IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th January 2006, 11:52
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране Липоскулптура

ЗДРАВЕЙТЕ,

Моля, кажете ми или ми препоръчайте най-добрият в тази област.
Твърдо съм решила да се разделя с някои натрупвания в тази област, а мисля, че това може да стане единствено само чрез хирургична интервенция. Пробвах диети, спортове, всичко що е излязло в България като лечение, но без резултат. От диетите смъквам най-много в бюста, а аз не искам да изглеждам като дъска за гладене.
Освен това е голяма мъка непрекъснато да броиш калории и да подбираш подходящата храна. Старая се по този въпрос, но се изнервям от неперкъснатото съобразяване с храни и количества.
Четох за ултразвуковата липоскулптура, което било тъкмо за мен, но не бих се доверила на всеки хирург.
Моля, помогнете при кой да отида
С благодарности
МЕРИ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th January 2006, 20:21
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране за липоскулптурата

Здравей, моя позната си направи миналата година при д-р Сердев, на цялото тяло, от рамене до пети...не съм я виждала оттогава, замина си за Италия, но казва, че изглеждала много добре, доволна била. Не те ли е страх? Пътека-леко тичане-колело-сауна и няма да си познаеш фигурата. Пий ябълков оцет на капсули, аз не се сещам за ядене изобщо. А самочувствието и енергията , които придобичаш... Е, знам, че си е друго някой да го направи с магическа пръчка, но ....И не ходи на фитнес!!! Няма полза за отслабване. Както решиш...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th February 2006, 18:37
elka elka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 10
По подразбиране Re: за липоскулптурата

здравейте,
по въпроса с липоскулптурата - обмислям сериозно варианта да се подлаожа на въпросната ултразвукова липоскулптура в клиниката на Др Сердев - изсмукването на мастните депа на брич, седалище, колена и паласки ще ми излезе около 5000-6000лв. Моля ви ако някой е запознат с подобни процедури в смисъл познава някой, който си е правил или нещо такова, да даде мнение, защото нито парите са малко, нито здравето -за подценяване.
ще съм благодарна на всякакви съвети !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th February 2006, 18:52
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Не съм сигурна, но май след изсмукването има още някви процедури за заглаждане. Нещо такова! Има ги там в ценовата листа на сайта на Сердев.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th March 2006, 20:43
didi27 didi27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез MSN до didi27 Изпратете съобщение чрез Yahoo до didi27
По подразбиране

със сигурност 6те ти кажа,че ако си направиш липосукция пак трябва да се поддаржаш и да внимаваш с хапването.мазнините веднаж изсмукани пак се натрупват.абе по добре спорт и диета,хем по евтино,хем по здравословно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2006, 21:00
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Не ходете за нищо на света при Сердев, прочетете из форума има доста неща за него.По добре се срещнете с други хирурзи - Георгиев, Ефремов, Бояджиев.Моят хирург - д-р Динев от клиника Вита има много добра репутация в липосукцията, но нямам други наблюдения.Една позната, адвокат с поне 4 пластични намеси ходи при него на консултация за липосукция и беше много впечатлена.Консултацията е продължила повече от 2 ч. и беше учудена от метода му през пъпа.Ако искате повече информация за него и процедурите които прави вижте в www.vita.bg Казва се Веселин Динев, можете да му пишете на имейл и да ви даде по-подробна информация.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st March 2006, 22:54
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране Липоскулптура

Здравейте,

от доста време обмислям вариант да се подложа на липосукция. Вече ходих на консултация при д-р Бояджиев (Тривиа), д-р Емил Георгиев (Нефертити) и д-р Николай Георгиев (Сейнт Тома). Имам намерение да се консултирам още с д-р Веселин Динев и д-р Антон Тонев. Имате ли представа за тях и работата им в липосукцията. Има ли някой опит с тази процедура, както и какъв тип е препоръчителна.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st March 2006, 23:18
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
През 1995 г. въвежда в Пловдив и Южна България методът за оформяне
на тялото чрез изсмукване на мазнини.
Благодарение на натрупания опит д-р Тонев разпространява тази техника
на почти всички части на тялото, като в момента е сред най-изявените
специалисти в тази област в България.
Това е от страничката му. Нямам други впечатления, но ми остави добро впечатление като човек.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st April 2006, 07:46
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Да, мерси много. При него съм на 10 април на консултация. Не знам само дали да ме притеснява или да ме радва фактът, че при него (д-р Тонев) е най-евтино.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st April 2006, 10:03
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Amelie
Да, мерси много. При него съм на 10 април на консултация. Не знам само дали да ме притеснява или да ме радва фактът, че при него (д-р Тонев) е най-евтино.
моля те, кажи ми какви са цените при лекарите, при които си ходила на консултация. аз съм питала само Бояджиев, когато ми слага силикона, цената беше 900 евро
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липоскулптура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:11.