ми са грапави,асиметрични -различни на всяка гърда.Имат страшно естествен вид.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th January 2006, 11:51
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Да,всъщност като се замисля,наистина значение има дали кожата е отпусната или-не.Е,в моя случай аз нямам разтеглена кожа,просто защото няма какво да се разтяга-точно и затова размера за мен е 200сс Еми момичета,остава да си направя изследванията,да говоря с д-р Бояджиев за имплантите и датата на операцията и ако всичко върви както трябва-скоро и аз ще мога да се похваля с нови гърди!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДнесбяхнаконсултацияприБояджиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:46.