IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 15th December 2014, 10:13
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Лошо, много лошо! Трудна работа с избирането на лекар! На края ще си остана с моето безцицие...и ще се опитам да съм доволна от решението си.
Отговори с цитат
  #732  
Стар 20th September 2015, 16:29
magi10 magi10 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, някоя от вас,която си е слагала наскоро импланти може ли да ми каже какви са цените при доктор Заякова?
Отговори с цитат
  #733  
Стар 21st September 2015, 01:56
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magi10 Виж мнението
Здравейте, някоя от вас,която си е слагала наскоро импланти може ли да ми каже какви са цените при доктор Заякова?
Не съм оперирана , но бях наскоро при нея на консултация , към 7200 лв е операцията при нея
Отговори с цитат
  #734  
Стар 21st September 2015, 09:20
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

8000лв. с импланти Алерган е цената в момента
Отговори с цитат
  #735  
Стар 22nd September 2015, 20:20
magi10 magi10 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря за информацията! А някоя от Вас скоро поставяла ли си е импланти в Камий при доц. Заякова? Какви са вашите отзиви?
Отговори с цитат
  #736  
Стар 26th September 2015, 00:14
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magi10 Виж мнението
Благодаря за информацията! А някоя от Вас скоро поставяла ли си е импланти в Камий при доц. Заякова? Какви са вашите отзиви?
Аз ходих на консултация при Стоянов в София и реших да се оперирам при него през ноември запазихме дата, на мен лично Заякова ми се стори супер неуверена , тя се чудеше по време на консултацията и някакси несигурна звучеше.
Отговори с цитат
  #737  
Стар 26th September 2015, 08:53
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Братовчедка ми си сложи импланти при докторката.
Аз присъствах на консултацията. Мина за около 15 минути.
Първо пита каква визия търси жената с имплантите и след това казва своето мнение.
Предложенията и бяха две в случая 275 и 320 СС.
Между тези двата варианта тя трябваше да избира.
Докторката беше категорична в това, че ще сложи кръгли импланти с висок профил.
И другото, което ми направи впечатление, че отказа да избере достъп през ареолата, предпочете да е с разрез под гърдата.
Дава сутиен, в който се слагат различни по вид и кубици импланти и отгоре се облича един потник в телесен цвят и така пациентката мери, това което иска и избора е по-лесен.

От там нататък процедурата е следната.
Дава ти списък с изследванията, които трябва да се направят.
Избираш дата, като за да я резервираш превеждаш по банков път 50 % от сумата.
На въпросния ден се отива сутринта гладен и жаден. А операцията е към обяд.
Вечерта се остава там, а на другия ден на обяд те изписва.
След 1 седмица те вика на преглед, а след още 1 седмица трябва да се отиде отново за да се приключи с лепенките.
На първия, третия и шестия месец има контролни прегледи.

Относно белезите мога да кажа, че са изключително естетични.
Гърдите се получиха перфектно, напълно еднакви, без асиметрии.

Лично на мен ми направи много добро впечатление докторката като отношение и най-важното като краен резултат.

Но имайте в предвид, че въпросната дама беше със старт почти нулев, може да се каже че е нямала увисване, а и да е имала то е било нищожно, просто щото жлезата се беше стопила след кърмене.

А от такъв старт се получават почти на 100 % най-красивите гърди, ако хирурга си разбира от работата.

Според мен майсторлъка така да се каже си личи, когато има обиране, повдигане и т.н., там е тънкостта, от една увиснала и безформена гърда на направиш нещо хубаво.

,
Отговори с цитат
  #738  
Стар 26th September 2015, 09:58
magi10 magi10 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Братовчедка ми си сложи импланти при докторката.
Аз присъствах на консултацията. Мина за около 15 минути.
Първо пита каква визия търси жената с имплантите и след това казва своето мнение.
Предложенията и бяха две в случая 275 и 320 СС.
Между тези двата варианта тя трябваше да избира.
Докторката беше категорична в това, че ще сложи кръгли импланти с висок профил.
И другото, което ми направи впечатление, че отказа да избере достъп през ареолата, предпочете да е с разрез под гърдата.
Дава сутиен, в който се слагат различни по вид и кубици импланти и отгоре се облича един потник в телесен цвят и така пациентката мери, това което иска и избора е по-лесен.

От там нататък процедурата е следната.
Дава ти списък с изследванията, които трябва да се направят.
Избираш дата, като за да я резервираш превеждаш по банков път 50 % от сумата.
На въпросния ден се отива сутринта гладен и жаден. А операцията е към обяд.
Вечерта се остава там, а на другия ден на обяд те изписва.
След 1 седмица те вика на преглед, а след още 1 седмица трябва да се отиде отново за да се приключи с лепенките.
На първия, третия и шестия месец има контролни прегледи.

Относно белезите мога да кажа, че са изключително естетични.
Гърдите се получиха перфектно, напълно еднакви, без асиметрии.

Лично на мен ми направи много добро впечатление докторката като отношение и най-важното като краен резултат.

Но имайте в предвид, че въпросната дама беше със старт почти нулев, може да се каже че е нямала увисване, а и да е имала то е било нищожно, просто щото жлезата се беше стопила след кърмене.

А от такъв старт се получават почти на 100 % най-красивите гърди, ако хирурга си разбира от работата.

Според мен майсторлъка така да се каже си личи, когато има обиране, повдигане и т.н., там е тънкостта, от една увиснала и безформена гърда на направиш нещо хубаво.

,
Благодаря за информацията. По принцип бях се спряла на Стоянов , но на мен ми е много по-удобно да си поставя импланти във Варна отколкото в София и от досега прочетеното мисля да избера доц. Заявкова.
Отговори с цитат
  #739  
Стар 15th April 2016, 15:35
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Здравейте,


В Неделя пътувам към Варна, имам записана консултация при д-р Заякова за Понеделник. От клиниката изискаха ехограф на гърдите само- направих го днес и съм готова за път.
Отговори с цитат
  #740  
Стар 27th April 2016, 08:45
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Thumbs up

За мое съжаление, коментара по-долу, не е напълно релевантентен.
Дами, тази тема я бях забравила , та преди около две седмици мина консултацията при нея- беше много мила. Пак около 15 минути, попита за резултата,който търся, сложихме сутиена посъветва ме за кубика, и тъй като съм от друг град, побързахме да уточним дата за операция и кубиците. Преведох капарото след един ден, и звъннах в клиниката с допълнителни въпроси, защото след платената първа консултация, се полагат още две безплатни(мисля, водят се доуточнителни) . По телефона ме посъветваха да изпратя e-mail . Изпратих, отговориха след няколко дни и се обадиха по телефона за доуточняване. Мили са и отзивчиви, чакам последно да ми кажат кубиците, защото аз съм с подгръдна 86, мерихме 420 и 430, Натрел, като можеше и 450 но не можахме да ги видим, защото нямаше налични. Другия вариант бяха 500 кубика. И оставихме да помислим. Та сега чакам финално мнение за оптимален резултат.[COLOR="Red"] Също така говорихме за корекция на белег на лицето, ще ползваме пълна упойка , както и за абдоминопластика ,но тази манипулация е под въпрос. Ще работим през ареолата, с корекция. Общо взето нямам забележка, само позитиви.[/COLOR]

Последно редактирано от Caprice® : 24th November 2017 на 02:04
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:39.