IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 11th February 2010, 16:33
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от WorZy
Преди година бях вманиачена да махна целулита си. Не беше много, но се виждаше. Успях да го намаля до няколко точици, виждащи се когато си стегна дупето. Но за целта от 53кг станах 47 (искам само да отбележа, че за годините и ръста ми тези килограми са нормални, демек не приличах на анорексичка), ядях основно месо и салати и пиех само вода. Също така и спортувах. Цяло лято бях много доволна, след което започнах да ям нормално, спрях да спортувам и ето ме сега, чета в темата как да се справя с целулила. Така, че просто трябва и постоянство.

Здравейте,момичета да споделя и аз за моята борба с целулита Преди години спортувах по-активно и почти нямах целулит-дори да съм имала не се забелязваше поне на пръв поглед. Сега, в следствие на това,че по цял ден седя на един стол резултатите на закъсняха -като се погледна виждам и целулит и стрии Та реших да взема мерки-започнах пак да се "опитвам" да спортувам-главно скачане на въже по 30-40 мин,тае-бо от време на време,а същи и фитнес. Никакво газирано,спрях цигарите-ще видим докога,забелязала съм,че от както пуша имам повече целулит (или може би си въобразявам). Мазала съм се с доста кремове-напоследък по препоръка на една приятелка си купих масажен антицелулитен крем на Талодерма и определено има ефект. Ходя на антицелулитен масаж един или два пъти месечно,а с крема гледам да се мажа всяка вечер-малко ми се зачервяват краката и усещам парене,но смятам,че действа. Това,което искам да кажа на всички вас отново е най-важното нещо е ПОСТОЯНСТВОТО и комплексните мерки !!! Ако дори с най-скъпия крем да се мажам,да се масажираме с точилки,кафета,водорасли ( това по-напред го прочетох из темата) няма да има ефект или ще е временен и повърхностен. Пожелавам успех на всички в борбата
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #642  
Стар 11th February 2010, 18:12
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

На мен за целулита ми помогна Севън Омнимпотенс, но за жалост и при него трябва ПОСТОЯНСТВО А мен малко ме мързи, честно да си кажа...Иначе това е единственото нещо, от което видях резултат. Лятото направо се бях изгладила! За отслабване не мисля, че действа, но за целулит е супер. Мажех се и с антицелулитен крем на Дева и си правех пилинг с утайка от кафе преди да сложа колана. Сега като се гледам тук-там пак се е появил гадът, ама трябва да се стегна и да се мятам с коланчето
Отговори с цитат
  #643  
Стар 3rd March 2010, 23:28
Kimberlly Kimberlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Ще мога ли да попитам дали някой знае за по-евтинки целулитни масажи (7-10 лв.) .. Ако някой знае помогнете !
Отговори с цитат
  #644  
Стар 17th March 2010, 09:34
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Студиото, в което ходя предлагат целутрон + масаж за 10лв, но това е за Варна, ти не казваш, от кой град си.
Отговори с цитат
  #645  
Стар 22nd March 2010, 11:24
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Комбинацията от LPG i FitVibe/пауър плейт/ за сега дава най-добри резултати в борбата с целулита от неинвазивните терапии.
Отговори с цитат
  #646  
Стар 22nd March 2010, 13:20
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Извинявай, би ли обяснил/а/ за пауър плейт - какво е това?
Отговори с цитат
  #647  
Стар 26th March 2010, 07:18
valkiss valkiss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Някой да сподели за по-евтин целутрон в Пловдив Аз се справих почти с целулита си, но и няколко процедури ще са ми от полза
Отговори с цитат
  #648  
Стар 26th March 2010, 13:39
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

http://curious.actualno.com/news_233498.html ?
Някой чувал ли е за това?
Отговори с цитат
  #649  
Стар 26th March 2010, 13:43
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране Re: ефективно решение против целулита

Цитирай:
Първоначално написано от Дани
Преди няколко седмици попаднах на един много ефективен метод за борба с целулита. Сравнително евтино и много ефективно. За целта е необходимо да си набавите Антицелулитното маслко на "Икаров" от аптеката и фолио за опаковане. НАмазвате се обилно с маслото и отгоре се опаковате с фолиото, оргоре обувате колкото може повече неща - чоропогащник, клин, анцунг. Така се стойоколо 40мин, а ако можете и повече. Има страхотен ефект и най-важното не изисква никакви усилия. Успех
Много благодаря на Дани, изплзвах метода, само прибавих към маслото и смляно кафе, вече 2 дни стоя така вечер за по час и видях ефекта. Много съм доволна. По ефикасност го класирам веднага след LPG
Отговори с цитат
  #650  
Стар 6th April 2010, 17:07
marsiana86 marsiana86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, момиче ))
Прочетох цялата тема и виждам, че някои от вас са използвали LPG.
Бихте ли споделили къде сте ходили и какви са цените на пактите /или на еднична процедура/.
Кажете дали сте доволни от салоните, в които ходите.
Благодаря предварително за инфото
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:35.