IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 7th January 2010, 16:48
Shushulka Shushulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив
Мнения: 6
По подразбиране

Femina 82, казваш, че вече си на 5-та процедура в Лазер център и искам да те питам колко пъти смятяш да ходиш? Искам да знам за да реша дали да си предплащам пакет... Отговори ми моля те!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 21st February 2010, 13:52
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

окс, но има нещо, което не разбирам, лазера се настройва от 0 до 30 джаула, каква е схемата за увеличаване на джаулите? индивидуално ли е или по форумала с течение на процедурите
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #73  
Стар 25th February 2010, 02:53
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Ми в ръководството за специалиста сигурно пише,ше прочета и ще питам доктор Павлова, ако държиш да знаеш данните ше ти пратя на ЛС схемата.Но имай пред вид че е за лазер SYNERON E-max,а ти сигурно ходиш на друг тип,но пак може да знаем нещо по въпроса.
Дай повече инфо за тип кожа ,цвят ,цвят на косъма и т.н.
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
Отговори с цитат
  #74  
Стар 21st June 2010, 14:02
Shushulka Shushulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив
Мнения: 6
По подразбиране

В Лазер Център си правя бразилски бикини, мишници, горна устна и мога да ви кажа, че такъв сървиз не съм получавала в Бг.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 22nd July 2010, 10:51
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Бе те вече на повечето места се понаучиха - и обслужването е безупречно в доста козметични и дерма- центрове
Отговори с цитат
  #76  
Стар 26th July 2010, 09:22
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Да наистина обслужването може да е безупречно, но е важно и каква работа се върши и какъв е ефекта от обслужването.На много места се правят голям брой процедури и макар на ниски цени резултатите не са добри.Не е нормално да ходиш всеки месец на фото или лазерна епилация и да нямаш траен ефект.По-добре си прави кола маска!
Аз лично видях ефект от Лайт Шиър и то от 4 процедури миналата година и затова го препоръчвам, а който си мисли за реклама се вижда.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 26th July 2010, 10:37
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Вярно е това за цените, между другото - не може да плащаш 1/3 от цената и да си мислиш, че получаваш "най-доброто". В момента ме спамят яко с някакви лазерни центрове за 20-30 лв. процедурата, ама мноооого ме съмнява, че хората, които ги извършват и машините, с които работят са безупречни...
Отговори с цитат
  #78  
Стар 26th July 2010, 20:14
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Писала съм го и другаде, това с безвредната лазерна епилация е само мит за наивници. Всички лазерни глави на машините имат определен живот - брой работни часове. След това трябва да се сменят, а цената е съизмерима с цената на апарата. При просрочване има пряка опастност от предизвикване на кожен рак. Сами можете да се сетите дали е безопасно и дали сменят редовно главите.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 29th July 2010, 14:26
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Писала съм го и другаде, това с безвредната лазерна епилация е само мит за наивници. Всички лазерни глави на машините имат определен живот - брой работни часове. След това трябва да се сменят, а цената е съизмерима с цената на апарата. При просрочване има пряка опастност от предизвикване на кожен рак. Сами можете да се сетите дали е безопасно и дали сменят редовно главите.
Нищо от това, което пишете не е вярно!Ако сте учили добре физика в началния курс ще разберете за какво става на въпрос.В случая епилацията се извършва с инфрачервена светлина, която се излъчва от всички загряти тела, дори и от радиаторите за отопление, от осветителните лампи, от слънцето и дори от живите организми.За рак на кожата е нужно друг вид лъчение и то е йонизиращото лъчение с дължина на вълната много по-малка от инфрачервената.Йонизиращо о лъчение може да разколебае ритъма на живата клетка и тя да мутира и да се изроди в рак, а инфрачервеното може да навреди само като изгаряне ако не е подбрано добре като мощност лъчението.Освен това стойността на главите на лазерите не е толкова висока., а освен това когато една глава се изтощи тя не върши работа камо ли да предизвика нещо друго.Обикновинно лазерите спират работа когато свърши живота на главата и те не могат да се включат.Всички медицински лазери от този тип при първоначално включване имат софтуер за самотестване и не се запускат при отклонение от зададените параметри.По опасното е, че има козметици без медицинско образование и без нужната квалификация, правещи лазерна и фото епилация без да разбират за каво точно става на въпрос и естествено клиентите не получават добри резултати. Много често се случва да се работи без да се настроят правилните параметри от незнание и се правят многобройни процедури без ефект.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 30th July 2010, 20:13
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

За неквалифицираните работещи с апаратурата си права, но не и за работата на лазерите. Информацията, която написах в предишния пост е от моя позната дерматоложка, която работи и в частен център. Тя специално ме предупреди да не ползвам такава епилация - самата тя не знае дали апаратът, на който работи е вече опасен, а на собствениците не им пука.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛАЗЕРНАЕПИЛАЦИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:11.