IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1081  
Стар 26th February 2010, 14:10
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Естествено е, че има, но се страхувам да не прозвучи като реклама.
Така , че е по добре, който се интересува от контакт да ми пише на лични съобщения.
Отговори с цитат
  #1082  
Стар 26th February 2010, 18:08
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

По тази логика всички асистенти на пластичните хирурзи отиват да специализират някъде . Това не поставя вашата позната на по-високо ниво .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #1083  
Стар 26th February 2010, 18:34
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Аз не ви говоря за нейното ниво , а за това, че може да ви помогне при решаването на проблемите получили се от некомпетентната работа на нашите пластични хирурзи.А вие ще си прецените дали си заслужава да търсите помощ от вън или ще се справяте тук сами.
Отговори с цитат
  #1084  
Стар 26th February 2010, 19:29
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

консултация от асистент...решаване проблем ...некомпетентна работа на нашите пластични хирурзи ... / хайде , аз намесих нивото , ти го направи по-сериозно / . Но ще обърнем внимание на клиниката и професора , дано това е била по-основната идея .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #1085  
Стар 23rd July 2010, 15:27
vania_78 vania_78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hirurg
Действащ пластичен хирург съм. Ние си обменяме информация, точно както и вие го правите. При вас актуалната тема е за некадърните лекари, при нас - за некоректните пациенти. Разбирате, че и в двата случая - и ликари и пациенти, се стремим да избягваме лошите хора чрез предварителна информация. Толкоз за т.нар. truth. Иначе всички ние имаме грещки и усложнения, аз съм лекувал хора на всички лекари, които споменавате във форума, вероятно те мои. Това истината за пластичната хирургия- тя не е точна наука, има усложнения и не е сигурно , че няма да се случат на някои от форума.
поздрави и успех на всички
Е, господин действащ хирург, ясно е, че ще се защитавате един друг. А това че единия оправя грешки на другия говори само по себе си какви "специалисти" сте пластичните хирурзи в нашата мила родина...и още повече какво е отношението ви след несполучливите ви операции, след като пациентите ви отиват при следващия "специалист".
ПОТЪРПЕВША ( 4 ринопластики при 3ма ваши колеги или пък...може би вие сте е един от тях ))
Отговори с цитат
  #1086  
Стар 23rd July 2010, 16:20
vania_78 vania_78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: sofia
Мнения: 2
По подразбиране Re: Пострадали при пластични операции

Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa
Нека тук недоволни от операция ( доктор ) която им е направена и получили усложнения след такава да споделят с нас ?
1. Красимира Вачкова- 2 ринопластики преди 15 години, резултат 0 %
2. Николай Георгиев -1 ринопластика преди 5 години- резултат 10 %
3. Емил Георгиев - 1 ринопластика преди месец и малко- резултат... с външен БЕЛЕГ на носа ( била ми се скъсала кожата поради срастване от предните опити???? - НЯМА ТАКЪВ СЛУЧАЙ, аз явно съм единствената и то в световен мащаб. та белега е вдлъбнат, с форма на подкова, а до белега отток...който стои като гърбица и не е ясно всъщност отток ли е или е недоизпилена кост!! и после аз бях лошата щото си поисках епикризата...и по принцип щели да ми откажат операция поради лошия ми характер( защо питам аз съм лоша??? ) щото все съм била недоволна досега.. и не съм гледала като цяло резултата а съм се вглеждала в ДЕТАЙЛИ БЕЛЕГ ПО СРЕДАТА НА ЛИЦЕТО Е ДЕТАЙЛ???
Отговори с цитат
  #1087  
Стар 9th August 2010, 18:55
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Направих си корекция в hill clinic преди почти 1 месец.Струваше ми 4000 лв.Казаха, че няма да боли- болеше,казаха,че няма да кърви-една седмица кървеше...В клиниката са много мили и обстановката е приятна,но устната ми започна да се разкъсва...операцията беше неуспешна,дадох всички пари на семейството си за тази операция,а сега отново страдам.Не направиха това ,за кото се уговорихме, не отговарят директно на въпросите- казват че си знаят работата...Моят проблем беше по сложен от лабиопластиката. Процедурата я направиха уж с лазер и това било причината за високата цена...
Сега ми предлагат още една операция -сас скалпел(а преди това ми обясняваха че е недопустимо такава операция да се извършва без лазер)
Незнам как ще събера сили за още една операция.Дали ще е безплатна или пак ще искат луди пари.Незнам дали да им се доверя отново,но имам ли избор нещата не могат да останат така както са.Тъканите които зашиха една за друга не зарастнаха,още не са ми паднали конците, а кожата ми се къса.
Отговори с цитат
  #1088  
Стар 9th August 2010, 21:01
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Каква операция са ти правели ,нищо не разбрах!
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1089  
Стар 9th August 2010, 21:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране Re: по темата

Цитирай:
Първоначално написано от dimitriq76
Каква операция са ти правели ,нищо не разбрах!
нАй вероятно става въпрос за лабиопластика ......която в трите държавни болници щеше да бъде направена за 1/4 от парите....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1090  
Стар 6th October 2010, 16:22
silvyM silvyM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране

НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ ЛЕКАР НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ , ЗАРАДИ НЕГО СЪМ ЗАВИНАГИ ОБЕЗОБРАЗЕНА.След 4 повтарям 4 реоперации, гърдите ми имат вид на пълни с вода торби, а бяха страхотни преди просто ги исках малко по-големи.Момичета време е да спрем да се доверяваме на рекламните кампании.Кога българките ще разберат, че като някой лекар го покажат по "телевизора" не означава , че е най-добрия, а че просто си е платил да участва в предаването.....

Просто за информация дала съм 15000 лева досега, това са три кредита, който не знам как ще изплатя, всичките ми пари отидоха на вятъра, защото се доверих от коментарите тук на определени хора , които явно са един и то самия лекар НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ.

В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ЩЕ ПОДАМ СЪДЕБЕН ИСК СРЕЩУ НЕГО, ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО МЕ СПИРА Е ТОВА ЧЕ ДАДОХ ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ , НО ЗНАЕТЕ ЛИ НЕ ТОЙ Е ВИНОВЕН А АЗ ЗАЩОТО МУ СЕ ДОВЕРИХ.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:08.