IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #621  
Стар 5th January 2009, 09:45
desislava_mm desislava_mm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Ruse
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, току що се регистрирах но от няколко дни чета мнения за тази диетка. Аз до сега бях на Дюкан, но няма резултат . Не зная защо така се получава. Сега ще изпробвам тази, защото определено ми допада повече. Това че не ядях плодове и зеленчуци определено не ми харесваше. Ами това е за сега ще пиша когато има резултат.
Отговори с цитат
  #622  
Стар 19th January 2009, 08:31
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Здравейте и от мен! От днес започвам диетката на Байкова и се надявам да има резултат, че от нова година насам си гладувам, а резултат никакъв, даже по-зле става. Преди време посвалих малко килограми с тази диета и сега пак ще се пробвам понеже е лесна за изпълнение в условията, в които протича ежедневието ми. Ако някой също я спазва, ще се радвам да пише
Отговори с цитат
  #623  
Стар 21st January 2009, 09:50
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Аз да си пиша, нищо, че няма никой друг с мен в тази диетка :P Днес ми е трети ден от първата диета, т.е. млечен. Ще я карам на мляко и мандаринки, защото е много вкусна комбинацийка ) Вчера малко ме подгони глада привечер, но успях да издържа. Явно ми се е разширило стомахчето и не се задоволява с малко Но ще го оправим...
Отговори с цитат
  #624  
Стар 26th January 2009, 12:03
milinkoto milinkoto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Здравей диди84, вече не си сама от днес и аз съм на първата диета и хрупам ябълки с кисело мляко
Отговори с цитат
  #625  
Стар 29th January 2009, 15:00
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Еййй, страхотно Аз днес съм на мляко и мандаринки. За отчет съм -1,5см бедро и -2см ханш. В неделя ми е последния ден от първата част на диетата, после трябва да почна захранването и да видим какво ще излезе. Но съм щастлива, че дънките ми оширочаха При теб как се движат нещата? Свикна ли с този режим вече?
И да питам, какво хапваш във въглехидратния ден, че за него ми е най-трудно да измисля
Отговори с цитат
  #626  
Стар 30th January 2009, 13:50
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Днес съм на салатка зеле + моркови + царевица, като царевицата м исе води въглехидратната храна. Зеленчуците са два, но се надявам, че няма да окаже кой знае какво пагубно влияние :P
А ти, milinkoto, къде се загуби?
Отговори с цитат
  #627  
Стар 5th March 2009, 09:49
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ. ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ВКЛЮЧВАМ КЪМ ВАШАТА ТЕМА. ОТ ДНЕС СЪМ НА ДИЕТАТА С КИСЕЛО МЛЯКО, КОЯТО Я СВАЛИХ ОТ ПЪРВА СТРАНИЦА. ИМАМ ДА СВАЛЯМ ОКОЛО 4-5 КИЛОГРАМА. АКО НЯКОЙ ИМА ПОДХОДЯЩА ДРУГА ДИЕТА ОТ Д-Р БАЙКОВА, КОЯТО Е ПО ЕФИКАСНА И ИМА ЖЕЛАНИЕ НЕКА МИ Я ПРАТИ НА ЕMAIL tseni_d@abv.bg
Отговори с цитат
  #628  
Стар 5th March 2009, 09:50
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

ИСКАМ СЪЩО ДА ПОПИТАМ ПРИ СПАЗВАНЕТО НА ДИЕТАТА ИМАТЕ ЛИ ПРОБЛЕМ С ХОДЕНЕ ПО ГОЛЯМА НУЖДА. ОБИЧАМ МЛЯКО, НО МИ ДЕЙСКВА МНОГО ЗАПИЧАЩО.
Отговори с цитат
  #629  
Стар 5th March 2009, 15:30
bittersweet^symphony bittersweet^symphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TSENI_D
ЗДРАВЕЙТЕ. ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ВКЛЮЧВАМ КЪМ ВАШАТА ТЕМА. ОТ ДНЕС СЪМ НА ДИЕТАТА С КИСЕЛО МЛЯКО, КОЯТО Я СВАЛИХ ОТ ПЪРВА СТРАНИЦА. ИМАМ ДА СВАЛЯМ ОКОЛО 4-5 КИЛОГРАМА. АКО НЯКОЙ ИМА ПОДХОДЯЩА ДРУГА ДИЕТА ОТ Д-Р БАЙКОВА, КОЯТО Е ПО ЕФИКАСНА И ИМА ЖЕЛАНИЕ НЕКА МИ Я ПРАТИ НА ЕMAIL tseni_d@abv.bg
4-5 кг можеш да свалиш и без да се подлагаш на всевъзможни глупости, които ще ти объркат метаболизма и после ще пускаш теми "Как да сваля 20 кг?"...

Не разбрахте ли, че килограми се свалят с подходящ хранителен режим и двигателна активност, а не с еди-каква си псевдодиета а-ла "кисело мляко с краставици, след третия ден само кисело мляко" или "зелева супа 1 месец за обяд, за закуска и вечеря варен въздух или на скара, щото пърженият не е полезен и има много калории"...

С тия диети, на които се връзвате, много скоро ще си върнете килограмчетата двойно.
__________________
When the storm arrives would you be seen with me by the merciless eyes I`ve deceived...
Отговори с цитат
  #630  
Стар 12th March 2009, 09:56
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

Аз започнах първата диета и днес ще ми е 3-ти ден.Чувствам се добре и съм с 0.800 kg по-лека.Със сигурбост не е мазнина,а вода но мисля,че е добре все пак за 2 дена.Само искам да попитам някой,който е бил на тази диета после как се процедира за запазване на постигнатото тегло.
Аз искам да отслабна с 4-5 кг и се надявам да успея,а и да ги задържа
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:37.