IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 22nd July 2010, 11:22
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Clear е писала, че първо си е правила много процедури с IPL така наречената фотоепилация и след това е ходила в Борекс за по-добрия вариант лазерна епилация, но явно много й са се видяли парите и сега "гроздето кисело".
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th August 2010, 08:55
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

ELOS-епилацията е страхотна! Ходих на две процедури и още от първата ефекта беше поразителен!Искам да си направя цяло тяло там, ще се сбогувам с неприятното окосмяване. Аз ходих в Hill clinik за тези процедури.Дерматоложката е много внимателна.http://www.hillclinic.com/show.php?storyid=29
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29th December 2010, 09:23
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Дам, някак на всички въпроси в сайта е отговорено доста със заобикалки
Отговори с цитат
  #44  
Стар 8th February 2011, 02:19
psyxedeleia psyxedeleia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 24
По подразбиране

абсолютно съм съгласна с Stamatia лазера е перфектен и засега поне няма по добро средство,аз живея в чужбина и тука тази процедура е използвана масово ,що се отнася до фотоепилацията тя определено не трябва да се сравнява с лазера ,тя е доста назад от лазера,но също така за да бъде успешен лазера е много много важно кой го прави и доколко разбира работата си например тук не може да бъде ползван от козметици тъй-като неизползван правилно може да навлече и проблеми ,но не това е проблема за крайния ефект който ние търсим,
за това да бъде премахнато обезкосмяването за да не пиша много много ще кажа с две думи че задължително този които го прави трябва много добре да знае какво прави тогава разочаровани няма да има нито един ))))
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th February 2011, 11:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Фотоепилацията била назад,ахахаххахаа
за това ли останах малко косми само след втората процедура
Не сте пробвали и пишете глупости.
Вчера момичето ми каза за пациентки пострадали в Пикасо, и с черни твърди косми по лицето ,които след намесата на лазер се премахват адски трудно.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th February 2011, 12:08
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз съм чувала много добри отзиви за фотоепилацията.Косъмчетат изтънявали и се разреждали след няколко процедури.Но дали се появяват пак след време,нямам представа.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th February 2011, 12:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
И аз съм чувала много добри отзиви за фотоепилацията.Косъмчетат изтънявали и се разреждали след няколко процедури.Но дали се появяват пак след време,нямам представа.
На мен ми останаха няколко процедурки да направя

Появяват се някакви единични косми решили да покажат характер,но се правят подържащи процедури 1,2 пъти годишно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th February 2011, 12:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Браво :P
Отговори с цитат
  #49  
Стар 1st March 2011, 13:59
port_6666 port_6666 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

В интернет има информация за студио "Мадона", в което предлагат ултразвукова епилация - някои да е пробвал?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 1st March 2011, 13:59
port_6666 port_6666 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

В интернет има информация за студио "Мадона", в което предлагат ултразвукова епилация - някои да е пробвал?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛазернаепилацияултразвуккоисанайдобритеСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:31.