IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd November 2008, 17:59
fani6 fani6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 1
По подразбиране

А каква е цената на пакет процедури с Vellasmooth ,защото никъде в нета не намерих информация
_________________
Може би вече си намерила информация за Velasmoot, аз мога да ти кажа къде си правих - в медицински център на петте кьошета- тел..0899162034 Мисля, че там е най-ефтино - 35лв. за една зона и 50-55 за две, имат отстъпки и промоции. Там има и още един апарат New life - за елетро стимулация/май го няма на другд място/. При него процедурите са по-ефтини и също съм много доволна :)
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd November 2008, 12:50
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani6
А каква е цената на пакет процедури с Vellasmooth ,защото никъде в нета не намерих информация
_________________
Може би вече си намерила информация за Velasmoot, аз мога да ти кажа къде си правих - в медицински център на петте кьошета- тел..0899162034 Мисля, че там е най-ефтино - 35лв. за една зона и 50-55 за две, имат отстъпки и промоции. Там има и още един апарат New life - за елетро стимулация/май го няма на другд място/. При него процедурите са по-ефтини и също съм много доволна
Не се лъжете да ходите на процедури с Velasmoot в центъра на Петте кьошета!!!!! Аз съм страстна почитателка на Велата , подлъгах се от ниската цена и отидох преди няколко дни на процедура. Първо - по-голяма мизерия не бях виждала. Второ - момичето което ми правеше процедурата изобщо нямаше и минимална представа как се прави тази процедура. Трето и най-важно - Процедурите с Веласмут се правят с един гел, който е от много голямо значение. Ако се използва друг гел или пък изобщо не се използва такъв, не се получава необходимия ефект, а именно едно специфично загряване, което е доста осезаемо /това загряване спомага на радиочестотата да проникне на определена дълбочина /. Във въпросният център НЕ ИЗПОЛЗВАТ оригиналния гел!!! Правиха ми един час процедурата и не получих загряване, гела с който ме мазаха миришеше по съвсем различен начин от истинския.
Останах много разочарована, но за тия пари толкова! Сигурна съм, че тази, която пише и си рекламира "центъра" е самата докторка Пенкова. Едва ли някой би отишъл там освен по погрешка.

Д-р Пенкова, ползвайте истинския гел на Syneron за Веласмут, а не се опитвайте да ловите с трици маймуни!!!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th November 2008, 14:36
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Велата е мн. добър апарат! Е както и други в поколението си има някакви негативи, но като цяло за мен сред най-добрите! Да внимават с ползването му тези които имат ген. предразположение към варикози, или ако не ген. то в последствие появило се такова заболяване. също така в този ред на мисли мн. е важно да се подбира и оператора който ще извършва процудурата /да е компетентен, да проведе преди процедурата задължителния клиничен разговор с клиента (пациента) за се установи какво точно може и не може да се прави с апарата и т.н. но въпреки прекрасните резултати които дава Велата все пак да не забравяме че режима на хранене, физ. натоварване и начина на живот оказват голямо влияние на крайния резултат.Иначе без спазване на тези неща не може да се очакват чудеса от един апарат, пък бил той и от най-ново поколение. Просто ще се прелива от пусто в празно и ще се пише по форумите как няма ефект дадено нещо, но ще се пропусне да се упомене че освен апаратните процедури други такива не са спазвани и всъщност ще се получи даване пари на вятъра, а парите трябва да се уважават във всякъква степен
Успех!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th March 2009, 13:26
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

Момичета,някоя от вас скоро да е правила процедури с Velasmooth?Да споделите и вие опита си и дали вече и в Пловдив има такъв апарат
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th September 2009, 10:06
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

е добре в крайна сметка къде си заслужава да се прави тази процедура в софия?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозастриитецелулита
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.