IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 5th September 2009, 12:32
Аватара на mim4etooo
mim4etooo mim4etooo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив / София
Мнения: 123
По подразбиране

Engel, за съжаление беше права и с фитнеса и това хранене нещо не се разбрахме. Преустанових диетата за няколко дни, но от утре мисля пак да се пробвам - стискайте палци.
Отговори с цитат
  #672  
Стар 7th September 2009, 21:38
n_ivajlova n_ivajlova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Ох на мен днес ми е 7-мия ден не съм се теглила..но се чувствам мн добре.. коремчето ми доста се е свило..също и паласките но краката ми мн гадно..

Днес цял ден бях на 2 млека и 4 домата
Отговори с цитат
  #673  
Стар 17th September 2009, 14:15
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране здравейте

до n_ivajlova
домати с к.мляко не е много подходящо защото се смесват киселини и се засилва чувството на глад.

така .....да ви кажа и за себе си
след едно забременяване преди 2 год. се наложи да лежа постоянно и качих повече от 30 кг. миналата година правих диетата на Байкова и успях да сваля около 8 кг за 20 дни , но беше малко след раждането. после минах малко на дюкан , но ми е много тежка и се отказах. с нея свалих 10 кг за 2 месеца. като спрях обаче качих 5 и сега отново минах на байкова вече 2 ден. в крайна сметка все още имам за сваляне 10 кг.
Отговори с цитат
  #674  
Стар 29th September 2009, 18:37
sis96love72 sis96love72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте.Моят проблем не е много различен с тази диета ще махна ли паласките със сигурност? Това е нещото за което мнооооооооого се притеснявам, постоянно ми викат ( дебела,свиня, ехе, глей кви паласки има е човек) ;(;( Не издаржам.Ако на някой е подействала за таза област от тялoтo били ми казал за колко време доло голе? Аз почвам диетата от 30.09.09 и ще видим резултата.Ще умра ако трябва, но ще ги махна тея грозни паласки. ;( :2022: [/url]
Отговори с цитат
  #675  
Стар 29th September 2009, 21:37
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

С диетата няма да махнеш паласките.
Никой не си избира къде да отслабва.
Едва ли те правят толкова дебела тези паласки.
Замисли се за разумно хранене и най-вече със СПОРТ ще махнеш паласките.
Отговори с цитат
  #676  
Стар 30th September 2009, 04:55
sis96love72 sis96love72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Хммм....дорбе. Благодаря :P :dirty_dance:
Отговори с цитат
  #677  
Стар 9th October 2009, 16:39
MayaOg MayaOg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета. Искам да споделя с вас,че току що гледах за първи път ревю висша мода със закръглени манекенки.Просто невероятно!даже имаже една с коремче
Отговори с цитат
  #678  
Стар 17th October 2009, 15:35
suni696 suni696 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте!Реших да пробвам и аз диетата, карах 2 дни, но днес празнувахме рождения ден на сина ми и прегреших! Какво ще кажете - утре да продължа ли или да я започна от начало?
Отговори с цитат
  #679  
Стар 20th October 2009, 14:28
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте,искам да ви попитам колко време правите първия етап от диетата,и дали може вместо 14 дена да направя месец,след това толкова втората диета и третата сащо.Всащност аз вече първата я правих 1 месец и от днес сам вече на втората,незнам то4но колко килограма сам свалила,но има видимо голям ефект,искам да сваля около 20килограма и незнам дали това е подходящия начин.Определено се чуствам много добре,свежа и винаги заредена с енергия,а аз по принцип не сам от хората които могат да спазват някакав режим на хранене,но тази диета ме превзе.
Отговори с цитат
  #680  
Стар 20th October 2009, 14:37
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suni696
Здравейте!Реших да пробвам и аз диетата, карах 2 дни, но днес празнувахме рождения ден на сина ми и прегреших! Какво ще кажете - утре да продължа ли или да я започна от начало?
аз мисля че няма да има проблем,така или иначе ако си я спазваш по нататак сте свалиш 3 кг за парвите две седмици.аз на 3 седмица си позволих торта в един от ваглехидратните дни.Е няма какво да се тръшкаш,все пак сина ти е порастнал с още една годинка,да ти е жив и здрав
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:30.