IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 14th August 2009, 11:02
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

И белтъчините, и въглехидратите трябва да са еднакви.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #662  
Стар 18th August 2009, 20:39
eli_meli eli_meli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 1
По подразбиране ;]

Аз от утре почвам трябва да сваля 10 кг
Отговори с цитат
  #663  
Стар 21st August 2009, 01:02
cvetenceto cvetenceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Привет на всички.Аз също имам проблем,на 17 години съм висока съм 1.74 и съм 54 килограма нямам толкоз голям корем но каквото и да хапна винаги ми се лепка и постоянно се ограничавам решила съм и аз да се пробвам с тази диета на д-р Байкова...пожелавам на всички успех и ако може едно въпросче...можете ли да ми помогнете имам паласки и това ме побърква,кажете ми някои бързо ефектни упражнения.благодаря предварително
Отговори с цитат
  #664  
Стар 21st August 2009, 08:02
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

cvetenceto тази диета е прекалено драстична за теб на 17 годишна възраст
а и ти колко кг искаш да станеш - 40 ли????????
с тази диета няма да отслабнеш само на коремчето
9999999% съм сигурна че това с гоооооооооолемия корем е само в твоята глава и паласките и т.н.
ходи на каланетика, поговори с родителите си и им сподели че искаш да поправиш тези части от тялото си и започни с някакви упражнение или посети инструктор за да ти направи програма за тренировки
Отговори с цитат
  #665  
Стар 22nd August 2009, 13:31
Аватара на redbulka
redbulka redbulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 6
По подразбиране

[quote="дундьо"]Може ли някой да ме осветли за някои подробности при диетите на д-р Байкова? Например, когато ядеш зеленчуци - може ли да си ги направиш на салата както си му е редът - с олио, оцет и пр.

Може да си направиш салата, но с ябълков оцет, а не с винен. Също така количеството мазнини за деня е дозирано - 2 супени лъжици на ден /поне така беше при мен/. Ти си ги дели както искаш Ако ще включваш 2 зеленчука например, единият е основен като количество, а другият е като "овкусител". Колкото до запечения зеленчук с кисело мляко, може. Бобовите храни спадат към въглехидратните. И другото много важно нещо към диетата - течностиииии. Успех
Отговори с цитат
  #666  
Стар 24th August 2009, 16:13
tasos tasos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
Преди около осем години посещавах проф. Байкова 8 месеца и в този период отслабнах с 19 кг. Наложи ми се да прекъсна посещенията си внезапно и така и не стигнах до поддържащ режим. Запазих свалените килограми близо две години, след което отначало бавно, а после бързо започнах да качвам. Нямам време за спорт, а ежедневието ми определено е лишено от движение.
Сега отново тръгнах при Байкова. В момента съм в първата седмица и спазвам монотонния режим. Вярвам в успеха, защото вече съм го изпитала.
За мен най-важното при предишното ми диетене беше, че се чувствах изключително добре. Аз съм от хората, които ядат с очите си - ако нещо ми хареса как изглежда, ще го изям и без да съм гладна. Този вид контролирано хранене обуздава точно лакомията ми. Опитвала съм се и сама да спазвам режимите, но без успех.
Сега съм изключително мотивирана, спазвам часовете, количествата и храните, до този момент - вече пет дена, нямам прегрешения. И най-важното - не съм гладна и се чувствам страхотно!

Успех на всички отслабващи.
Отговори с цитат
  #667  
Стар 2nd September 2009, 07:35
n_ivajlova n_ivajlova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте и от мен
Аз от вчера започнах диетата..малко се пообърках защото ядох и в 14:00 но днес ще се поправя има ли други диетолуващи в момента ..?
Отговори с цитат
  #668  
Стар 2nd September 2009, 10:16
Аватара на mim4etooo
mim4etooo mim4etooo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив / София
Мнения: 123
По подразбиране

Здравей, n_ivajlova. И аз от вчера съм на първата диета на Байкова. Вчера ядох тараторче, а днес праскови и рибка. Вашите менюта какви са?
Отговори с цитат
  #669  
Стар 4th September 2009, 16:18
tasos tasos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране

След първите две седмици резултатът при мен е -3кг. Истината е, че трябваше да е малко повече, но по независещи от мен причини наруших ритъма на хранене. Сега вече съм на следващия режим. Чувствам се добре и вече свиквам с храненето под час.
Отговори с цитат
  #670  
Стар 5th September 2009, 07:09
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Евала Тасос
Продължавай все така, другите режими са по-леки и лесни за спазване :P
mim4etooo: А ти как се справяш с тази диета?
Аз след детокса може да направя някоя от трите за захранване. Харесват ми много!
Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:35.