IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 27th October 2009, 20:39
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А да, пропуснах да похваля и специалистите които работят там, много са внимателни и обясняват всичко, също така ако сметнат че нещо не е подходящо предпочитат да кажат не, вместо да вземат парите напразно. Много им благодаря за отношението, а резултатите надминаха очакванията
Отговори с цитат
  #32  
Стар 29th October 2009, 20:31
sunclub sunclub не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 17
По подразбиране

тук е супер - http://helios-care.bg/
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th March 2010, 11:52
joro_velashape joro_velashape не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stamatq
Да се прави ултразвук и после кола маска си е живо извращение.
Просто това е поредното менте.Вижте само в Америка на кое му викат Златен стандарт за трайно премахване на нежелано окосмяване: Лайт Шиър е лазера признат за златен стандарт там, но тук го има само при най-добрите, защото е скъп, а козметичните студиа могат да си позволят само евтини фото светкавици каквито са апаратите за фотоепилация.
А някои случайно да е чувал за Елос епилация и уредите на фирмата Syneron, kakto i Vela Shape за премахване на целулит. Това е световно призната дерматологична апаратура в целия свят. В България има само 2-3 такива. Потърсете в интернет за тях и да не обиждаме всички студиа, защото нчкои са вкарали стотици хиляди в апаратура от последно поколение. Приятна седмица.
__________________
Kineziterapevt, esteti4na medicina!
www.medefect.com
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14th June 2010, 21:35
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Какво е елос епилация и след колко пъти има ефект (за мъжки косми по гърба и гърба)?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 14th June 2010, 21:38
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

... исках да кажа по гърдите и гърба
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th June 2010, 11:17
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Зависи от гъстотата на окосмяването и от самите косми. На мен за мишници са ми нужни 4-5 процедури (аз минах две вече). А там (с извинение за битовите подробности) космите са достатъчно здрави и черни, което е доста по-добре отколкото ако е мъх и са редки, тънки и светли (според моята дерматоложка).

За мъже знам, че в зависимост от окосмяването трябвали между 5 и 8 процедури.

Но най-добре - първо консултация с д ерматолог и една тест-процедура, за да видите как се повлияват космите, де
Отговори с цитат
  #37  
Стар 20th July 2010, 10:14
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mikse
Аз съм на противоположното мнение. Дълги години аз имах проблеми с трайното премахване на нежелано окосмяване - помогна ми лазерната епилация направена в Борекс. Преди това съм опитвала и фото и игла с ток и пинсета с ток...Наистина ефективно бе само с лазера.Препоръчвам ти го.
А на мен от Борекс ми останаха петна за цял живот .... вече минаха 2-3 години, откакто не съм си правила процедури - петната си стоят.

Не ходете там!

наи-голямата наглост беше, че като ходих да питам за това ето какво ми казаха:

- първия път ходих при симиджийска, платих 20 лв за консултация за 3 мин (?!) и получих следното обяснение: Много ми била бяла кожата, всичко си личало на нея (?! ... нямам думи), момичетата били много добри
- втория път беше при дерматоложка към центъра. Нейният коментар беше, че "Да, възможно е, лазерът е много силен". предписа ми избелващ крем, който няма как да помогне защото изгарянето е дълбоко, а не повърхностно. Именно затова остава и за цял живот.

И сега и на двете бедра отпред имам грозни петна. Повярвайте ми, много по-грозни са от космите!

Не ходете в Борекс! не рискувайте като мен ....
Да не говорим какви суми пари хвърлих там ....
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th July 2010, 10:23
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Благодаря ти, Clear! А какво направи с петната, ходи ли на дерматолог да питаш как и дали могат да се махнат?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 22nd July 2010, 06:29
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=5042

Clear не забравяй, че си си правила фотоепилация и изгарянията са ти от там, а не от лазера в Борекс.Виж си предишните постове!На всеки ще му стане ясно, че нещо не се връзват нещата при тебе.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 22nd July 2010, 08:56
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

аз май нещо се обърках от последното
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛазернаепилацияултразвуккоисанайдобритеСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:20.