IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 2nd October 2011, 12:11
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране Светът се е изчаткал

Бавене и мотане... Мотане и бавене...

Хубавите неща ставали бавно... Оправдавайте се за мудността си...

Опашки като на ангорска котка.... Задръствания...

Хората щъкат като мравки... Всеки се е запътил да свърши своята безполезна задача и до отдаде мизерното си съществуване на останалата част от обществото. Хора живеещи живот без цел, без наслада. Живот пълен с предрасъдъци и безмислени морални закони. Хора поставящи забрани пред тях самите. Обгърнати от дебелите лапи на системата, те са загубени. Писарушки... Буквоядци... Сметачни машини... Блъскат се по цял ден за мизерни заплати, за кретени като тях, ако не и по-големи. После се прибират скапани при съпруг, който им е омръзнал и при пискливи сополанковци, които след няколко години няма да могат да ги понасят, а след 15-20 ще са същите като тях. Живеят, за да изживеят безмисленото си същевствуване. Но който и от тях да попитате ще ви каже, че е щастлив. Истински, не c измамно щастие като моето... Че живее пълноценен живот, не бляскав и шумен, но празен живот като моя... Толкова са ограничени, примитивни и посредствени.... Раздават съвети насам-натам. Говорят за стойност и възхваляват пълноценното си и изпълнено с нормални човешки радости съществуване... Мелодраматизират за истинска и споделена любов... Пробутват нравствени ценности, морали и идеали...

Дръжте си ги за себе си. На мен не ми трябват. Не ги искам.

Толкова са скучни и сиви.... Консерва със сардини... Сиви... Консервирани в общоприети норми и догми, наложени от остарял морал... Наблъскани в панелките...

Досада... А не, чакай... Не било така, защото те имали някой, който ги обича истински и държи на тях и те него, малките напикани гадини били смисъл на живота им и най-голямата им радост...

Всички, които не искат да живеят в тая скука и досада са болни, ненормални, с тежки психически травми и т.н. и те трябва, те са длъжни да им помогнат, да им покажат истината, да ги вкарат в правия път. Когато не успеят да ги “спасят” и разберат, че самарянството им не е желано започват да заклеймяват, защото не могат да приемат различното. Защото не могат да приемат, че някой не иска сивото им ежедневие и безмислената им нравственост. Защото не могат да приемат истината за живота си…

Us against the world…

Но дали ще остана само аз срещу тях?Дали успяват да “спасят” някой? Или той е бил такъв, но се е отклонил времено и заради лошо влияние от “правия път” и те са успяли да го вкарат в пътя? Аз не съм като тях и няма да бъда, последният шанс за “спасяването” ми е провален от самата мен.

Us against the world... Но дали след време ще бъде Me against the world?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd October 2011, 15:19
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз най-любезно ще ти кажа, че специално заради теб ще си купя един дълъг и дебел страп-он и ще удостоя с него твоята уста
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd October 2011, 17:16
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Само така, Лъке
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd October 2011, 19:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Поздравче за Лили_Белята:

И аз

И аз съм от ония шантавите,
които са "навънка" по погрешка.
Във лудницата свършиха пижамите
и ни разпуснаха...(това беше смешка)
И аз, вместО да стискам хляба
в една ръка, а в друга ножа,
поддавам се на тиха слабост
и драскам стихчета. До невъзможност.
Нормалните?
Какво, какво за тях?
И сънищата им дори са скучни.
Един-единствен път нормална бях,
дано повторно да не ми се случи.

Румяна Симова

нИ сА бой, нема да те промени някой както ТИ не искаш! Открила си вече, че има различни гледни точки. Ти си права да отстояваш своята. Наложени норми е кофти нещо често пъти, щом не си убедена в тях.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd October 2011, 20:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ама най-смешното е, че никой не иска да я променя... Един човек, който толкова ожесточено защитава възгледите си, просто не е достатъчно убеден в тях...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd October 2011, 20:38
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

Още не сте снесли. Ще ти се, лелче. Мн съм убедена. Просто ме кефи как кудкудякате.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd October 2011, 21:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lili_belqta Виж мнението
Ще ти се, лелче.
Lili, мило... Погледни се в огледалото и помисли поне 3 часа преди да наречеш МЕН лелче... Толкова си амортизирана и състарена, че на "лелки" като мен не можеш им се опря на дясното ъгълче на нокътя на кутрето на лявата ръка... И спри, моля те, да ни натякваш как ходиш да се е**** без чувства, и как се гордееш от този факт, щото аз лично не ти вярвам - ако бях мъж, и пари да ки дават не бих си легнал с теб, ако ще да си нанижеш мрежестите чорапи и на главата...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd October 2011, 21:36
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

Хах, лелчето ще се пръсне от злоба и завист.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd October 2011, 21:53
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
нИ сА бой, нема да те промени някой както ТИ не искаш! Открила си вече, че има различни гледни точки. Ти си права да отстояваш своята. Наложени норми е кофти нещо често пъти, щом не си убедена в тях.
Не виждам някой да е писал, че иска да я променя. Мен лично ми е неприятно, че тя пуска разни нейни разсъждения, от които предизвиква дискусия и после отговаря само с обиди...
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd October 2011, 22:45
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Ем някой кат не го е пуснал пубертета на стари години,/ако е имал такъв на млади де/
И то за тва светът и се изчаткал на Лилито белята ,пхахахахахахахаах
................................
"щото аз лично не ти вярвам - ако бях мъж, и пари да ки дават не бих си легнал с теб, ако ще да си нанижеш мрежестите чорапи и на главата..."
Много си права Неллс,черпа една бира за нас изчаткалите,хохохохохоохо х!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Светътсеизчаткал
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:19.