IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 5th February 2014, 19:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

И съни и сияна от години спамят форОма с различни реклами на идиотски продукти (дали са отсплабване или други подобни мултилевълмаркетинг боклуци).

Хората се опитват да направят полезна тема от боклучавата, в която вие двенките (шерУок подозира, че сте един и същи човек с два ника) си прехвърляте празни реплики за боклучава "добавка" на хербалайф.


Спорт и правилно хранене му е майката!


П.П. Радваме се, че са се включили хора, които се грижат за външния си вид и дават полезна информация
Отговори с цитат
  #42  
Стар 7th February 2014, 18:16
joincheto joincheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране аа

Цитирай:
Първоначално написано от Sunny Girl Виж мнението
Здравейте, девойки. Едва в началото на новата година сме но аз започвам активно да си мисля как да прочистя организма си от натрупаните килца покрай зимата и особено покрай цялата поредица от празници. Да си призная-обичам да си хапвам, но свалянето на килцата ми е много трудно. Майката му е глад, но все пак ми се иска нещо като добавки, така че да ми се засили метаболизма. Давйте съвети и препоръки.
взимаш ефедрин от аптеката ще ти помогне
Отговори с цитат
  #43  
Стар 7th February 2014, 19:29
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

взех си една опаковка и започнах да пия Хербалслим, само съжалявам, че не съм хванала промоцията от сайт за поръчване.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 7th February 2014, 19:32
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

ами ако трябва да бъда честна някои от другите мнения също ми прозвучаха рекламно. някои тук ямно си рекламират елкарнитина, други друго...
но както казваш ти и спорта няма да е излишен.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th February 2014, 14:52
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

lily.ana май наистина си права, че тук става въпрос за реклама.
Надявам се поне да съм помогнал на някой наистина нуждаещ се.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th February 2014, 15:14
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivo Ivanov Виж мнението
+1 за детонатрол,аз го ползвах и на приятелката ми взех - резултатите и при двамата са индентични,загуба на мазнини,по-добро настроение,повече енергия,без проблеми със съня или други странични ефекти.
Съгласен съм. Определено много хубав продукт. Предстои да си взема 2ра опаковка.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 13th February 2014, 15:08
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

колко интересно. защо и на мен ми заприличиха на реклама продуктите на Murder. хи-хи.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 7th April 2014, 12:52
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

аз четох страхотни мнения и препоръки на лекари за хрома, потиска апетита и засилва метаболизма, същевременно е натурална съставка, която се среща с броколи, спанак, зеле и т.н. Взех си хром пиколинат и го комбинирах с л-карнитин и съм доволна от резултатите.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd April 2014, 15:12
Vaklin Vaklin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Никакъв глад! Спираш хляба и сладкото! Започваш да се движиш повече и да спортуваш. Ще пиеш много вода и никакво газирано. Това е. За два месеца ще си топ.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 30th December 2014, 00:52
miss filis miss filis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Търсите природни продукти, които да ви помогнат да се чувствате и да изглеждате по-добре? Открихте ги! Форевър Ливинг Продъктс предлага висококачествени продукти за здраве и красота. Компанията е разработила гама от напитки с алое вера и козметични продукти, които позволяват на милиони хора по света да се докоснат до забележителните свойства на това растение и благотворното му въздействие върху цялото тяло. Прибавете към тях разнообразните хранителни добавки и продукти от пчелния кошер и ще получите цялостна система за постигане на по-добро здраве и красота.
Koито има интерес към продуктите нека ми пише за повече инфо и цени: 0883494378 filis.m@abv.bg
За хора, който искат да си докарват допълнителен доход чрез Форевър Ливинг Продъктс могат да се обръщат също към мен.
Доставки за цялата страна, а в София и налично може.
http://www.flp.bg/bg/Products_Supplements_bg.htm
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помагайтенещозаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:10.