IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th January 2014, 15:39
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране Помагайте-нещо за отслабване

Здравейте, девойки. Едва в началото на новата година сме но аз започвам активно да си мисля как да прочистя организма си от натрупаните килца покрай зимата и особено покрай цялата поредица от празници. Да си призная-обичам да си хапвам, но свалянето на килцата ми е много трудно. Майката му е глад, но все пак ми се иска нещо като добавки, така че да ми се засили метаболизма. Давйте съвети и препоръки.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th January 2014, 16:50
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Поинтересувай се от хранителни добавки. Аз скоро си купих специални капсули, които потискат желанието за похапване на сладко и най-хубавото е, че са без кофеин, консерванти и някакви овкусители. Много съм доволна - ако те интересува конкретната марка ми пиши. Аз освен, че отслабвам се чувствам и много по-добре откакто пия капсулките
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th January 2014, 15:16
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

първо ми кажи за каква цена говорим?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th January 2014, 17:10
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Еми нали знаеш, че най-евтиното понякога после ти излиза твърде скъпо и през носа. Аз със здравето компромиси не правя. Когато купувам такива неща много внамателно проверявам продукта и се съветвам със специалисти. Моите капсули са към 60 лв. и ми стигат за 1 месец.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th January 2014, 15:40
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Уха! 60 кинта не са малко, но пък щом казваш.. имат ефект . ти откога казваш ги пиеш, имат ли някакви по-специални съставки,които да ускоряват топенето на килца?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th January 2014, 16:35
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Килограми се качват и килограми се свалят с хранене Добавките са именно, за да подпомогнат ефекта затова не разчитай изцяло на тях, а по-скоро на тренирането и храненето.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th January 2014, 17:21
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunny Girl Виж мнението
Уха! 60 кинта не са малко, но пък щом казваш.. имат ефект . ти откога казваш ги пиеш, имат ли някакви по-специални съставки,които да ускоряват топенето на килца?
Ами да. Основните продукти са африканско манго и екстракт от зелен чай. Действат бързо, защото ускоряват метаболизма и ефектът си проличава скоро. По-хубавото е, че по мой наблюдения е дълготраен. Аз не си връщам килцата след това  Заслужава си според мен. Вярно е, че е въпрос на организъм, но аз след раждането се мъча от много време да вляза във форма и за съжаление пробвах почти всичко. Но мисля, че най-сетне открих своето чудо и никак не съжалявам за тези 60 лева.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th January 2014, 15:06
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

А създават ли усещане за ситост?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th January 2014, 15:07
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Murder Виж мнението
Килограми се качват и килограми се свалят с хранене Добавките са именно, за да подпомогнат ефекта затова не разчитай изцяло на тях, а по-скоро на тренирането и храненето.
права си Murder, ама даже и диетолози препоръчват добавки ,защото те си позпомагат процеса на отслабване.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th January 2014, 16:37
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Поне при мен имаше огромна разлика след като започнах да ги пия. На опаковката пише, че спират апетита към сладките неща и в началото не ми се вярваше да стане, защото аз съм истински шоколадов хищник, но е факт, че действа и почти забравих какво е да купуваш сладкиши. Преди ставах и през нощта с мисълта за шоколадче, а сега просто не ми се яде
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помагайтенещозаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:55.